Outfit na svadbu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adriennep
1 příspěvek 23.7.17 18:48
Outfit na svadbu

Ahojte, idem na svadbu a potrebujem poradiť, či je sukňa vhodná na túto príležitosť, ak hej môžte mi dať zopár tipov ako ju skombinovať? Vopred ďakujem

Reakce:
BarcaAri
630 příspěvků 23.7.17 19:06

Vzor a hlavne barvy te sukne jsou osklive a na svatbu bych si ji nevzala (ja bych si ji nevzala nikam).

květušína
322 příspěvků 24.7.17 11:59

Já bych si sukni jako součást nějakého slavnostnějšího oblečení dokázala představit. Vzor na sukni je sám o sobě dost výrazný, takže ten bych nechala jako dominantní a dalšími součástmi oblečení(halenku, boty, šperky, kabelku)) sukni už jen doladila. Co například sukni doplnit upnutým jednoduchým vrškem (body) v některé z barev sukně (např. světle žlutá), boty klidně i hnědé (opět v barvě, která je na sukni). A nebo vršek v té rezavé a kabelku (psaníčko) ve žluté nebo v bílé barvě. Možností je spousta, chce to zkoušet a kombinovat.

valentina22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.17 17:19

Já osobně bych tuhle sukni na svatbu nezvolila. Samozřejmě záleží na tom, v jakém duchu je svatba, jestli více slavnostní, nebo spíše méně formální…v každém případě chybu neuděláš, když si raději vezmeš šaty ke kolenům.

Jordaan
8869 příspěvků 24.7.17 17:35

@adriennep

S bilou kosili a botama na podpatku si to umim predstavit docela dobre.

BarcaAri
630 příspěvků 24.7.17 18:19

@Jordaan Vami postovane fotky jsou moc pekne, ale uprimne bych rekla, ze sukne z dotazu s temi vasimi nema moc spolecneho.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek