Pánská kožená peněženka

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
abracadabra
1 příspěvek 18.4.14 11:12
pánská kožená peněženka

Ahoj,

už delší dobu hledám pánskou koženou peněženku (světle hnědé nebo klidně i tmavší), která by měla místo jak na mince, tak i na karty/vizitky. Zatím jsem všude našel jenom koženou peněženku, která měla místo pouze na karty, což mi příjde dost nepraktické. Nemusí jít ani o CZ/SK eshop, hledal jsem i na Etsy, eBay aj., ale bez úspěchu. Pokud byste o nějaké peněžence věděli, kdekoliv, byl bych vám nesmírně vděčný. Pro ukázku dva obrázky peněženek, které bohužel nemají právě ono potřebné místo na mince :(

Díky

Reakce:
SkyP
170 příspěvků 19.4.14 21:48

Baťa, Hunanic, Carpisa… je toho mnoho

MyskaRy
3 příspěvky 3.7.18 21:39

Co takhle něco takového? Má to mincovník i dost místa na karty.

https://www.svetgentlemana.cz/…club-43-475/

kobylkalucni
377 příspěvků 4.7.18 23:07

Hm, čuchám, čuchám reklamu, ale peněženka je vážně docela hezká, pokud je tedy skutečně z kůže. Je svrchní strana skutečně tvořena dvěma vrstvami? Jsem chronický sklerotik, dokážu si představit, že bych si dopředu vždy vložila papírek s poznámkou, aby na mě patřičně řval…

Bender1
135 příspěvků 7.7.18 00:17

Ahoj, zkus na ZOOT nebo BIBLOO. Naposled, když jsem hledal card holder, tak jsem našel mnoho zajímavých kožených peněženek s kapsičkou na mince např. v Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT … Osobně už nepoužívám peněženky s mincovníkem, u hladší kůže se pak může stát, že to bude nepěkně vidět :)

czDanda
653 příspěvků 7.7.18 06:48
@Bender1 píše:
Osobně už nepoužívám peněženky s mincovníkem

V čem tedy přenášíte mince?

Bender1
135 příspěvků 11.7.18 00:32

@czDanda Od té doby kartou a bankovkami :) Mince po kapsách nebo v tašce. Když dnes se dá všude platit kartou, tak to není takový problém.

MP Janka
676 příspěvků 10.9.20 09:14

Ona to bude stejně reklama… Ale třeba značka Nivasaža dělá peněženky s místem na karty i mince.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek