Pekelná kavárnička

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.16 13:18

@dost_bot
Prosím, mohla byste trochu rozvinout, jak spolu kavárna a to ostatní souvisi? Resp. jaký aktivní podíl v tom kavárna má?
Zřejmě máte nějakou zkušenost z dřívějška, bez ní to je poněkud za vlasy přitažená konspirační teorie.

dost_bot
2071 příspěvků 03.10.16 13:29

@SweetPotato Ano, je to za vlasy přitažená konspirační teorie. Ale viděla jsem něco podobného na Kafi, tam stačilo několik měsíců, a bylo po všem. Na Oněnce to trvalo déle, tak 2 roky? Ale skončilo to stejně. Mrtvo. Pak se skupina objeví tady, a…zanedlouho se tu děje, co se tu děje.
Možná je to lehký stihomam, ale i bez extra analytické mysli se nabízí závěr, že se asi nebude jednat o náhodu.

celem
1224 příspěvků 03.10.16 13:39

@SweetPotato Mohlo by nám svým způsobem lichotit, jak si někteří myslí, že máme vliv na pekelné změny. Ale pokud bychom něco takového měli v plánu, zřejmě bychom 3× po sobě nevtrhli někam se stejnými nicky.

dost_bot
2071 příspěvků 03.10.16 13:44

@celem Jak kdo…např. DIVA změnila.

celem
1224 příspěvků 03.10.16 13:48

@dost_bot Ale jen proto, že tento nick zde byl obsazený. Jinak to nedává smysl, pokud bychom chtěli škodit, tak by nebylo rozumný si nechat staré nicky.

Pimon
57 příspěvků 03.10.16 13:51
@dost_bot píše:
@SweetPotato Ano, je todobře vlasy přitažená konspirační teorie. Ale viděla jsem něco podobného na Kafi, tam stačilo několik měsíců, a bylo po všem. Na Opozději e to trvalo déle, tak 2 roky? Ale skončilo to stejně. Mrtvo. Pak se skupina objeví tady, a…zanedlouho se tu děje, co se tu děje.
Možná je to lehký stihomam, ale i bez extra analytické mysli se nabízí závěr, že se asi nebude jednat o náhodu.

Tak Žena. cz byla založena v roce 2000, pak bylo Kafe. cz a nakonec Kavárnička. Za ty roky se dobře známe, víme toho o sobě hodně a někteří se scházejí. Proto ty přání pěkného dne - je to hodně osobní, pravý opak pekla. Dříve nebo později každá diskuse vyšumí.

Pimon
57 příspěvků 03.10.16 13:56
@dost_bot píše:

A Ty nejsi změněná?

Frantiska
3578 příspěvků 03.10.16 13:56

To je zajímavá myšlenka. Nechcete se registrovat na parlamentní listy a vyzkoušet si to tam. Pokud opravdu nosite smůlu a diskuzní fóra xy vč pak končí. Neb xy lo by marné to zkusit i jinde.

Pimon
57 příspěvků 03.10.16 14:03
@Frantiska píše:
To je zajímavá myšlenka. Nechcete se registrovat na parlamentní listy a vyzkoušet si to tam. Pokud opravdu nosite smůlu a diskuzní fóra xy vč pak končí. Neb xy lo by marné to zkusit i jinde.

Francko, vyháníš nás? A máš bičík? Nebo jen pindáš?

celem
1224 příspěvků 03.10.16 14:03

@Pimon vůbec nevím, co myslíš

Sheba
284 příspěvků 03.10.16 14:04

@dost_bot Teď mi kolegyně pamětnice říkala, že tuhle skupinu zná už dávno z diskuzního fóra na doktorce.cz.Tak nevím, jestli tomu mám věřit…

Pimon
57 příspěvků 03.10.16 14:05
@celem píše:
@Pimon vůbec nevím, co myslíš

Tebe ne

celem
1224 příspěvků 03.10.16 14:08

Asi to je marný, protože jste si vzali do hlavy, že stojíme za zhroucením všech fungujících webů. Napište nám, kde všude operovalo naše komando, bylo toho tolik, že si to nemůžeme pamatovat.

EmilyG.
1061 příspěvků 03.10.16 14:08

@Sheba to je dobrý! Neznala jsem to, klikla jsem na poslední diskuzní témata, ježkovy voči tak jsem se dlouho nezasmála. :-)

Příspěvek upraven 03.10.16 v 14:11

Frantiska
3578 příspěvků 03.10.16 14:08

@Sheba hm ale představa hezká. Stačilo by, aby se zaregistrovali a hned by bylo o web min. Tak nic no, člověk nemá čekat zázraky.

Ferdin
240 příspěvků 03.10.16 14:25
Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:18
@dost_bot píše:
Možná je to lehký stihomam,

Promiň, ale to je tedy hodně těžký stihomam :-) :-).

Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:18
@Ferdin píše:
@Bacteria @Sheba @dost_bot :-D :-D :-D

Nápodobně. :-) :-)

Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:21
@dost_bot píše:
:-) Teda náhodou o sobě prozradím, že pracuji v analytice. Takže Tvé dedukci rozumím a nedivím se, že Tě napadlo…
Ale přestože mám svoje 4 písmena DIVA ráda, bohužel při registraci mi byl tento nick skutečně odepřen, protože prý ho tady už někdo používá.
Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:22
@dost_bot píše:
Ale skončilo to stejně. Mrtvo.

A jaktože mrtvo? ;-) Vždyť to vlákno ožilo jak málokteré zdejší jiné :-) :-)-

Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:25
@Frantiska píše:

Ale jdi Ty s tou smůlou, kolik Ti je?
Přečti si ještě jednou Pimona. (13,51 h.)

Relexis
215 příspěvků 03.10.16 21:32
@Frantiska píše:
@Sheba hm ale představa hezká. Stačilo by, aby se zaregistrovali a hned by bylo o web min. Tak nic no, člověk nemá čekat zázraky.

Františko, asi si teď momentálně neuvědomuješ, že si tady spolu začalo pár lidí, kteří se už déle znají, prostě psát.
Nějakým způsobem.
A koukli sem místní, kteří začali „rozhovor“ těch lidí kritizovat. Když se noví bránili jejich kritice, napadání ze strany stálých se stupňovalo, až skončilo vulgárním označením mojí kamarádky Celem.

Proč máš v tomto případě pocit, že nějakých 5 lidí, kteří si spolu prostě hodlali na nějakém vlákně pokecat, ale nelíbili se zdejším stálicím, mají tendence nebo moc zničit nějaký web?
Nevím, jak ostatním, ale mně tyto úvahy zavání fantasmagorií a nesoudností. :-) ;-) A chápala bych je shovívavě snad jen v momentě, kdy bych věděla, že se jedná o úvahy dvacetiletých. :-)

Frantiska
3578 příspěvků 03.10.16 21:42

@Relexis no vzdyt, ale ja to pisu ironicky. Neverim, ze prijde pet lidi a behem mesice rozlozi web :) Ale zase kdyz to bude sance jedna ku milionu, tak podle zakonu statistiky na Zemeplose se to musi stat, takze smele do toho, ani tam nemusite prispivat, staci kdyz se zaregistrujete :)

Ferdin
240 příspěvků 04.10.16 10:29

@CZPanda
Jestli píšeš pod vlivem alkoholu, tak je to v poho. Z toho se vyspíš. :-) Ovšem, jestli jsi tak hloupá, pak tě litují. ;-)

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.16 10:35
@Ferdin píše:
@CZPanda
Jestli píšeš pod vlivem alkoholu, tak je to v poho. Z toho se vyspíš. :-) Ovšem, jestli jsi tak hloupá, pak tě litují. ;-)

Téma drog, rasta a alkoholu tu předkládáte poměrně často. Zkusila bych být tebou zapřemýšlet, čí je to skutečné téma. :)

Stránka:  « Předchozí 1 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Rihanna uvádí spodní valentýnské prádlo

A Savage Kinda Love – tak se jmenuje nejnovější kolekce, pod kterou... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

Autor: Martina

Jak oživit šatník ve stylu business casual s ohledem na konkrétní... Celý článek