Oriflame polévky (+ Oriflame freakshow)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 15:58
@Kay_Adams píše:
Pretlak = čisto rajčiny.
Chybná terminológia?

Ano, protlak jsou rozmixovaná osolené a zredukovaná rajčata. Dělat rajskou polévku nebo omáčku se základem z protlaku není zase takový peklo jak se tu z toho dělá. Samozřejmě chce to číst etikety složení a trochu si připlatit.

Kay_Adams
1614 příspěvků 12.12.13 16:00

@Muschi
Gut, vďaka za vysvetlenie.
Takže tomu čo robíme doma budem hovoriť pasírované paradajky :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:04

@Muschi Žiadne peklo z toho nerobím. Položila som otázku a konštatovala som aký názor mám na to ja. Je to normálna debata. Čítanie etikiet je normálne pre každého. Reči o priplácaní a čítaní etikiet mi prídu nejak mimo debatu. Chcete ukázať, že vy jediná viete čo je etiketa?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:08

@Kay_Adams Dnes som kupila klinčeky do svařaku na Vianoce, zajtra to teda vyskúšam v polievke. :-D Aký syr ste mala na mysli? Tavený?

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:12

@Giulietta Ale jdi ty trdlo :-)) Vidíš v mém příspěvku co tam vůbec není, přečti si to ještě jednou a p-o-m-a-l-u.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:17
@Muschi píše:
Ano, protlak jsou rozmixovaná osolené a zredukovaná rajčata. Dělat rajskou polévku nebo omáčku se základem z protlaku není zase takový peklo jak se tu z toho dělá.

Ty si ešte raz prečitaj celu tuto stránku, možeš akou chceš rýchlosťou a nájdi post na ktorý si týmto regovala. To ty vidíš v príspevkoch to čo tam nie je.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:26
@Lamicka píše:
Jsem v tomhle snob, ale rajce ze zahrady nic nenahradi.

Na tom není nic snobského, to je prostě fakt.

A jelikož když se zadaří, mají tendenci se namnožit do obrovských kvant, je dobré ty přebytky rozvařit, zredukovat, propasírovat, dát do mrazáku - a voilá! Domácí protlak na rajskou, na kterém nevidím nic špatnýho.

AuroraBorealis
948 příspěvků 12.12.13 16:27

@Giulietta múka? masť? fúha.. tak to znie dosť strašne.. ešte vegetu a bude to tip-top :D

ale nie vážne, ja v zime robím z domácej zavarenej paradajkovej šťavy z paradajok zo záhrady. je to pomerne husté a chutí to skvele a ide tam okrem toho len zel. vývar, soľ, lyžička trsť. cukru, dva bobkové listy, bazalka (čerstvá je naj, ale vždy mi rýchlo skape v kvetináči :( ), celé nové korenie a pri servírovaní parmezán a trochu šľahačkovej smotany.. lahodnééé.. a už viem čo bude dnes na večeru.. (:

Kay_Adams
1614 příspěvků 12.12.13 16:28

@Giulietta
Taveňák nie, diabolský Eidam 45. A až do hotovej porcie/misky/taniera.
(varovala som, že som barbar ;) )

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:29

@Giulietta ty tu píšeš, že jako ochucovadlo je protlak v pohodě a jako základ je to už špatně a že je to stejný jako prášková polévka, o které se tu celou dobu píše jako o svinstvu. viz tvoje příspěvky…

*Aký je rozdiel medzi paradajkovou polievkou z pretlaku a sáčkovými polievkami? Podľa mňa žiadny

Ale pretlak ako ochucovadlo je v pohode, ako základ paradajkovej polievky nie*

A já říkám, že ne, kvalitní protlak se rovná rajče a špetka soli a s práškovým svinstvem to nemá nic společnýho…začni ty etikety číst Julčo :-)a zamýšlej se trochu nad textem co čteš než začneš plácat nesmysly.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:30

@Muschi Na vás škoda klávesnicu drať.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 16:32

@Giulietta Já věděla, že se tady zase dneska pobavím :-D

AuroraBorealis
948 příspěvků 12.12.13 16:36

@Kay_Adams mne práve to „nasladko“ evokuje školskú jedáleň.. ja osobne neznášam sladkú paradajkovú.. preto len mini lyžička cukru na vyváženie kyslosti.. a potom tá kvapka smotany na šľahanie to celé ešte zjemní a vznikne niečo (pre mňa) šialene lahodné a chutné :D predtým som dávala tiež ťahavý syr, ale raz som si nastrúhala parmezán a odvtedy tam už musí byť :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.12.13 16:43

@Giulietta
my dáváme tvrdý sýr a zkoušela jsem už i parmezán O:-)

Kay_Adams
1614 příspěvků 12.12.13 16:44

@AuroraBorealis
Hm, zvážim inováciu.
Parmezán je však nedostatkový tovar (už som spomínala, že to tu defacto nie je civilizácia?)

Ja si to práve so školskou jedálňou nespájam.
U nás neboli polievky povinné. Kto chcel - sám si naložil, kto nie, nechal tak. Takže tým rajčinovo-ryžovo-písmenkovým excesom som sa vždy vyhla a nič mi nepokazilo „domácu“ verziu :)

AuroraBorealis
948 příspěvků 12.12.13 16:52

Ale zas výhoda parmezánu je že vydrží dlho v chladničke a míňa sa pomaly, lebo je chuťovo výrazný a netreba ho veľa :)
u nás v jedálni do nej dávali krúpy a na prvom stupni sme si nemohli vyberať či chceme alebo nie.. fuj. jediné dobré boli šošovicová a špenátová..

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 17:03

@Jiná Realita jj parmazan je na to vyborny :)

Dadoo
5536 příspěvků 12.12.13 18:10
„@Lola“ „@Lamicka“ / píše:
Jsem v tomhle snob, ale rajce ze zahrady nic nenahradi.
Na tom není nic snobského, to je prostě fakt.

Dámy, přesvědčily jste mě..
Hned zítra zkusím rozkopat kus chodníku a založím si zahrádečku ;-):-D

Betty J.
2031 příspěvků 12.12.13 18:30

Polévku z čerstvých rajčat vlastnoručně vypěstovaných jsem vařila jednou, jedinkrát jsem z týchž vyráběla protlak. Upřímně, za tu námahu to nestojí, chuti passaty z odrůdy San Marzano výrobek z jihomoravských rajských jablek dosáhnout nemůže.

Hlásím se tedy mezi čuňata, rajskou polévku vařím extrémně jednoduchou (olivový olej, cibule, česnek, protlak, rozmarýn a sůl) a zavářím do ní kupované (sic!) tortellini.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 18:43
@Betty J. píše:
chuti passaty z odrůdy San Marzano výrobek z jihomoravských rajských jablek dosáhnout nemůže.

Hlásím, že moje rajčata se právě urazila :D Dá se, ale hodně záleží na odrůdě rajčat, méně též na počasí a poloze záhonu. Počasí ovlivnit nelze, záhon mám ideální a výběr odrůd cizeluji už asi 10 let, za tu dobu se mi podařilo vytipovat asi 3 přijatelné. Základní zásada je: nebrat ty velké masité typu GLM či Uragan, tedy nic proti nim, ale spíš na perkelt. Tu hutnou středomořskou chuť dají některé koktejlové odrůdy, a kupodivu, když se vydaří počasí a odhadnete správnou intenzitu zálivky, dokáže překvapit i prachsprosté obyč Stupické. Brutálně mě zklamal Moneymaker, slibovalo to na reklamě výjimečně plnou chuť, semeno 3× dražší než ostatní a výsledek slabota. Moneymaker u mě tedy skončil.

Betty J.
2031 příspěvků 12.12.13 18:49

@Lola: své zavařeniny zásadně nenechávám číst, mám tak jistotu, že k žádnému urážení nedojde.
Přiznám se, že po pokusech s pěstováním rajčat, paprik, brokolice, hrášku, salátu a podobně, které většinou skončily plísňovou chorobou, náletem dřepčíků či invazí slimáků, jsem se rozhodla osázet celý záhon bylinkami, které kupodivu mé péči dobře odolávají.

Grossularia
3204 příspěvků 12.12.13 19:03

@Bugatti Navíc do ní dávám červenou čočku, která ji po rozmixování zahustí (bezlepkově:) ) a trochu mletého koriandru.

Grossularia
3204 příspěvků 12.12.13 19:06

@Lola Souhlasím, Stupické je chutí překvapivě silné. Ale pěstuju i San Marzano a není to Morava, ale Praha, a dozrávají uspokojivě:)

Rajčatové pyré nezavařuju kvůli riziku botulismu (protože by se mělo zavařovat tyndalizací a na to nemám nervy ani kapacitu), ale zredukované pyré mrazím.

Vařením se snažím respektovat sezonu, ztakže v zimě rajskou polévku vpodstatě skoro nevařím, ale když už někdy je chuť příliš velká a pyré v mrazáku dojde, tak používám normálně kupované rajčatové pyré. Z výživového hlediska je stejně hodnotná jako klasická rajská z čerstvých rajčat, jelikož rajčata jsou hodnotná hlavně díky lykopenu (ze skupiny karotenoidů) a lykopenu vaření nejen neškodí, ale dokonce přispívá jeho vstřebatelnosti.

Roseline
2319 příspěvků 12.12.13 19:54

Freakshow opravdu sedí. Celá tato diskuze je výživná jako polévka od Oriflame.

Grossularia
3204 příspěvků 12.12.13 20:23

@Roseline Aspoň nebude na noc hlad;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek