Panska zimni vystihlena bunda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Donpe
2 příspěvky 17.01.19 17:37
Panska zimni vystihlena bunda

Dobry vecer,
poprosil bych Vas o radu ohledne vyberu panske bundy do mesta. Chtel jsem si poridit nejakou vystihlenou zimni bundu, zadny velky pytel. Bohuzel na slim bundy se mne podarilo narazit pouze mezi lyzarskyma, ale chci bundu do mesta, nejakou elegantni, a ne aby vypadala jako bych prave sestoupil z vrcholu hory.
Zkousel jsem bundy od mnoha znacek, napriklad u Hannah nebo Husky jsem narazil jen na strih regular, a ten mne ve velikosti M, kterou normalne nosim, pripadal opravdu zbytecne velky a pytloidni.:) Velikost S uz pak mela kratke rukavy…
Nevite prosim o znacce, ktera nabizi i nejake pekne zimni mestske bundy ve slim strihu?
Diky moc za Vase rady…

Reakce:
Lizbeth
613 příspěvků 19.01.19 16:43

Vyštíhlená ve mě vyvolává stejné pocity jako slovo vyklidněná..asi stárnu :) Ale vím co máte na mysli, snad někdo poradí.

marikahr
785 příspěvků 19.01.19 16:55

@Donpe nehladala by som medzi sportovymi znackami, ale skor medzi modnymi
V kazdom nakupnom centre ich najdete od najlacnejsich znaciek po tie najdrahsie.
Len treba chodit s otvorenymi ocami.

Donpe
2 příspěvky 19.01.19 17:22
Zimni slim bunda

Vzdyt Vy vite jak to myslim, nemam rad anglikanismy, proto jsem misto slim stylu pouzil slovo vystihlena, prislo mne to tak nejak patricnejsi, snad jsem Vas tim nepohorsil.:)
Jinak co se obchodu tyce, budete prosim Marikahr tak hodna a upresnite mne, kde bych se mel divat? Byl jsem se podivat i na nesportovni znacky do Reserved, Hm, ca, peek and cloppenburg, atd. a vsude jsem narazil jen na bundy sirokych strihu. Slim byly jen takove ty vetrovky, ktere se do zimniho pocasi moc nehodi.
Budu rad za kazdou radu. Diky a mejte se pekne…

marikahr
785 příspěvků 19.01.19 18:18

@Donpe skuste Van Graaf, tam mate vela znaciek v jednom
Je pravda, ze slim fit su vacsinou take lahsie bundy, ale do mesta to podla mna staci https://www.vangraaf.com/…interjacken/?…
Neviem kde zijete teda ;-)

Váš příspěvek

Začíná výstava šíleného hedvábníka

Zika a Lída Ascherovi jsou československými legendami ve světě... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

Autor: Martina

Sourozenci Jakub a Nikol založili značku PONER, která obléká i... Celý článek