Pekelná kavárnička

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

czDanda
643 příspěvků 1.10.16 13:46
@Relexis píše:
Tak jednak to znáš - v těch velkých obchodech abys je lupou hledala :-). A pak - za pokladnu by mi to na parkoviště asi nevynesl.

Mé dceři naskládal zboží až do auta a ještě jí mával na rozloučenou.:-)

celem
1224 příspěvků 1.10.16 13:49
@czDanda píše:
@amarelica „vosí“ byla hned první reakce - s magnetkami. Vzápětí - stále na první stránce - bylo přidáno pár dalších žihadel.

Dando, je to jak píšeš, hned od počátku se naváželi a tím pádem nešlo diskutovat. Cokoli jsme napsali, bylo překrouceno a kritizováno. Ale Amarelicu nepřesvědčíme, že nemůžeme za zrušení ramínek, ačkoli si na jejich existenci stěžovali někteří dávno před naším příchodem.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 13:49
@czDanda píše:
Mé dceři naskládal zboží až do auta a ještě jí mával na rozloučenou.:-)

A lísteček s číslem telefonu nepodstrčil?

Ghost B.C.
3892 příspěvků 1.10.16 14:06

Já jsem teda celkem mistr na paranoidní úvahy, ale spojovat Kavárničku se zmizením červených mi přijde trochu mimo mísu. Vždyť se podívejte, co tu vzniklo. Nemyslím, že by si tohle kavarnici nedovedli domyslet a jeste tomu šli naproti. Adminum se povedl vskutku husarský kousek. Červena mi taky chybí, člověk si díky nim dokázal domyslet, že asi fakt placnul blbost, ale aby jejich zrušení stalo za takovyhle rozvrat pekla, to mi přijde lehce na hlavu.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 14:24

@Ghost B.C. No, mně připadá legrační, že by nám někdo mohl připisovat vliv na zmizení ramínek. Zas takoví kádři nejsme. :-D Víc se mě dotkly ty úvahy ohledně bonzování, protože mě by ani nenapadlo si na něco stěžovat adminovi, věděla jsem, že jste nás tady od počátku pasovali do role blbečků, takže by nám asi těžko mohl jít na ruku někdo ze správců. :-)

amarelica
296 příspěvků 1.10.16 14:29

@Relexis
Skvelú diskusiu nevytvára téma, ale ľudia, ktorí diskutujú. Odišli kvôli zmenám na webe zo strany adminov.

Naozaj si myslíte, že web fungujúci niekoľko rokov, prekvital a mal také portfólio, že bol zaujímavý pre mediálnu skupinu, sa stal vynikajúcim až po tom, čo ste ho obohatili vašou diskusiou? Každý má právo diskutovať, a ja vám to neupieram, ale dehonestovať niečo, čo tu bolo dávno pred vami, mi príde neúctivé.

Ghost B.C.
3892 příspěvků 1.10.16 14:50

@celem Blbecku ne :) Nebo určitě ne všichni. Osobně jsem Kavarnicku zpočátku taky nepochopila, ale pak jsem si za nějaké své reakce sama začala připadat jak blbec. Škodit jste nepřišli, takže cyklické výlevy na téma „čekám na ta moudra“, když už jste asi 16× zopakovala, že to byla nadsázka, jsou fakt mimo. Co se tu děje posledních pár stránek, z toho je mi někde mezi trapno a stydno. Momentálně zacinam chápat ty odkazy na odbornou pomoc, protože když vidím, co tu předvedly doposud normální pekelnice, tak se vůbec nedivim, že to tu považujete za vosí roj.

MP Marge
236 příspěvků 1.10.16 15:06

@Ghost B.C.: Mam uplne stejny nazor. A ze sem jeste TED po tom vsem musi nektere lezt, aby Kavarnicku ujistily, ze jejich zabava je tak hloupa, ze ty pubertalni traparny, co tu Pekelnice predvadely, byly vlastne v poradku, to mi rozum nebere. Priznavam se, ze se Stricc vubec nedivim, ze to tu chce zabalit…

celem
1224 příspěvků 1.10.16 15:16

@Ghost B.C. @MP Marge Chápu, že založení Kavárničky mohlo ledaskomu připadat podivné, i když jsme se to snažili vysvětlit, bylo to na nic. Nešlo normálně debatovat, protože cokoliv jsme napsali, bylo blbě, pořád stejný lidi nás drbali za pitominy a když jsme se ohradili, byla mela, co si dovolujeme. :-D A souhlasím s Vámi, že to, co se strhlo na posledních stránkách, je fakt materiál pro psychinu. Fakt to byly do té doby normální pekelnice? Nějak tomu nemůžu uvěřit.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 15:19

@MP Marge Mně připadá děsný, že se ani nechytli za nos po tom, co jim pár lidí řeklo naplno, že jsou trapní. A další se přidávají, že to je v pořádku. Takže s tou jejich proklamovanou inteligencí to nebude tak horké, sami se znemožnili. :-D

MP Marge
236 příspěvků 1.10.16 15:20

@celem: No… Nektere jsou konflikni i v jinych vlaknech. Ale u nekterych me to fakt prekvapilo.

MP Marge
236 příspěvků 1.10.16 15:21

@celem: Ano, to si take rikam. Chovani inteligentnich lidi si predstavuju jinak, a to i na Internetu.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 15:21
@amarelica píše:
@Relexis
Skvelú diskusiu nevytvára téma, ale ľudia, ktorí diskutujú. Odišli kvôli zmenám na webe zo strany adminov.Naozaj si myslíte, že web fungujúci niekoľko rokov, prekvital a mal také portfólio, že bol zaujímavý pre mediálnu skupinu, sa stal vynikajúcim až po tom, čo ste ho obohatili vašou diskusiou? Každý má právo diskutovať, a ja vám to neupieram, ale dehonestovať niečo, čo tu bolo dávno pred vami, mi príde neúctivé.

My jsme si vůbec nedávali za cíl někoho obohacovat naší diskusí. Ani jsme nebyli proti tomu, aby tam diskutovali i další. Jen jsme se ohrazovali proti hloupým výpadům, které začali někteří starousedlíci.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 15:25
@MP Marge píše:
@celem: No… Nektere jsou konflikni i v jinych vlaknech. Ale u nekterych me to fakt prekvapilo.

Taky si myslím, že kverulanti si vyskakovali i jinde a možná je odtamtud vypoklonkovali, tak se nasáčkovali tam, kde tušili, že nebudeme mít podporu ostatních.

@MP Marge píše:
@celem: Ano, to si take rikam. Chovani inteligentnich lidi si predstavuju jinak, a to i na Internetu.

Přesně tak. Sice je to na netu anonymní, ale to není důvod k tomu, aby se člověk choval jak hovado. Ale to si musí každý přebrat sám.

MP Marge
236 příspěvků 1.10.16 15:26

@celem: Souhlas.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 15:34
@MP Marge píše:

Aj ja. Vyhlasovať o sebe aká som ja inteligentná a toto by som nerobila… a kydať na tých čo to robili… Toto vlákno je nekonečné.
@stricc čakaj, idem za tebou.

Ghost B.C.
3892 příspěvků 1.10.16 15:37

@celem Jak pise @MP Marge, některé jsou hlasitějsi všude, ale fakt mě překvapily ty, které jinak ráda čtu. Takhle se odkopat, byť virtuálně, to je síla. Tím samozřejmě neříkám, že předchozích 150 kol dohadu bylo správných, ale tohle poslední divadlo tomu nasadilo korunu. Dokonce jsem měla dojem, že ten Standa, lásky fanda, je duplicitní profil, aby si dotyčný nedělal ostudu pod původním jménem.

celem
1224 příspěvků 1.10.16 16:48
@Giulietta píše:
Aj ja. Vyhlasovať o sebe aká som ja inteligentná a toto by som nerobila… a kydať na tých čo to robili… Toto vlákno je nekonečné.
@stricc čakaj, idem za tebou.

Původně jsem myslela, že ten příspěvek píšete mně. Psala ho @MP Marge, ale to nic nemění na tom, že s tím souhlasím do puntíku.
Možná už si to nepřečtete. Ačkoliv - před časem jste tvrdila, že sem nevkročíte

Příspěvek upraven 01.10.16 v 17:00

celem
1224 příspěvků 1.10.16 16:54

@Ghost B.C. Taky si myslím, že to byl nový nick, zaregistrováno ten den. Všimla jsem si, že někdo zmizel a vzápětí přišel někdo jiný s podobnými (stejnými) hlouzovinami.
Dnes je klid, připadá mi, že ten včerejší exces byl jak úlet z drogového rauše. Houbičky ještě nejsou, ale sklizeň gandži je v plném proudu.

Garfie
4456 příspěvků 1.10.16 17:23

Ehm…kam se ztratila ta TLUSTÁ ČÁRA? Připadám si jako komár :-D

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 17:34

@Relexis Plácáte se trošičku v kroužku. :) :) Už vám někdo řekl, že ráda mluvíte za ostatní? :)

No toto trvalo. Konečně jste vytáhla kyberšikanu. Přece jste průkopnice názoru, že když se někomu nelíbí vlákno a obsah, jde pryč, nebo to nemusí číst. Jste srandovní.:):):):):):):):):)

Pěkný den bez vašeho rejpání, ale pokud budete, stejně vás všichni milují. A Ferdin je jednička. Netuším, kdo má dnes svátek, každopádně mu popřejte a vyřiďte, že dnes svítilo sluničko a jde to dokázat na příspěvcích na cca 60 stranách. :)

Ferdin
240 příspěvků 1.10.16 17:41
@Bara06 píše:
@Ferdin
Jak to skončilo? Tragikomicky.
Příspěvek upraven 01.10.16 v 12:48

Souhlasím, tak jsem to popsal. Pro někoho to je tragikomedie.

Frantiska
3578 příspěvků 1.10.16 18:17

@stricc admini o vikendu nepracuji :) pred pondelkem v 11 je necekej. a zrovna v tomto pripade by mne smazany profil moc mrzel.

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 18:47
@celem píše:Dnes je klid, připadá mi, že ten včerejší exces byl jak úlet z drogového rauše. Houbičky ještě nejsou, ale sklizeň gandži je v plném proudu.

Předpokládám, že jste podle takového přehledu aktivní uživatelé, to by kavárničku vysvětlovalo.:)

Bara06
2039 příspěvků 1.10.16 21:35
@MP Marge píše:

Tohle je celkem zajímavá věc. Víte, jste tady taková docela nová. Myslím teda. Takže tohle možná ještě nemáte zmapované. Jedna z pekelných kapitol se totiž obsáhle věnuje zesměšňování diskutérek z mimibazaru, emimina atpd. Přispívá do ní řada místních skalních - a velmi inteligentních - dam. Tím, že zde kopírují různé fotografie, recepty a vůbec postřehy z těch jmenovaných fór, se velice dobře baví na cizí účet a vůbec se s tím nepářou, ba dokonce těmi lidmi otevřeně pohrdají…(*Můžu házet kamenem, v tomhle směru mám štít čistý, ale ano, některým příspěvkům jsem se dost zasmála, to zase nejsem svatá).

Pak se ale stane, že se sem přihrne bandička, která vykazuje celkem mimibazarovské rysy. Od plácání o ničem, komunikování v divných metaforách až po recept na zapečené houby s trojitým tukem.

Zvláštní.
Tváří v tvář mimáči už to vytlemování asi nejde tak dobře.
Mnohem jednodušší je nahodit masku morálního soudce (najdou se některé dámy z výše uvedené sekce), který je ZNECHUCENÝ tím, že se někdo někomu vysmívá… kde je inteligence?? Kde je úroveň?? Jsou to přece lidé jako my!!

A já říkám, že je to zapráskaný pokrytectví.
Já si teda stojim za tím, že se tadyten spolek prezentuje jako banda mamlasů. A jestli to sou naživo príma lidi, to je mi srdečně fuk. Tady jsou oni pro mě ten mimáč. A jestli jsem z mimáče měla srandu dřív, mám ji i teď - tváří v tvář. Páč když se někomu umim tlemit za zády, mám aspoň „koule“ na to udělat to i otevřeně.

Díky za ten prostor pro můj plamenný projev.

Příspěvek upraven 01.10.16 v 22:03

Stránka:  « Předchozí 1 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek