Padající vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 11:33

Naštěstí ne, sbohem

megusa
431 příspěvků 30.12.18 19:36

nekvalitní vlasy nejlépe prodloužit nekvalitním příčeskem.. ať není poznat co je vaše a co umělý…

Makyla
10 příspěvků 13.7.19 12:03
Makyla
10 příspěvků 13.7.19 12:08

Ahoj, vím že tvůj příspěvek je z roku 2015, ale mohla bys mi prosím říct jak to dopadlo s tvymi vlasy? Mám nyni stejný problém. Vysadila jsem HA a po dvou měsících mi začaly padat hodně vlasy a už to trvá přes 2 měsice, jsem zoufalá. Beru Revitalon, Vilcacoru, selen zinek a pupalkovy olej v tabletach a nic. 3× jsem byla i na vlasove mezoterapie- zatim taky nic. Asi už jen zbývá paruka. Díky za zpravu.

mimi
314 příspěvků 13.7.19 14:24

@Makyla
Skuste si este dat vysetrit hladinu zeleza a hemoglobinu v krvi. Nezda sa to, ale je to tiez jeden z moznych dovodov padania vlasov. Len treba pocitat s tym, ze pri uzivani zeleza trva min. 6 tyzdnov az tri mesiace kym sa hladina zeleza dorovna a az potom prestanu padat vlasy. Alebo vysetrit stitnu zlazu.
Alebo, dalsi dovod, ta HAK drzala hormony v urcitej hladine a teda „drzali“ aj vlasy ich vplyvom, teraz sa to vracia k normalu a u vas je ten normalny stav menej vlasov. Mozno sa len vase telo potrebuje od hormonov spamat.

Leniiska
10 příspěvků 6.4.21 13:20

Obecně si myslím, že je základ jít na vyšetření štítné žlázy protože ta může za spoustu věcí - vypadávání vlasů, váha teplotní rozdíly atd

zwedavka
1274 příspěvků 14.4.21 19:53

Víte, co zastaví padání vlasů?

Podlaha!

bao-baba
1791 příspěvků 15.4.21 08:25
@Leniiska píše:
Obecně si myslím, že je základ jít na vyšetření štítné žlázy protože ta může za spoustu věcí - vypadávání vlasů, váha teplotní rozdíly atd

Souhlas, mně roky aplikovali nejrůznější léčbu - injekce tekutý CO2, tekutý dusík, ozařování. Když konečně došlo na štítnou žlázu, vlasové kořínky byly už oslabené nebo zničené.

andyskr
14 příspěvků 24.5.21 11:35
vypadávání vlasů

Mně spousty věcí nepomohlo. Šampony, masáže hlavy, esenciální oleje a séra na vlasy jsem zkoušela, se štítnou žlázou taky nic nebylo. Nakonec jsem si brala různé paruky kvůli vypadávání vlasů. Pak jsem ale vyzkoušela i doplňky stravy - že přecejen na tom něco bude, že musím vyživit vlasy i zevnitř. Mnohé mi pomohly, mnohé zas ne (třeba všemi známé Vlasové hnojivo mě dost zklamalo). Teď nakupuju doplněk stravy na **** a jsem spokojena, vlasy mi už nepadaji.

Edit adminem: smazán odkaz

iveta34
7 příspěvků 12.6.21 15:30

Mě po vysazení antiko vypadala půlka vlasů, možná i víc, a to bohužel nepřeháním, nepomohlo nic. Po obou porodech to padalo taky, ale naštěstí už ne tak moc. Užívala jsem teda tenhle zinek , teď po druhém porodu ještě užívám. Je to ve formě tkáňových solí, ty se můžou i při kojení, to je výhoda. A snažím se moc nebarvit a když už tak jen šetrně u kadeřnice, to mi totiž přijde, že hned vlásky padají mnohem více, jak se barví. Ale teda je to těžký, po druhém porodu mi za ty vypadaný rostou snad už jen šedivý, ach jo…

Oveeec
2942 příspěvků 12.6.21 15:32

@iveta34 To je blbý, no, protože k těm šatům a náušnicím to vůbec nevypadá pěkně.

iveta34
7 příspěvků 12.6.21 15:47

@Oveeec No jo, genetika holt, mamka byla v 35 z půlky šedivá a teta už ve 30…Alespoň vím, po kom to mám…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek