Ostříhat ofinu? :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnePo
1 příspěvek 17.09.18 16:29
Ostříhat ofinu? :)

Ahoj všem, nevím jestli to sem moc patří, ale chtěla bych se vás zeptat na názor.. Přemýšlím a nemohu se rozhodnout, jestli si nechat ostříhat ofinu nebo ne, popřípadě jak :) Moc děkuji za vaše názory, velmi mi pomohou..

Reakce:
giuliettka
2426 příspěvků 17.09.18 17:01

@AnePo Nielen ofinu, tie vlasy ostrihajte na mikádo. Takých 15-20 cm od konca sú príšerné. 7 chlpov v 8 radoch.

Ghost B.C.
3690 příspěvků 18.09.18 07:50

@AnePo A jakou? Klasicky rovnou nebo do boku jako patku? A jak husté a pevné jsou vlasy? A to zvlnění je přirozené?
Za mně je vhodná ofina na pohled fakt šik věc a dokáže obličeji dost pomoct, ale co se údržby týče, je to totální „voser“. Takže jestli máte vlasy řídké, jemné nebo kroutící a krepatící, tak rozhodně nestříhat, budete otrok a necháte na ní obě ruce.
Jinak si myslím, že pro vás ale vhodná moc nebude, určitě ne klasicky rovná. Možná patka, ale i tak bych řekla, že spíš ne.

misionářka
291 příspěvků 18.09.18 08:20

Jestli opravdu chcete poradit, vložte fotku tváře z anfasu, tahle nám toho moc neřekne.

Jirkátor
1564 příspěvků 18.09.18 08:47

Nemyslím si, že by Vám krátká ofina slušela víc.
Podle fotografie máte navíc vlnité vlasy, které se po zkrácení zvlní ještě víc, což u ofiny nejspíš nebudete chtít.

Lizbeth
536 příspěvků 18.09.18 17:47

Ano, ostříhat.

Oveeec
1875 příspěvků 18.09.18 21:21

Já bych ji střihla jenom v případě, že byste šla na mikádo, a pak by se mi líbila patka. K těm dlouhým asi ne.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Proč si přeju ponožky k Vánocům

Autor: Matouš

Jak si užít k Vánocům ponožky a další dárky, které nikdo nechce? Celý článek