Online nákupy, tipy a doporučení na e-shopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Jackie Daniels
156 příspěvků 10.7.14 08:30

Na boden.co.uk právě mají docela zajímavé slevy. Objednávala jsem dnes v noci a teď ráno je něco ješté o šest liber levnějši.

porjk
3225 příspěvků 7.11.14 21:45

Máte někdo zkušenost s objednáváním na Spartoo.cz ?

continuity
5853 příspěvků 7.11.14 23:36

Kdyz jste to uz vytahli 25% dolu do 14.11. na http://www.mypashmina.co.uk/
kod DIS25

Dadoo
5536 příspěvků 8.11.14 00:21

@porjk Já si tam boty už kupovala a všechno naprosto bez problémů. Boty mi byly kurýrem doručeny až pod chatu v lese, mimo civilizaci :-)

porjk
3225 příspěvků 8.11.14 07:43

@Dadoo dík,jdu do nich :-)

Lienka77
208 příspěvků 8.11.14 19:10

@continuity Do háje, já si u nich objednala už… :D Že bych si vybrala už i dárek na narozeniny půl roku dopředu..? :)

rozetka1
1 příspěvek 6.3.15 09:52

Mé oblíbené e-shopy jsou

www.lindex.cz
www.cccboty.cz
www.univaro.cz tam mají dopravu zdarma a úžasné kvalitní kousky

polit
2 příspěvky 11.7.15 14:36

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně velikosti šatů.
Chci si objednat nějaké šaty z House of Fraser, vyplnila jsem tam dotazník „true fit size“ a vyšlo mi, že mám velikost 6, ale nějak se mi to nezdá, třeba z Asosu mám vždycky 8, jinak v ČR 36, akorát kalhoty někdy 38 (ale Lindex 36). Velikost 6 jsem neobjednávala nikdy, ale na druhou stranu, u těch jedněch vybraných šatů mají napsáno, že jsou větší než běžné velikosti..ale těžko říct, jak moc. Je to značka Almost famous, ale vyhlíduté mám i jiné..

Klukovna
1 příspěvek 20.10.15 14:30
Klukovna

Dovolím si přispět do diskuze se svým eshopem.
http://www.klukovna.cz/ - budu rád za každou zpětnou vazbu. Protože chvála je sice hezká, ale kritika potřebná.
Samozřejmě ještě raději budu za nákupy! :-)
Pokud by se vám toho líbilo více, neváhejte mi napsat a určitě se nějak domluvíme na nějaké výhodě :-)

Jindrason
288 příspěvků 22.10.15 11:10

Jediný co na nakupování na netu nemám rád, je to trefení velikosti. To je pořád svízel :)

Atlantic
1 příspěvek 27.2.16 18:53

Ahoj já mám skvělé zkušenosti s http://www.billfold.cz/ kde mají opravdu skvělé kousky :)

Jindrason
288 příspěvků 29.2.16 09:41

@Klukovna mě název klukovna příjde trošku „gay“ a nevím co si pod tím představit. Jestli fotky namakaných kluků a nebo obchod.

Cordy-C
9 příspěvků 2.3.16 13:33

Některé e-shopy tu už byly zmíněny, pak mám ještě ráda (z těch českých) www.newberry.cz, www.lyra-sperky.cz, www.comfort-shopping.cz :) Myslím, že stojí za zmínku…

Tepra
2 příspěvky 7.7.16 14:49

Nakupovali jste někdo na S-Fashion ? Sice tam toho teda moc nemaj, ale některý značky jsem ještě nikdy nenarazila, tak si říkám, jestli to vypadá ve skutečnosti stejně jako na obrázku :-D. Pro holky tam maj akorát punčochy, ale pro bráchu momentálně vybírám něco k narozeninám a ty košily nevypadaj vůbec špatně…

MorusRubra
740 příspěvků 24.7.16 10:04

Dnes jsem zjistila, že debenhams.com konečně zasílá i do ČR. Že jim to ale trvalo. Rozhodně pohodlnější, než jezdit pořád do Prahy.

Snad to hned zas nezruší. Když přestal do ČR zasílat marksandspencer.com, naštvalo mě to. Ale v Brně jsou dva obchody, tak to tak nebolelo.

Jankulajda
18 příspěvků 8.9.16 13:03

Já můžu poradit eshop domifashion.cz
Mají pěkné a celkem i levné oblečení.
Dneska jsem tam právě objednala kalhoty, co mají v akci za 399 Kč.
http://www.domifashion.cz/…hoty-skinny/
Tak se to třeba někomu bude taky hodit.

russi
4 příspěvky 27.9.16 13:43

Já tedy doporučuji všem internetový second hand Unimoda.cz. Mají tam super věci - nové nebo téměř nové, fakt mrkněte. Určitě si ho oblíbíte. Russi

coralline
840 příspěvků 27.9.16 14:34
@russi píše:
Já tedy doporučuji všem internetový second hand Unimoda.cz. Mají tam super věci - nové nebo téměř nové, fakt mrkněte. Určitě si ho oblíbíte. Russi

Chci červený ramínko!!!

Tepra
2 příspěvky 26.5.17 10:44

Včera jsem narazila na (asi) nový eshop se značkami jako Chloé, CK apod. Podle mě tam mají velmi slušný výběr a navíc za docela dobré ceny. Nejspíš to bude všechno dovoz…

Jordaan
9357 příspěvků 26.5.17 11:33

.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek