Padělky oblečení v luxusních obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

volfish
923 příspěvků 24.11.14 14:19
Padělky oblečení v luxusních obchodech

Zrovna čtu http://www.novinky.cz/…obleceni.htm

co vy? nakupujete značkové oblečení v ČR? Nebojíte se padělků?

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vashtie  24.11.14 14:21

@volfish Ne v OC na Praze 1 ;-)

stes  24.11.14 14:42

Jojo, na světě už nejsou žádné jistoty - dáte 15 za svetr, pochlubíte se v CJMDNS nebo CJSDK a pak nastoupí ČOI a máte jistotu akorát v tom, že v Sapě by Vás to stálo 100× míň.

surrik
2503 příspěvků 24.11.14 14:52

A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

stes  24.11.14 14:53

Rozčiluje mě, že se nezveřejňují jména obchodníků, konkrétní padělky /a nejenom v tomto sortimentu/.

vashtie  24.11.14 14:58
@surrik píše:
A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

V ověřených obchodech a ne v pofidérních multibrand „buticích“ nebo outletech…

surrik
2503 příspěvků 24.11.14 15:00

@vashtie ale oni tam nepíšou kde to bylo konkrétně.

lioncity  24.11.14 15:01
@surrik píše:
A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

Tak konkretne dolce gabbana maji butik v parizske, coz je pro me zaroven jedine misto k nakupu. V „OC na P1“ bych to fakt nekupovala.

ted se mi ten clanek nechce znova otvirat, ale pokud to bylo zbozi dolce gabbana (tim spis fakt dolce gabbana, zadne gb a podobne veci pro pubertaky) a veci tommy hilfiger dohromady v jednom obchode, tim spis by mi to pripadalo podezrele. Cimz samozrejme neomlouvam toho konkretniho obchodnika, jen vysvetluji, proc bych si tam ja nic nekoupila.

vashtie  24.11.14 15:08
@surrik píše:
@vashtie ale oni tam nepíšou kde to bylo konkrétně.

Tak pokud někdo nakupuje v „luxusním značkovém obchodě“ na P7, potom mu to snad i přeju…

surrik
2503 příspěvků 24.11.14 15:14

@vashtie a proč? Nenakupuju ani na 7 ani v OC na 1 (mám to z ruky), ale proč přát někomu špatný nákup, když za to platí jako za „pravé“ zboží a neví, že je to padělek? To nechápu. Tuhle jsem byla líná zajít do Gantu pro vyhlédnutou věc a koukala jsem že ji mají v Mallu! Cože v Mallu? Je to sice divné, ale zase by mi to přišlo až domů a nemusím se tam vláčet. Pak jsem si to rozmyslela, protože jsem si to chtěla ještě zkusit. Ale možná bych si taky koupila padělek? Možná jo možná ne…

Doudou
1334 příspěvků 3 inzeráty 24.11.14 15:51

Ten článek už nejde zobrazit. Co tam bylo?
Zase UL, že v Pařížské prodávají fejky?

Chamonix
650 příspěvků 24.11.14 15:54

Stejné se řeší i v jiných diskuzích paralelně :-(

Oldyn
5531 příspěvků 24.11.14 16:08

Já už to slyšela v so z rádia. Dva obchody v Praze a jeden majitel, nechápu proč to ta čojka nechce zveřejnit. Tady jsou tak strašný zákony!

stes  24.11.14 18:25

@Oldyn Majitel nebo majitelka má drápky někde pěkně vysoko :-(

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 18:29
@stes píše:
@Oldyn Majitel nebo majitelka má drápky někde pěkně vysoko :-(

Ale trt makový vysoko.
Kým to nie je právomocné, tak prezumpcia neviny - nič sa nezverejňuje.

stes  24.11.14 18:35

@Kay_Adams Ok, může být. Ale nešlo o žádný rozsudek, takže nemusí hned uvést jméno podnikavce, ale obchod ten a ten v té a té ulici…Chytrej člověk dovede uvést vypovídající informace, aniž by cokoliv porušil…když už máme zákony na straně šmejdů.

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 18:44

@stes
Ide o správne konanie. Platia rovnaké pravidlá.
Tú druhú časť radšej nekomentujem…

Oldyn
5531 příspěvků 24.11.14 18:55

@Kay_Adams
A jak dlouho si na tu pravomocnost počkáme? Nepoctivost bych řešila okamžitě, nač čekat? Konkrétně správní řízeni v pohonných hmotách, kterou odhalila ČOI, se táhe už několik měsíců!

stes  24.11.14 19:13

@Kay_Adams Vůbec nejde o to, v jakém je to stadiu a o jaké jde úkony. To mě skutečně nezajímá, takže já nebudu komentovat ani tu první část. Z mé strany šlo o nechuť k tomu, že dál budou zákazníci klamáni a že mě osobně to štve.

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 19:15

@Oldyn
Nie som z ČOI, netuším.

Ale asi som zabudla, aká výživná je diskusia na novinkách :D

"Určitě slušný majitel a volič TOP 09,nebo ODS, který byl mávat červeným papírem..,proti Zemanovy, za jeho vůlgární projevy.

Teprve od nástupu Miloše Zemana a současné vlády, jsou odhalování tito podvodníci.
Doufejme, že budou zveřejněny jejich obchody hodně brzy, než-li jim ve Vrchlabí najdou vážnou nemoc!!"

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 19:21

@stes
Dva kliky na gugl.

„Jedná se o obchody s názvem WALL STREET v Ulici Milady Horákové v Praze 7 a v obchodním centru Bílá Labuť v ulici Na Poříčí v Praze 1. Obchody provozuje polský občan, živnostník, Tomasz Romanowski.“

Oldyn
5531 příspěvků 24.11.14 19:26

@Kay_Adams
Vás je tady škoda! Díky.

stes  24.11.14 20:15

@Kay_Adams No vida, že to jde :-), dík.

Dodatek - Tak jsem se mrkla na jeho stránky…to mu fakt někdo žral? (sorry)

surrik
2503 příspěvků 24.11.14 20:28

@Kay_Adams v Bílé Labuti byl někdy nějaký luxusní obchod? :)) to je fakt vtip dne, skočila jsem novinkám na jejich luxusní titulkovej špek!

SweetPotato  24.11.14 20:34

@surrik
To nejste sama. Četla jsem to na Iděsu a M. Horákové ani Bílá Labuť mne fakt nenapadla!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama