Osvědčená módní stylistka pro mladé Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sfema
4 příspěvky 23.9.20 18:14
Osvědčená módní stylistka pro mladé Praha

Dobrý den, hledám osvědčenou módní stylistku v Praze. Je mi 21 let, ale vypadám asi o 5 let mladší. Jsem malá a drobná (158 cm, 43 kg). Oblékám se buď do jednoho až dvou barevných kombinací anebo barevných indických věcí. Poradíte mi, prosím, stylistku, která umí obléct mladého drobného člověka tak, aby vypadal na svůj věk? A pokud možno někoho levnějšího. Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:
giuliettka
7656 příspěvků 23.9.20 18:57

@Sfema Máte 158 cm a 43 kg? Vážne? No nazdar.

Sfema
4 příspěvky 23.9.20 19:10

@giuliettka ano, bohužel :slight_frown:

Demode
2046 příspěvků 24.9.20 13:52

@Sfema Řekla bych, že spíš než stylistku byste potřebovala krapítek sebevědomí. Jste mladá, štíhlá, tak zkoušejte, v čem se cítíte dobře. Stylistku nechte plavat a zeptejte se třeba dobré, zdůrazňuju dobré, kamarádky. Já jsem v 21 vážila taky tolik co vy, ovšem měřila jsem o 10 cm víc (tedy teď už jenom o 9, protože už rostu do země). To bylo jásotu, když jsem to asi v třiatřiceti dotáhla na padesát kilo a to mi vydrželo až do padesáti :-) V jednadvaceti si můžete dovolit spoustu úletú, experimentujte - vždyť vám by v podstatě mohlo slušet všechno: vypasované věci, rozevláté sukně krátké i dlouhé, kalhoty všech možných střihů, nabírané věci, sportovní móda i romanticky laděné šaty.

Sfema
4 příspěvky 24.9.20 14:09

@Demode Máte pravdu. Akorát dobrou kamarádku nemám, bohužel mám kolem sebe hlavně lidi, kteří mi říkají, jak málo vážím a tak. Mám dost problémů sama se sebou. Oblékám se podle toho, co se mi líbí. Ale docela mi vadí, že nevypadám na svůj věk a taky ta nízká váha. Nevím, jestli se smířit s tím, že prostě vypadám mladší, jednou to budu brát jako výhodu anebo s tím zkusit něco udělat.

Demode
2046 příspěvků 24.9.20 14:30

@Sfema
No ale zrcadlo máte, žejo :-) :-)?
Na blbý kecy typu „ty hubeňoure, proč s tím nic neděláš“ si pamatuju moc dobře. Ale měla jsem takovou tělesnou konstituci. Diety jsem nikdy nedržela žádné. Píšete, že se oblékáte podle toho, co se vám líbí, a to je ve vašem věku dobře. Stylistka vás oblíkne třeba líp, než byste to zvládla sama, ale třeba se v tom nebudete cítit dobře. Při vaší váze určitě nemáte výrazně disproporční postavu, takže žádný vyložený přešlap nehrozí.
A že nevypadáte na svůj věk? Za pár let to bude výhoda, to mi věřte. Ostatně, které ženě by nelichotilo vypadat ve čtyřiceti na třicet, že?

giuliettka
7656 příspěvků 24.9.20 14:52
@Sfema píše:
@giuliettka ano, bohužel :slight_frown:

Jak bohužel? Ja vám dám bohužel! Ja už pol roka pozerám na rotoped a ešte som nezhubla ani deko a vy mi tu napíšete bohužel! Nechcite ma naštvať, lebo z toho zase priberiem. :-D
Vykašlite sa na stylistku. Oblečte sa do toho čo máte v skrini a pošlite nám fotku. My Vám už kombináciu vymyslíme. (Kludne zamažte obličej a dajte to do tejto témy, alebo do „pro lidi co tápou v mode“.) A užívajte si, že ste hubená a mladá, čo ja by som za to dala, kľudne aj obličku! :-D

Sfema
4 příspěvky 10.10.20 18:16

@giuliettka Chápu, že byste si to se mnou klidně vyměnila :-D
Přijde mi, že to, co mám ve skříni se ani moc kombinovat nedá. Nebo to neumím, to možná spíš.

jindra.cermak
24 příspěvků 14.10.20 14:46

Souhlasím s příspěvky výše. Chce to dostatek sebevědomí a pokud vám jej sráží komentáři na to, jak jste hubená, tak na to se rovnou vykašlete. Věřte mi, že je to do jisté míry závist na to, že se nemusíte hlídat.
Jistě už víte, jaký zhruba máte styl. Doporučuji na to jít cestou přes módní magazíny, najděte si nějaké módní ikony, které se vám líbí - tedy kde se vám líbí, jak se oblíkají a hledajte něco podobného - inspiraci. Určitě najdete i jaké celebritě jste podobná - podobná výška, váha a tam určitě najdete také mnoho inspirace. Módní stylisty bych nechala opravdu až jako poslední možnost - ale jak zde dámy předemnou píšou, jediné co se může stát je, že třeba v takovém tom příliš oversized oblečení budete „utopená“ ale jinak to máte opravdu jednoduší.
A hlavně si věřte, jste určitě krásná, tak se nebojte ukázat. Navíc i to, jak se prezentujeme utváří ucelený pojem o tom, jak nás ostatní uvidí. Pokud se budete chovat jako sebevědomá žena, jistě si vás nikdo s dítětem nesplete. :)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek