Pekelná kavárnička

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 18:19

@CZPanda Pandí, dyť víš, že nelyžuju, holka moje. Mám to jako Ivan Mládkovic - ve Špindlerově Mlýně, tam překrásně je v zimě, když je zákaz vycházení!

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 18:19

@StandaFanda
Dle pravidla č. 1: Peklo Vám nechce hořet? Použijte napalm.
Je to tu jakési nudně smutné, všude, nejen zde v andělské hospodě.

vlm
4680 příspěvků 30.9.16 18:21

@CZPanda jak bude zákusík, to jdu…:-D

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 18:22

@StandaFanda Jsi to Ty, jsi to Ty!!!Promiň, můžu jen tři vykřičníky, dozorčí víc nepovolí, ale my si to tu přece nenecháme zkazit. Jestli je Landa přímo od tvrdého jádra kavárničky, tak to už nás tu ozařují z vesmíru a vše je naprosto jinak.
Pojď se raději obejmout. A všem, kdo dnes mají svátek přeji, aby to náležitě oslavili a kdo ho nemá, ať oslavuje s nimi, no né?

vlm
4680 příspěvků 30.9.16 18:23

@AutumnVirus to je taková agonie maličko…

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 18:24

@vlm manža upekl mňamku, klidně ti kus dám, zbytek máme na sníďu :)

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 18:24

@AutumnVirus A že vy byste mi z fleku dala červené za to fanouškování, že jo?? I vy jedna!
Nebuďte z toho smutná, je přece krásný podzimní den!
Já teda mám zrovna problém, co mě dost pálí - neumím sem transportovat ty veselé smajlíky.
Snad poradí Vanda!

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 18:25

@vlm
Nepatrňoučce.

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 18:28

@StandaFanda
Přímo s ďábelským nadšením. Ale nelze, nelze. S technologiemi se na mě raději neobracejte, já mám občas problémy i s vkládáním obrázků, ale pracuju na tom! (1, slovy jeden vykřičník).

vlm
4680 příspěvků 30.9.16 18:29

@CZPanda no to je dobře já taky pekla a zrovna to tu zkouumám, jako jíst se to dá…ale kde udělali soudruzi chybu netuším…ještě, že manžovi se to povedlo…to můj manža bude čubrnět co jsem mu tu spáchala :-D

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 18:30

@CZPanda Pando, snída nikdo neříká, to vymysleli na internetu jenom. Ono se to i blbě vyslovuje. A zní to jako hníída. Prostě fujky fuj.
Ale jinak jo, jsem to já, jasná věc. Obejmu tě moc rád, snad to teda nebude manžovi vadit.
Nevíš, jak sem importovat ty objímací žluťásky roztomilý?? Vanda tady dobila batérie, mizí, a mně nemá kdo poradit!

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 18:32
@AutumnVirus píše:
@vlm
Nepatrňoučce.

to je krásný výrazík :)

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 18:33

@CZPanda
Nevyrušujte, zrovna hledám fotečku knedlíkové pizzy.

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 18:34

@StandaFanda Standi, nebuď skromný, všichni ví, jaký jsi instruktor lyžování a že motaš ještě dnes mladým holkám hlavu.

vlm
4680 příspěvků 30.9.16 18:35

@AutumnVirus jen blbněte, vyfotím to co jsem upekla, pěknej kekel…:-D, kam se hrabe knedlíková pizza.

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 18:36

@AutumnVirus Jakože nejste lásky fanda?? No to asi nepatříte do klubíku!!

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 18:38

@CZPanda Moje milá, kéž by…

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 18:40

@StandaFanda hergotky nevím, zkusím to někde vypreparovat. Možná k nim mají přístup jenom peklenice, co už zažily moc. Jako třeba prasátkový outfit matky zakladatelky, punčocháče všech barev, desítky hodin inkluze, kauzu norských dětí, nákupy v IKEA. Až po takovém záběru dojdeš k nirváně a osvítí tě.

vlm
4680 příspěvků 30.9.16 18:58

.

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 19:03

@StandaFanda
Hrdě se hlásím do klubíku fanynek Míši Davida v kožených gatích s klávesama. Je boží a děsně sexi! (mě ta rejnkarnace nejde tak rychle jako vám)

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 19:05

@AutumnVirus to je krásnej přípěvek, dáte si s námi kolu? Tu pijeme spolu. A možná dorazí Lucík od Vondráčků.

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 19:07

@CZPanda
Jedině s rumčou. Nemohla by dorazit spíš Helenka? Život je přece báječný, béžový, růžový.

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 19:10

@AutumnVirus Ten její není moc pozitivní, netuším, jestli Helča může a ona se zase nemusí s Lucíkem :( Ale Míša sežene určo cirkus, budou labutě a řetízkáč.

AutumnVirus
310 příspěvků 30.9.16 19:12

@CZPanda
A céčka?

StandaFanda
15 příspěvků 30.9.16 19:13

@AutumnVirus No a prý že v tom nejste dobrá!! Do klubíku vás samozřejmě berem, jo??? (to byl pokus s těmi otazníky- tam počet není omezený, heč!).

My dneska vzpomínáme na Neználka. Kvítečkov je město, kde bych chtěl žít, hlavně, kdyby tam bylo hodně malenek. Taky bych je chtěl do klubíku.

EDIT: můj ty světe, i otazníky jsou už omezené!!!

Příspěvek upraven 30.09.16 v 19:21

Stránka:  « Předchozí 1 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 70 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek