Ostříhat ofinu? :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnePo
1 příspěvek 17.09.18 16:29
Ostříhat ofinu? :)

Ahoj všem, nevím jestli to sem moc patří, ale chtěla bych se vás zeptat na názor.. Přemýšlím a nemohu se rozhodnout, jestli si nechat ostříhat ofinu nebo ne, popřípadě jak :) Moc děkuji za vaše názory, velmi mi pomohou..

Reklama

Reklama

Reakce:

giuliettka
2083 příspěvků 17.09.18 17:01

@AnePo Nielen ofinu, tie vlasy ostrihajte na mikádo. Takých 15-20 cm od konca sú príšerné. 7 chlpov v 8 radoch.

Ghost B.C.
3646 příspěvků 18.09.18 07:50

@AnePo A jakou? Klasicky rovnou nebo do boku jako patku? A jak husté a pevné jsou vlasy? A to zvlnění je přirozené?
Za mně je vhodná ofina na pohled fakt šik věc a dokáže obličeji dost pomoct, ale co se údržby týče, je to totální „voser“. Takže jestli máte vlasy řídké, jemné nebo kroutící a krepatící, tak rozhodně nestříhat, budete otrok a necháte na ní obě ruce.
Jinak si myslím, že pro vás ale vhodná moc nebude, určitě ne klasicky rovná. Možná patka, ale i tak bych řekla, že spíš ne.

misionářka
291 příspěvků 18.09.18 08:20

Jestli opravdu chcete poradit, vložte fotku tváře z anfasu, tahle nám toho moc neřekne.

Jirkátor
1564 příspěvků 18.09.18 08:47

Nemyslím si, že by Vám krátká ofina slušela víc.
Podle fotografie máte navíc vlnité vlasy, které se po zkrácení zvlní ještě víc, což u ofiny nejspíš nebudete chtít.

Lizbeth
455 příspěvků 18.09.18 17:47

Ano, ostříhat.

Oveeec
1780 příspěvků 18.09.18 21:21

Já bych ji střihla jenom v případě, že byste šla na mikádo, a pak by se mi líbila patka. K těm dlouhým asi ne.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Polyesterová čistka aneb Genocida mého oblečení

Autor: Kamila

Rozhodla jsem se zbavit polyesteru a vyházet ho ze svého... Celý článek

Reklama