Oriflame polévky (+ Oriflame freakshow)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Moir
2611 příspěvků 13.12.13 09:24
@Grossularia píše: …
Rajčatové pyré nezavařuju kvůli riziku botulismu (protože by se mělo zavařovat tyndalizací a na to nemám nervy ani kapacitu), ale zredukované pyré mrazím. …

musela bych se podívat do skript, ale rajčatové pyré je imho kyselá konzerva, u které botulismus nehrozí, pH dužiny samotných rajčat je na to kyselé dost

Grossularia
3204 příspěvků 13.12.13 10:07
@Moir píše:
musela bych se podívat do skript, ale rajčatové pyré je imho kyselá konzerva, u které botulismus nehrozí, pH dužiny samotných rajčat je na to kyselé dost

Fakt? Díky, usnadnila jste mi život :) Já to brala stejně jako „lečo“ (směs paprik, cibule a rajčat ve vlastní šťávě),kde stopro tyndalizace nutná je. Ale že by samotná rajčata nepotřebovala, by byla příjemná novinka:)

Moir
2611 příspěvků 13.12.13 10:24

@Grossularia ze školy jsem už dlouho a v oboru nepracuju, takže se mohu mýlit, každopádně postupovat s větší opatrností je moudré, ona to žádná sranda není, rozhodně botulismus nehrozí obecně u kyselých konzerv, tj. tam, kde je pH obsahu nižší než 3, takže zkusit si koupit pH papírky a otestovat, případě napsat email na katedru Technologie masa a konzervace potravin na VŠCHT, tak to bude někdo vědět, bohužel rovněž vzhledem k době co uplynula, už si nejsem jistá konkrétní osobou, ale jestli tam je, tak třeba docent Dobiáš.

kamaradvladimir
448 příspěvků 13.12.13 10:34

@Giulietta @Muschi už i tady se perou koťata?! :)

SarikaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 21:31

Tak když už instantní polívku, tak třeba tuhle:
http://www.lekarna.cz/…izrnova-22g/

V prodejně zdravé výživy ji kupuju za dvanáct kaček a je docela dobrá. Mají i další druhy-hrachovou, kvasnicovou… Jsou i celkem zdravé, a když vám třeba dělají podlahu v kuchyni a vy máte na vaření jen rychlovarnou konvici, tak je oceníte :-)))
Opravdu si nedovedu představit, proč si dnes někdo koupí instantní polívky od Oriflame za cca 55Kč/kus, když složení není žádný šlágr a cena šílená.

bestia
2300 příspěvků 13.12.13 21:35

.

Příspěvek upraven 17.12.13 v 23:06

SarikaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 21:54

Když klepnu na ten link ve svém příspěvku, za dvě vteřiny jsem na polívce. Funguje.

Nebo je to myšlené jinak?

SarikaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.13 21:56

Jo, to červené ramínko ode mně byl omyl.

Grossularia
3204 příspěvků 13.12.13 22:05

@Moir O bezpečnosti kyselého vím, takže k okurkám i čalamádě přistupuju bez obav v oku:) Ale nenapadlo by mě, že zrovna rajčata by mohla být tak kyselá, vnímám je spíš jako hodně sladká, koneckonců, občas jsou i řazena k ovoci. ALe že by? Bylo by to fajn :)

Šošanah
1224 příspěvků 14.12.13 00:52
@aailyyn píše:
Tak máme po legraci s polívkama? Ale admine, když jsou ty Vánoce… :-D

Taky se přimlouvám, Admine. Vždyť i v Lukášově evangeliu v pasáži o Ježíšově narození čtu (i když pod čarou):… „Aminadaba, syna Adminova, syna Arniho…“

Bugatti
4086 příspěvků 14.12.13 09:58

@SarikaN Malování bytu a instalace nové kuchyně… to jsou opravdu příležitosti, kdy se instantní polévka hodí.

Narcisa
100 příspěvků 14.12.13 10:47

@Bugatti Já mám taky v kuchyni pro jistotu polévku v sáčku a musím říct, že jsem ji minulý víkend docela ocenila. Chtěla jsem si uvařit, ale můj milý zablokoval varnou desku a já nedokázala přijít na to, jak ji odblokovat. Jako naschvál nebylo doma ani pečivo, pouze suroviny na vaření, tak mi nezbylo nic jiného, než přiznat porážku a udělat si polévku do hrnečku :D

Moir
2611 příspěvků 14.12.13 14:15
@Grossularia píše:
@Moir O bezpečnosti kyselého vím, takže k okurkám i čalamádě přistupuju bez obav v oku:) Ale nenapadlo by mě, že zrovna rajčata by mohla být tak kyselá, vnímám je spíš jako hodně sladká, koneckonců, občas jsou i řazena k ovoci. ALe že by? Bylo by to fajn :)

kyselou konzervou je technicky vzato i sladký kompot…

Grossularia
3204 příspěvků 14.12.13 15:27

@Moir Tak ovoce samo o sobě (krom jahod) je celkem málo rizikové z hlediska kontaminace. Ale u komopotu kyselost zjevně nestačí, právě jahodový kompot byl přece opakovaným zdrojem. A pak taky celkem často lečo a kyselé rybičky (ale u rybiček chápu proč).

Karja
4837 příspěvků 15.12.13 18:58

Když už nám to tu sjelo k OT vaření, nemáte někdo tip na dobrý svěží, třeba ovocný dort? Švagr má příští týden narozeniny a to poslední co se mi chce je jíst před Vánoci a cukrovím čokoládový nebo krémový dort, který obvykle peču. Šikovná docela i jsem, když se chce. Ale inspirace není. A nerada peču podle receptů, co nemám doporučené, už jsem se párkrát naletěla nějakým receptům z časopisu a nebylo to nic moc.

Dadoo
5536 příspěvků 15.12.13 19:08

Není ovocný, ale je úžasný :-)
Karamelový dort
Korpus: 3 vajcia, 120g kryštálového cukru, 100g hladkej múky, 20g kakaa, 2PL vody,1PL olej, 1KL prášok do pečiva
vajcia s cukrom vyšľaháme do peny, za stáleho miešania pridáme vodu, olej a múku zmiešanú s kakaom a PDP
upečieme vo vymastenej a múkou vysypanej forme

Karamelový krém: 1 kondenzované sladené mlieko (Salko), 250g maslo
kondenzované mlieko varíme s konzervou dve hodiny vo vode, necháme vychladnúť, odložíme 3 polievkové lyžice a ostatné zašľaháme do vymiešaného masla

Šľahačkový krém: 1 šľahačka, 1 bal van. cukor, 1 stužovač spolu vyšľaháme ďalej potrebujeme čokoládovú polevu a čokoládové bonbóny na ozdobenie (môžu byť aj lieskovce alebo mandle v čokoláde)
Postup: na vychladnutý korpus natrieme odložené 3 PL skaramelizovaného Salka, navrstvíme karamelový krém, vyšľahanú šľahačku, ozdobíme čokoládovou polevou a bonbónmi
odložíme do chladu

Grossularia
3204 příspěvků 15.12.13 19:33

@Karja
Pavlova s kiwi
Citronový dort
Paříž - Brest - sice v něm není ovoce, ale je plněný šlehačkou buď koňakovou, nebo karamelovou, nebo praliné, a ta je docela lehká a nadýchaná)
Dacquoise
Charlotta

recepty kdyžtak dopíšu, kdybyste některý chtěla

Příspěvek upraven 15.12.13 v 19:35

Grossularia
3204 příspěvků 15.12.13 19:34

@Dadoo Na tohle se u nás v oddíle říkáválo - „Žraso!“ :)

Denyna
4105 příspěvků 15.12.13 19:50

@Grossularia já bych moc ráda recept na tu Pavlovu, když budete tak hodná, díky moc!

A někam jsem založila recept na linecké, kdybyste někdo měl, tak bych byla taky ráda.

Grossularia
3204 příspěvků 15.12.13 20:09

@Denyna Že jste to Vy ;)
tak Vám sem zkopíruju oba recepty ze své kuchařky.
(PAvlova je tam zrovna s jiným ovocem, protože ji mám v jarních receptech, ale prostě na ni dáte to, co je teď v sezoně, že:) )
Neměla bych nic na net dávat, ale dva se ztratí. Kdybyste chtěla víc, tak kdyžtak leda přes soukromé zprávy.

54. Pavlova s plody zimolezu (kamčatskými borůvkami)

L

B

G

bílky 3 ks škrob 20 g
cukr krupice 175 g
ocet vinný 15 ml
sůl
smetana ke šlehání 375 ml (1,5 kelímku)
plody zimolezu 200 g
Na plech položíme pečicí papír a tužkou na něj podle dortové formy nebo talíře obkreslíme kruh. Papír otočíme pokreslenou stranou dolů.
Z bílků ušleháme sníh. Když je ještě měkký, začneme po lžících vešlehávat cukr a šleháme, až je sníh tuhý, lesklý a cukr rozpuštěný. Ocet smícháme se škrobem a s poslední lžicí cukru vešleháme do sněhu.
Troubu předehřejeme na 150 °C.
Sníh rozetřeme na nakreslený kruh – uprostřed uděláme mírnou prohlubeň. Vložíme do trouby, ztlumíme na 130 °C a pomalu pečeme přibližně hodinu, až sníh začne růžovět.
Hotový necháme na plechu vychladnout a ze studeného sloupneme papír.
Kamčatské borůvky omyjeme a necháme okapat. Smetanu ušleháme do tuha. Navršíme ji na sněhový korpus a povrch ozdobíme kamčatskými borůvkami.
Zbylé žloutky můžeme využít např. v rp. 50, 53, 58, 59.
Zbylou smetanu např. v rp. 18, 21, 33, 39, 45, 49, 58, 62, 63.
Co je to Pavlova? Jde o australský dezert, pojmenovaný na počest ruské baletky Anny Pavlovy. Dort měl připomínat její baletní tutu.

289. Linecké cukroví (2 plechy)

B

S

Těsto:
hladká mouka 230 g
cukr moučka 100 g
máslo 150 g žloutky 3 ks

Náplň:
rybízový rosol (z rp. 152)
hladká mouka na vál
Z přísad na těsto vypracujeme hladké křehké těsto. Zabalíme do fólie a dáme do chladničky odpočinout alespoň na 2 hodiny, ale lépe déle.
Před pečením pokryjeme 2 plechy pečicím papírem. Troubu předehřejeme na 160 °C.
Vál poprášíme hladkou moukou, polovinu těsta rozválíme na tloušťku 2 mm. Vykrájíme kolečka, malou formičkou jim vykrojíme středy. Dáme na plech a pečeme zhruba 10 min., až začnou okraje koleček lehce růžovět.
Z druhé poloviny těsta vykrájíme plná kolečka.
Upečená plná kolečka potřeme na spodní straně rybízovým želé a přitiskneme na ně spodní stranou kolečka s otvorem.
Skladujeme v krabici v chladné spíži maximálně týden. Pokud je potřebujeme uchovat déle, dáme do chladničky nebo zmrazíme.

Modigliani
781 příspěvků 15.12.13 20:18

Ach jaaaaaj :(

Grossularia
3204 příspěvků 15.12.13 20:23

@Modigliani Ono tohle téma jaksi ztratilo nit smazáním vší té srandy dealerek Oriflame. Teď už může asi leda buď zhynout, anebo se sežrat, polívky k tomu směřují.

Karja
4837 příspěvků 15.12.13 20:35

@Dadoo Ten vypadá úžasně! Obávám se, že pokud by se mi povedl a ještě vypadal tak jako na obrázku, aby mě švagr nechtěl vyměnit za sestru:D.
@Grossularia Děkuji! Nemáte ten citronový dort náhodou ve Vašich receptech na internetu, abych Vás zbytečně neobtěžovala kopírováním? Ještě přemýšlím nad tou Charlottou, ale tam se jako ovoce dávají jahody, popřípadě směs lesního? To je teď kupované takové bez chuti a já mám v mrazáku maximálně tak borůvky.

Grossularia
3204 příspěvků 15.12.13 20:40

@Karja Na netu mám danou akorát fotku, ale recept Vám klidně zkopíruju, ale kdyžtak do SZ, protože sice je to moje vlastní knížka, ale jakmile jsem podelpsala smlouvu s nakladatelstvím, tak ji nemůžu volně šířit po internetu, páč by si ji pak nikdo nekupoval :)
http://img12.rajce.idnes.cz/…itronovy.jpg?…

Charlotta je nejlepší s jahodama, což je teď mimo. Ale dá se udělat i s kompotovanými broskvemi, třeba. Ostatně, ruská Charlotta se ani ovvocem neobtěžuje a má tam šampaňské, že :)

Karja
4837 příspěvků 15.12.13 20:44

@Grossularia No to vypadá parádně! Ano, prosím o recepty na charlottu i citronový dort. Já už se tak těšim, doufám, že to nezkazím:).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek