Outfit do plískanic

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
billie
374 příspěvků 3.3.16 08:15

Ja zijem aktualne na pobrezi, kde od oktobra do maja casto prsi/snezi a dost fuka, hlavny dopravny prostriedok je tu celorocne bicykel. Nepremokava bunda a naimpregnovane topanky su nevyhnutnost, dalsia uzitocna vec su nohavice do dazda, ktore ale este stale nemam. Niektore maju po celej dlzke zips, takze pri obliekani/vyzliekani si netreba davat ani dole topanky, viacere zeny pod nimi nosia aj suknu. A moje osobne peklicko - najcastejsie nosim ciernu softshellku, suknu, ked je velka zima tak pod suknou este tenke sortky, hrube rukavice, vetruvzdornu ciapku a helmu a v kabelke baretku.
Pochadzam inak z Bratislavy, takze mam aj porovnanie. Ked som bola mala, tak som si tu veternost nikdy az tak neuvedomovala, za vela ale asi hovori fakt, ze som nikdy nenosila dazdnik, lebo som nemala na to nervy ho stale obracat.

Marvie
82 příspěvků 3.3.16 11:48

Jakože, já tu dost vidím, že většina lidí to prostě řeší jakousi lyžařskou výbavou - zatáhnou si hlavu do kapuce, nahodí nějaké ty nepromokavé sněhule a je vyřízeno. Ostatní lidé útrpně moknou, jako já, ale už mě to nějak přestalo bavit. Vždycky jsem si myslela, že si jen kupuju nekvalitní deštníky, ale když se mi několikrát naskytl obrázek na přecpaný koš na zastávce MHD, ze kterého trčel celý pugét deštníků, došlo mi, že je tu asi něco špatně a moje deštníky to nejsou :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek