Pánská saka s obrázkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.12 15:20

Takže si můžu vybrat? A) plavu s proudem, ale baví mě sledovat provokace ostatních, nebo b) jsem děcko, co musí být za každou cenu jiné.
GS, neblbněte, jsem jen člověk :)) každý v něčem plave s proudem a v něčem vyniká. Někdo plave proto, že neumí plavat proti. Někdo plave jen proti, protože má potřebu si věčně něco dokazovat. A někdo prostě dělá věci po svém. Ráda bych byla řazena do té třetí skupiny, ale neznáme se a z fóra to asi těžko rozřešíte. Osobně lidi na základě diskuzí nesoudím, psané slovo je zrádné.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.12 15:49

ale vubec ne, na zacatku to znelo tak, jako ze Vy jste rada jina a provokujete ostatni. Ke konci jste se ale vyjadrila presneji, tj. rada pozorujete, ale sama spis neprovokujete - tahle varianta me na zacatku nasi konverzace vubec nenapadla, ale ted mi pripada pravdepodobnejsi. Psane slovo je skutecne zradne, bez ohledu na to, jaka jste ve skutecnosti, jste se pro me zaradila do skupiny - abych pouzila Vasi terminologii - „sedim na brehu a pozoruju ostatni jak plavou“. Tak ci tak, je mi to ve skutecnosti jedno.

David29
10 příspěvků 27.3.12 20:58
Ježiš to se ta debata zvrhla:D
@GS na jaké písmenko začíná firma pro kterou pracuješ?:)
David29
10 příspěvků 28.3.12 05:39

Koukám že se mi to nějak pomotalo, v bance pracuje Modra_Kocka:) tak jen hloupá otázka nejmenuje se ta budova kde pracuješ náhodou NHQ? :)

hedvika
275 příspěvků 28.3.12 08:54
Sice si to moc nedovedu představit, ale věřím, že může být nějaké sako, které má vyšitý nějaký ornament stále působící seriózně, ale jak říkám, sama si to moc nedovedu představit, přesto to neznamená, že by to nešlo… ovšem já bych vám, Davide, doporučila neodlišovat se obrázkem, jako spíš doplňky. Když přijdu do mé banky, dámy jsou oblečeny vkusně a seriózně, ale trochu nudně, při tom by stačila nějaká neobvyklá, třeba stříbrná brož,
u pánů třeba spona přes kravatu, tyhle jsou rebelské až příliš
,
originální hodinky (třeba binární

Ale vůbec, je to profesní deformace, ale dost si všímám, že se lidi bojí výrazných, nebo neobvyklých doplňků. I klasiky se bojí, není nad nádhernou kamej, což je teď oblíbené, ale v česku jsem zatím žádnou ženu s takovýmto šperkem neviděla. jen v blozích. Tady zkrátka vedou stříbrná srdíčka s kamínky, kýčovitý swarowski, a pod. Do krámu příjdou lidi, chtějí něco originálního, tvrdí, a stejně pak odejdou s tím, co si před chvílí v minimální obměně koupili lidé před nimi… Díky tomu jsem si jistá, že jen díky několika doplňkům, budete vyčuhovat z davu. Ono stačí být umytý, ostříhaný, učesaný, mít upravené ruce a skvěle padnoucí oblečení.
MP Barbucha
3716 příspěvků 28.3.12 10:05

Hedviko, ty hodinky okamžitě chci pro svého muže! Ale asi jsou drahé, každopádně mám tip na vánoční dárek:-)

hedvika
275 příspěvků 28.3.12 10:37

To jsem ráda, že jsem tě trošku inspirovala, ono těch binárních hodinek je hodně druhů. Já třeba přítelovi dala takové, kde se u čísel rozsvítí diody a ty pak musíš sečíst, kolik je hodin a kolik je minut a strašně rád s nimi machruje :) já mám pak dámské, které jsou stejná verze těch, co jsem zde dala jako ukázku, a mám je moc ráda.

Elm
126 příspěvků 28.3.12 12:13

Mě by se zase moc líbila ta brož…Já mám prostě pro brože slabost :-) . Obzvlášť teď, kdy mám mrně, které buď kojím nebo chovám a tím se mé příležitosti k nošení broží dočasně minimalizovaly…Ovšem binární hodinky bych mít nemohla - než bych při svých matematických (ne)schopnostech zjistila kolik je hodin, bylo by už tak o půl hodiny víc :-).

Challi
3 příspěvky 28.3.12 12:26

Mě se taky ty binární hodinky moc nelibí, přijde mi že ty klasické působí u saka daleko elegantněj.

hedvika
275 příspěvků 28.3.12 12:53

však nejde o eleganci, ale o malou formu rebelství

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.3.12 15:50

Můj muž není až tak rebel, ale miluje techniku a matematiku:-) Ta elegance by mu asi byla fuk

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.12 16:43

Mně se líbí, že to dělá takový scifi dojem… zkombinovala bych to s minimalistickým upnutým oblečením, nějakým kovovým doplňkem, možná něčím trochu lesklým? Takový Matrix look <3 ;) jen to asi není úplně levná sranda…
Ale to už by bylo úplně jiné téma :)

David29
10 příspěvků 28.3.12 18:20

No doplňky jsou některé fakt hodně pěkné, ale zatím jsem stále nakloněn spíše saku, no osobně abych pravdu řekl tak v práci jsem neměl kravatu víc jak dva roky a standardní oblečení jsou jeany s teniskama, tak či tak sako s obrázkem bude myslím solidní pokrok:P

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.12 21:24
Davide, pokud se chcete navěky zapsat v povědomí kolegů jako " ten bl*b v tom saku ",jděte do toho !
Binární hodinky k tomu doporučuju,když už tak už :-).

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.12 21:31

Jedno z mých dětí je finančník, nosí hodinky Breitling a IWC. Na můj dotaz ohledně binárních hodinek pravilo že to je směšná bižu, do práce pro dospělé nevhodná.

hedvika
275 příspěvků 29.3.12 08:16

Reno, gratuluji k tak dospělému přístupu k názoru a vkusu ostatních. A k dospělému synkovi.

Elm
126 příspěvků 29.3.12 08:31

Já mám dojem, že se tu diskuze dostala do dvou zcela odlišných rovin. Jednou z nich je dotaz Davida29, který, jak jsem pochopila, pracuje sice v bance, ale jako nějaký počítačový mág - v práci neměl kravatu přes dva roky, standartně tam nosí džíny a tenisky. Zřejmě chce být oblečen zajímavěji, proto uvažuje o saku s obrázkem. K tomu mu Hedvika napsala, že aby nebyl oblečen nudně, volila by ona sama spíše zajímavý doplněk (viz ty nešťastné binární hodinky :-) ). Druhou rovinou, která se zde zmiňovala, je pozice bankéře. Žádného bankéře by podle mě ani nenapadlo nosit do práce sako s obrázkem nebo ty hodinky, protože to je pozice, kde je důležitá kromě vědomostí a zkušeností i sebeprezentace a onen bankéř by jistě věděl, že z pozice, kam jistě nějakou dobu šplhal, by byl po onom prohřešku proti dress code nemilosrdně sestřelen. Obě roviny jsou pro mě pochopitelné, problém nastává když se začnou směšovat dohromady.

hedvika
275 příspěvků 29.3.12 08:36

Jinak Davide, tady vidíte, že i když řeknete, o co konrértně máte zájem, stejně vám někteří dobří rádci budou nutit něco, o co jste nežádal. Nenechte se znechutit. Mě se líbí klasika a elegance, ale kdyby tak chodili úplně všichni, taky by se mi to nelíbilo

(nehledě na to, že tak taky nechodím každý den) , mimochodem viděli jste poslední díl Misfits co dávali ted v nedeli na C()()L?? tam byla podobná vize slušně oblečených lidí a bylo to děsivé, jen co je pravda… :D doporučuji shlédnout, ale pro staromilce to moc nedoporučuju, nemuseli by snést tu sprostou mluvu

Ani: přesně jak říkáš, tak si to představuju taky ;)
hedvika
275 příspěvků 29.3.12 08:38

je, vlastně to bylo už předminulou neděli…

anicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.12 09:01

@RenaLange - myslim, ze pre cloveka, ktory nosi Breitlingy, je vacsina inych hodiniek rovnaky smejd ako pre vacsinu z nas oblecenie z New Yorkeru alebo od Vietnamcov…

modra_kocka
903 příspěvků 29.3.12 17:24

David: NHQ znám, jezdím tam občas na jednání.
Prosím vás, co a k čemu jsou binární hodinky? Jj, vím, kdo se moc ptá, málo googlí. Já je vygooglila, ale nechápu jejích… přednosti
GreatSusan, Barbucha, RenaLange a pár dalších, zde nezmíněných: občas mě mrzí, že se známe jenom z internetového fora.

modra_kocka
903 příspěvků 29.3.12 17:27

David29
10 příspěvků 29.3.12 18:32

modrá_kočka no kdybys měla cestu do nhq tak na střeše je pěknej výhled třeba u kafe:)

modra_kocka
903 příspěvků 29.3.12 18:46

David29: děkuji za pozvání :)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.12 12:57

Mně ta Davidova touha po saku připomněla Teda Mosbyho z HIMYM, který se prostě rozhodl pro červené boty a nechtěl si je nechat vymluvit, až mu je nakonec schválili dva gayové… http://www.youtube.com/watch?…
Jinak bych to sako neřešila, protože když něco cíleně hledáte, tak to obvykle není k sehnání. A pak to člověka přejde a najednou to vidí všude.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek