Pánské kalhoty 34/36

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matagata
2 příspěvky 19.04.17 15:04
Pánské kalhoty 34/36

Dobrý den, jsem chlap (49), jsem tu na diskuzi poprvé a prosím o radu. V lehké zoufalosti sháním v Praze kalhoty 34/36, ale potřebuji je zkusit, čili žádný e-shop. A nejen džíny, potřebuji tak troje, čtvery a ideálně každé jiné, i na léto. Cenová relace: max 1000 - 1300 Kč / ks, nějak už ztrácím trpělivost s Leviskama za dva a půl, co vydrží rok a začnou se drbat. Zkusil jsem dvoje a jedny jsem v pase dopnul, druhé ne, takže ta 34 v pase, to asi není všude to samé, že? Nemáte tip, jaké kolečko mám po Praze udělat, abych si na to nemusel brát dovolenou? Už tohle bylo vyčerpávající. A budu to muset řešit bez ženského doprovodu. Díky za info M.

Reklama

Reklama

Reakce:

no-li
33 příspěvků 19.04.17 15:16

Manzel ma stejny problem jako Vy. V Brnenske Olympii jsme objevili obchod Vigoss jeans. V teto velikosti tam maji dvoje nebo troje jeany a minule meli jeste jedny ne-jeany. Cena je cca 1500. Treba budou mit obchod i v Praze.

Dale vime, ze tuto velikost vyrabi i Esprit, ale jeste nikdy jsme ji nenasli v brnenskych prodejnach. Mozna v Praze budete mit stesti…

marikahr
258 příspěvků 19.04.17 15:27

@Matagata ta velkost 34/36 je pas/dlzka - cislovanie ako u rifli?
Ja by som vam odporucila TomTailor, sice nemam prehlad ako su na tom s dlzkou 36 ale raz si syn kupil taketo dlhe vo vypredaji prave tam a dal si ich skratit

marikahr
258 příspěvků 19.04.17 15:29

@Matagata a este by som vas poslala do Van Graaf na Vaclavaku, tam je viac znaciek pod jednou strechou tak sa aspon nenachodite ;-)
Good luck

Matagata
2 příspěvky 19.04.17 16:48

Děkuju za ty tipy na značky, já je zkusím vygooglovat a předem zavolat… jestli to někdo zvedne. Díky. Podobnou historii mám vloni s košilemi, chtěl jsem takové ty slim, nebo jak se tomu střihu říká, prostě užší a hlavně musely být černé, a nemohl jsem je zaboha sehnat. Pak se to povedlo, koupil jsem patery najednou.

viktorka_od splavu
7768 příspěvků 19.04.17 19:21

@no-li jj taky tam chodíme pro rifle:-) a pak ještě Celio, tam se nám povedlo sehnat oblek pro 190cm/70kg hocha:-) a něco občas s. Oliver, slim košili v odpovídající délce jsem koupila jednou i v HMku

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama