Outfit na obhajobu diplomovky o móde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.13 15:17

@Barbyl V Ústí nad Labem mají takovou Mondrian zastávku a určitě jim tam u toho něco podniknu:) Už rok si na to brousíme zuby :).
@palahniukowa Pokud Annu, tak určitě i její pravou ruku Grace Coddington.

palahniukowa
314 příspěvků 07.05.13 17:11

@janiiiv zaujímavý postreh: majestátnosť vs. hravosť_presne tak sa mi to páči u dôležitých ľudí, lídrov a pod. :-) Kráľovná Alžbeta je podľa mňa tiež ikonou – minimálne vo svojom protokolárnom štýle.

@Barbyl vďaka! Už len názov Vašej diplomovky ma nadchol, no tú performance by som si nechcela zažiť na vlastnej koži (introvert), ale veľmi Vás obdivujem, pretože to je niečo, čo by som skutočne nedokázala a ak aj áno, tak by som na to vyložila veľa, veľa energie a dlho by som sa potom spamätávala z toho socio-šoku; ja viem iba písať a čítať :-) btw, Kraftwerk ako prazáklad elektroniky zbožňujem! (spolu so všetkou vtedy-elektronickou-alternatívou 80. rokov :-) Neštudujem na umeleckej škole, no ako poznám náš voľnomyšlienkársky inštitút a jeho inteligentných členov, tričko s potlačou odkazujúcou na diplo, príp. na niečo, čím som známa, by vôbec nebol problém :-)

@GalianosjednimL momentálne si nie som istá tým, koľko Anny & Grace sa dostalo do finálnej podoby (písala som toho veľa, veľa, veľa), ale áno, registrujem ich a oceňujem Vaše znalosti :-) predpokladám, že spolu s @Barbyl ste zameraní umelecky_ach! :-)

ok, vyzerá to na jemný dandy style, aj keď som zvažovala ešte niečo dievčenské z klasických kúskov… uvidíme.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek