Ombre hair

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Audrey.Piper
412 příspěvků 28.1.13 19:28

@kayav Vy koukám střídáte barvy jedna radost :D

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.13 19:46

Ale kdepak:-) dřív to tak bylo, ale teď jsem měla skoro tři roky hnědou. Záchvat červené jsem oddalovala dost dlouho v obavách o zničení mých krásně zregenerovaných vlasů, ale nakonec jsem podlehla:-) Neustále rudá voda a zabarvené všechny ručníky už mě zase vyléčily, teď bych ráda od kořínků dosáhla své původní barvy a barvila bych jenom spodek, takže by to nemuselo být tak často, nebo třeba vůbec :-)

Jetthro
1130 příspěvků 28.1.13 22:59

No, ja jsem dneska chtela jit ke svemu kadernikovi, jenze chudak ma zlomenou klicni kost, takze nemuze pracovat. Ale ostrihat jsem fakt potrebovala, tak jsem s velkymi obavami (jsem magor ale nikomu jinymu jsem svoje vlasy uz par let nesverila i kdyz nejde v zadnym pripade o nejaky slozity strihy) sla do Provostu ve Slovanskem dome..no a tak nejak me najednou napadlo, ze by to chtelo nejakou zmenu, takze jsem ucnila impulzivni rozhodnuti a odesla s ombre :D Svoji barvu mam svetlejsi hnedou, takze jsem si nechala udelat ten prechod na spodni tretinu vlasu, od takovy dost studeny blond az hezky po moji barvu. Musim rict ze ten prechod je udelanej fakt precizne, jen mi teda slecna takhle na poprvy nenabarvila uplne vsechny vlasy a neni to tak vyrazny jak jsem chtela, ale tak to holt napravim az k ni pujdu tak za 6 tejdnu na dobarveni :) No ale jinak jsem celkem spokojena, jako odrosty to nastesti nevypada, ta barva je spis jako vypalena od slunicka, ale je poznat ze je to zamer :)

catherinne
13517 příspěvků 28.1.13 23:29

@Jetthro fotku!!! :_)

Jetthro
1130 příspěvků 28.1.13 23:39

@catherinne Kdyztak zitra, ted na tom umelym svetle to neni poradne videt :)

catherinne
13517 příspěvků 28.1.13 23:42

@Jetthro to jo, vyfoťteto na denním světle, mně ani nenapadlo, že byste to fotila hned :-) a máte odvahu, gratuluju.

Jetthro
1130 příspěvků 28.1.13 23:47

@catherinne No jak rikam, neni to vubec tak vyrazny jak jsem chtela, takze i pri dennim svetle je to takovy decentne nenapadny, ale tak zase na prvni pokus kadernici chapu, ze to radsi udelala min nez vic :)

Leeluu
9 příspěvků 29.1.13 14:29

O Ombre hair uvažuji už delší dobu, ale jsem tmavovláska a mám obavy, že to nebude vypadat tak, jak bych si to představovala :-)Líbí se mi, jak ty vlasy měla Jessica Biel :-)
A hlavně taky nevím, kam zajít, kde už s tím mají zkušenosti, známá byla v Toni & Guy a slečna co ji barvila asi nebyla moc šikovná, měla odbarvený pruh kolem celé hlavy :-) nerada bych dopadla podobně :-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.13 14:49

@Jetthro Můžu se zeptat, jak vám to kadeřnice barvila? Tupírovala? Děkuju

Jetthro
1130 příspěvků 29.1.13 15:02

@kayav Jee, no ja jsem to nejak moc nepozorovala, ale co jsem tak videla tak si vzala pramen vlasu, rozprostrela si ho naplocho, natrela barvou, pak to podlepila nejakym specialnim papiro polystyrenem ci co to bylo a jeste tam pak nejak tu barvu rozmazavala prstama, a pak to tim papirem prekryla i z druhy strany..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek