Pekelná tabla

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Akitaken
4960 příspěvků 20.5.13 09:41

Páni, kdo co pořád má s tím chudým podřadným východním blokem a bohatým úžasným západem?

Tyhlety iluze.. má je o nás půlka světa a bohužel je máme i my sami..

zwedavka
1030 příspěvků 20.5.13 09:43

A na kolejích jsme měli sochu ženy, ležící na zádech, nožky do roznožky… což bylo zvlášť švandovní v kombinaci se striktním rozdělením bloků podle pohlaví a přísně hlídaným zákazem návštěv po večerce, lezení po okapech či hromosvodech atd…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 09:47
@Akitaken píše:
Páni, kdo co pořád má s tím chudým podřadným východním blokem a bohatým úžasným západem?Tyhlety iluze.. má je o nás půlka světa a bohužel je máme i my sami..

To co jsem napsala pochopíte, až si pustíte na Youtube epizodu z Top Gear, jak jeli do Alabamy. Ne.. o úžasném západu jsem opravdu nemluvila. já jsem mluvila o tom, jak takový orientovaný redneck může zhodnotit tabelní fotku našich mládenců.

Akitaken
4960 příspěvků 20.5.13 09:49
@Matka Vlčice píše:
To co jsem napsala pochopíte, až si pustíte na Youtube epizodu z Top Gear, jak jeli do Alabamy. Ne.. o úžasném západu jsem opravdu nemluvila.

Já vím, že to byla, řekněme, nadsázka.. akorát já má po roce v Holandsku na tohle téma silnou alergii :-)

DanielaS
5000 příspěvků 20.5.13 11:02
@Akitaken píše:
Páni, kdo co pořád má s tím chudým podřadným východním blokem a bohatým úžasným západem?Tyhlety iluze.. má je o nás půlka světa a bohužel je máme i my sami..

No… treba ten uzasny bohaty zapad se z toho furt nevymanil. Je unavne je porad presvedcovat, ze ze stromu jsme uz slezli.

Akitaken
4960 příspěvků 20.5.13 11:57
@DanielaS píše:
No… treba ten uzasny bohaty zapad se z toho furt nevymanil. Je unavne je porad presvedcovat, ze ze stromu jsme uz slezli.

Jo, to mi povídejte… dodneška nezapomenu, jak mi jeden holandskej dobrák vysvětloval, že Ritter sport je taková dobrá německá čokoláda.. to, že u nás se též běžně prodává a navíc v mnohem víc variantách než tady…

Bibken
165 příspěvků 20.5.13 12:02
@Matka Vlčice píše:
Když ona se vždycky najde nějaká hňupka, co se takhle nechá nafotit…takhle tu rovnoprávnost a vzájemnou úctu mezi pohlavími jen tak nevybojujem…

A ono sa vždy nájde hňupka, ktorá zo samého zapálenia pre rovnoprávnosť, rovnosť šancí a slobodu výberu, musí odsúdiť ženy, ktoré sa fotia nahé, radšej zostanú doma s deťmi ako budujú kariéru, obliekajú sa žensky, snažia sa zaujať mužskú časť populácie, atď. (nehodiace sa preškrtnite).

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 10:30
@Bibken píše:
A ono sa vždy nájde hňupka, ktorá zo samého zapálenia pre rovnoprávnosť, rovnosť šancí a slobodu výberu, musí odsúdiť ženy, ktoré sa fotia nahé, radšej zostanú doma s deťmi ako budujú kariéru, obliekajú sa žensky, snažia sa zaujať mužskú časť populácie, atď. (nehodiace sa preškrtnite).

No přesně takhle jsem ten svůj příspěvek myslela, jste neuvěřitelně bystrá. Chci všem ženám zakázat tu nádhernou svobodu nechat se na každý kout vyfotit v oplzlé poloze a nahnat je všechny zpět ke dřezu. A teď mi dovolte odejít, musím upozornit manžela, že se mi povolil řetěz, jak jsem skládala uhlí…

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 10:44
@notrends píše:
U nás je naprostá jednička tablo s motivem reklamy na T mobil. Na typicky růžovofialovém podkladě jsou fotky studentů v lyžařském s lyžemi v rukou na pozadí hory, třídní učiteůlka je za Zadara s vousama - „ta nám teda zadara nic nedala“, a černou parukou a ředitel je v motorkářském a helmou za „jiný gang“ Samozřejmě vtipné popisky nechybí. Ted když to tu napíšu to nijak bomba nevypadá ale je to dramaticky odlišné od jiných unylých tabel.

Tak to bych chtěla vidět, to je dobrý nápad! :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 10:59
@KlaudieS píše:
@Akitaken Jednou jsem si četla návod, jak poznat čas podle toho brněnského dilda…nepochopila sem.

To je jednoduché, stoupnete si čelem k „tomu“,zády k mekáči, potom otočíte hlavou o 90 st. doleva a na kostele u Jakuba uvidíte na hodinách, kolik je.
Jinak v Brně se to nazývá Onderkův č–ák. Pardón, víte, že běžně vulgární nejsem :-)

z_dediny
1108 příspěvků 21.5.13 11:02

@Bibken Žena, má právo zacházet se svým tělem jako s kusem masa. V tom jí opravdu bránit nehodlám. Může se z ní díky tomu stát i lokální celebrita. Že ji považuji za děv… je zase moje právo. Kdyby se tak chovala moje dcera, velmi bych přemýšlela, kde jsem ve výchově udělala chybu.
Kromě toho jste smatlala dohromady dvě různé věci - tahle těla z billboardů netouží po tom, aby byla uvázána v kuchyni a u dětí. Ta jsou používána k jiným věcem. Mají-li štěstí, jsou za to dobře placena. Taky je třeba. Neumím si představit, že by na mě mohl sáhnout třeba takový Kokta. Jsou to těžce vydělané peníze.

Oveeec
2185 příspěvků 21.5.13 18:34

Tak to mi vysvětlete, kam se najednou poděly ženský, který chodí na Peklo tepat koukající ramínka od podprsenky, který chtějí bejt sexy jenom pro svýho manžela a jinak chraň bůh, a který hromadně zvrací nad Mimibazarem. Protože nahý tabla a sprostý dorty z Mimibazaru jsou, co vtipu a recese týče, na stejný úrovni.

katkarinka
1255 příspěvků 21.5.13 20:57

Súhlasím so všetkým, čo tu napísala @uu
Nepríde mi to ani vtipné, ani originálne. Ja by som sa za to hanbila a svojim deťom by som k niečomu takému tiež povedala svoje.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 13:43

Další " vtipné a originální" tablo

Sailorette
1594 příspěvků 22.5.13 13:48

@bertulka To by mi nepřipadalo tak strašné, kdyby to nevypadalo, že studenty pomalovali ředitel a zástupce ředitele. To je trochu nedomyšlené (nebo mi důvod tohoto unikl).

elleela
526 příspěvků 22.5.13 14:34

@bertulka Tohle tablo se mi teda celkem líbí. Zdá se, že je dobře (a bez omylů) nafocený, z tváří studentů mi přijde, že si to užili, nevypadají nijak mdle, ale živě, přijde mi to takový dobře energický :-) S tričkáma by to vyšlo možná ještě líp, ale holt studenty tohle „téma“ asi přitahuje.

Grete
800 příspěvků 22.5.13 15:25

Mně se naopak ten nápad, že má ty malůvky na svědomí pedagogický sbor, líbí. A vůbec mi to tablo přijde vtipné, vkusné a relativně originální. Takhle podle mě vypadá funkční a neprvoplánové využití lidského těla, zároveň je vidět, že se přitom všichni královsky bavili. Co chtít víc?
Tohle je tablo, ne Cena Jindřicha Chalupeckého pro umělce do 35 let.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 15:41

Je pravda, že zapojení prof. sboru je dobré a v pomalovaných tričkách by to bylo mnohem lepší. Mně tam asi nejvíc vadí ty vyplazené jazyky. Ale máte pravdu, je to jen tablo :-) Koneckonců, kdoví na čem bude za 2 roky viset moje dítě, že..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek