Pánská košile z hedvábí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Richy
5 příspěvků 05.04.18 11:28
Pánská košile z hedvábí

Máte zkušenost s pánskou košilí z hedvábí? Jak se nosí v létě a zimě? Jak se udržuje? Kde koupit?

Reakce:
czechfashionisto
95 příspěvků 06.04.18 00:11

Mám hedvábné pyžamo. Jednou jsem jej měl na sobě, a ráno vypadalo tak, že už nikdy nepůjde vyžehlit. Hedvábí má skvělé vlastnosti, ale špatně se pere (je choulostivé), špatně se žehlí, a během pěti minut stejně vypadáte, že vás požvýkala kráva. Záleží na látce…

lukinohk
54 příspěvků 17.04.18 12:30

Taky by mě zajímalo, jak tyto košile udžovat. Vzhedem k tomu, že košile se musí prát v podstatě po 1 dnu nošení a hedvábí se čistí pouze „chemicky“, nelze ho prát v pračce.
Taky by mě zajímalo, jak je to se zdravotní nezávadností chemického čištění oděvu, který se nosí v podstatě na holé tělo…

DanielaS
4799 příspěvků 19.04.18 08:52

Zalezi na typu tkaniny. Par kosili z hedvabneho krepu, zorzetu a popelinu jsem sila a nemackaji se vyrazne vic nez bavlnene.
Predepiram latku pred sitim v pracce programem na jemne pradlo a hotove obleceni taky peru.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

Autor: Adéla

Naprosto chápu poslání huňaté šály. Ale opravdu ji potřebujeme mít... Celý článek