Originalita vs. uniformita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
blacken
2464 příspěvků 10.9.12 12:01

Já to spíš vidím tak, že jako se romantismus a renesance vraceli ke starým dobám, tak se tam vracíme i dnes:-D Na módu z Pátého elementu nejsme připraveni (aspoň někteří, některé dívky k tomu už skoro došly :-D), tak je lepší návrat zpět :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:04

Já si ale myslím, že se jednou vrátí doba slunečníků a vějířů :) až přejde ten bronzující mor. Třeba :) tak ale nemyslím si, že se retro tak rozšířilo. To ještě za pár let možná :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 10.9.12 12:11

Já mám zase pocit, že retro je všude a už díky tomu přestává být originální. Že už mu dost odzvonilo:-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:16

@MP Barbucha teraz už bude vďaka kríze aktuálne vintage. :-D

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 12:26

@gulietta Mě se retro vintage líbí …ale jen to co dělá Domenico a Stefano:-) to je radost pohledět. Hlavně teď poslední kolekce…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:29

@Mylady2 ja volajako nechápem, páči sa Vám vintage, alebo to retro od D & G?

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 12:38

@gulietta Oboje od nich:-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:44

@Mylady2 no vzhľadom na to že predstavili svojú prvú kolekciu v roku 1985 to retro nie je. :-D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 12:53

Co se tyce retra, tak ja bych rada potkavala opravdove stylizovane retro a ne takove to nechtene, ktere denne vidim xkrat - oprane mrkvace + triko, ktere bylo in v 80. letech a do mody se nevrati, i kdyby se lagerfeld postavil na hlavu + okopane kecky z pocatku 90tek a to vse korunovane sustakovkou a ledvinkou v pase

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 13:27

@gulietta Ale ale a co jejich inspirace dámičkami ze Sicílie:-) inspirace v době dávno minulé. Domenico pochází totiž že Sicílie;-) a ta na něj má vliv( nejen v módě, stačí zajít v Miláně do GOLD)
Retro a vintage v podobě jak je prezentováno zde na MP - ne děkuji nechci. P

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 13:32

@Mylady2 ja retro vobec nemusím, v žiadnej podobe ani značke. Ale D & G inšpirácia v dobe dávno minulej je len to retro, v žiadnom prípade nie vintage.

Mylady2
12413 příspěvků 10.9.12 13:35

@gulietta Tak jo;-) faktem je staré věci neprodávají;-D

Sibyla
2646 příspěvků 12.9.12 08:25

Přiznám se, že uniformitu nesnáším - kdybych potkala někoho v oblečení, které mám, cítila bych se špatně. Přesto je pro mě prvním a hlavním požadavkem oblečení slušivost - zdůraznit přednosti, zakrýt nedostatky, podtrhnout osobnost. To je imperativ. No, a proto dost nesnáším horlivé snahy o originalitu za každou cenu.

Osmikraska
670 příspěvků 12.9.12 10:14

Já beru obojí, originalitu i uniformitu. Kdybych měla být každý den originální, stálo by mě oblíkání mnohem víc energie, času a peněz než teď.
Takže většinou do práce chodim v pouzdrovce a halence, na nákup do supermarketu či schůzku s kamarádkama vyrazim často v džínách a tričku… Ale když mám náladu, tak si do práce vezmu pokud možno co nejzajímavější kombinace (v rámci vhodnosti) a na volný čas klidně šílenosti největší (to dělám často):-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek