Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6949) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
3843 příspěvků 11.08.19 13:25

@marikahr Tak idem tiež z toho slnka, chytám bronz, aby som mohla tvrdiť, že som sa opálila na Domaši a že už nikdy nepojdem k moru. :-D

AjazRyb
147 příspěvků 11.08.19 14:04
@giuliettka píše:
@marikahr Je to Priyanka Chopra a mne ten volný límec pripadá moc prevesený. Nejak by to chcelo ináč naaranžovať.

Ty prsty v těch lodičkách, jauvajs :-)

giuliettka
3843 příspěvků 11.08.19 14:18

@AjazRyb Tak som si to všimla až po vašom príspevku, máte pravdu fakt jauvajs. :-D

marikahr
948 příspěvků 11.08.19 15:03

@giuliettka ja vám závidím slnko!
to ste na Domaši? tu v noci ale fakt lialo a teraz je ako v sude :-(
asi zas bude búrka

Temperance
1608 příspěvků 11.08.19 19:51

@giuliettka Ještě k té změně vévodkyně Kate - strašně moc dělají upravené vlasy. A někde jsem četla článek o tom, jak si vytvořila zdravé sebevědomí. Má úplně jiný výraz tváře, a to mi přijde jako úplně nejdůležitější.

giuliettka
3843 příspěvků 11.08.19 20:14

Dakota si vraj dala vylepšiť zuby a raťafáčik. :-D

KlaudieS
1758 příspěvků 11.08.19 23:28

Budu zlá, ale proč se Priyanka po svatbě stylizuje do podoby Jonas mother?

Josefka
548 příspěvků 12.08.19 08:37

@giuliettka Kate si tu přečetla, že by měla trochu odvázat?

barvinok
650 příspěvků 12.08.19 10:54

@giuliettka to mi pripomína trocha OT otázku, ale ako vyzerá taká celebritná úprava celého chrupu?
Svojho času tak prišla Miley Cyrus s úplne iným úsmevom, a vtedy sa dosť riešilo, že nové zuby sú akési priveľké. Čiže keď to nie je len strojček+vybielenie, sú to nejaké výplne? Korunky? Úplne ma desí pomyslenie, že by mi niekto takto upravoval povedzme desať zubov naraz.

Uživatel je onlineBirdonawire
45 příspěvků 12.08.19 11:18

@barvinok Kamarad to podstoupil, ten hlavni efekt tusim delaji porcelanove fazety, co se nalepi na predni stranu zubu.

giuliettka
3843 příspěvků 12.08.19 14:53
@barvinok píše:
@giuliettka ma desí pomyslenie, že by mi niekto takto upravoval povedzme desať zubov naraz.

Nalepí sa to na všetky zuby naraz, podobne ako umelé nechty. Videla som ako to robia v programe Keeping Up with the Kardashians, a je to príšerné. Odvtedy netúžim po americkom úsmeve. :-)

Temperance
1608 příspěvků 12.08.19 16:37

Tak nalepování mi připadá nejmíň traumatizující.
Barvinok, kolik za to kamarád dal?
(Pardon, nějak se mnou nemluví funkce „zmínit“.)

giuliettka
3843 příspěvků 12.08.19 17:02
@Temperance píše:
Tak nalepování mi připadá nejmíň traumatizující.

Ten obrázok je ilustračný. Aby vám ich mohli nalepiť, a oni sa vám potom vošli do úst, tak ich musia zbrúsiť. Bez ohľadu na to, že sú zdravé. A po zložení fazetov vám zostanú zničené kýpte. Nedávam odkaz na sklo, len na rozkliknutie.
https://www.super.cz/…kryvalo.html

Temperance
1608 příspěvků 12.08.19 17:09

Aha… tak to tedy brrrr!!!

45 příspěvků 12.08.19 19:05

Pokud jde o cenu těch „nalepovacích zubů“, to nevím. Kamarád to měl jako poměrně dlouhodobý projekt, včetně nějakých výplní, jednoho implantátu a já nevím co ještě to stálo přibližně 250 000 Kč. Strávil u zubaře hodně času. Zdravotní pojišťovna větší část uhradila (nemá české zdravotní pojištění, ale jiné).

mimi
129 příspěvků 12.08.19 19:18

A boli to fazety? Lebo mne ta cena pride, ze skor zodpoveda korunkam, nez fazetam. Ked sa nasadzuju korunky treba vybrat nervy z korenovych kanalikov zubov a tieto kanaliky vyplnit. Brr.. neviem, ci by som to chcela absolvovat a nechat si zbrusit kopu inak zdravych zubov ako dan za americky usmev.

45 příspěvků 12.08.19 19:58

Vážně nevím. Moc jsem se nezajímala, protože nic takového neplánuji. Byla to nějaká poměrně luxusní klinika v Karlíně.

mimi
129 příspěvků 12.08.19 20:10

@Birdonawire
Jasne ;-)

Paris1789
3855 příspěvků 12.08.19 22:47

Ošetření kořenových kanálků+nástavba+korunka šestky bylo za 40+ tis. Kč, implantát by vyšel o jednotky tisíc levněji. Nechávala jsem si dělat rozpočet, ono to tak asi vychází, pár zubů máte komplet zkažených, tak vám je takhle spraví, pak můžete směle říct, že máte v puse nové auto.

45 příspěvků 12.08.19 23:00

Klidně z kamaráda dostanu podrobnosti, ale teď je někde v Pobaltí, v národním parku někde nevím kde. Můj dojem z toho celého procesu: je blbost, že tam ráno nakráčíte a večer jdete domů s americkým úsměvem. Neměl žádné extra zanedbané zuby, čistil, chodil na prevence, všechno OK. Rok jsem s ním žila ve společné domácnosti, takže vím, že to neflákal (je gay, není můj ex), na pohled zuby lepší průměr. Přesto měl, pokud mne paměť neklame, dva týdny, kdy trávil každý den půl dne u zubaře. Jsem mu i půjčovala mixér, aby se najedl. Jestli do toho někdo chce jít, chápu, jen prosím neberte vážně tvrzení, že je to rychlé.

Paris1789
3855 příspěvků 12.08.19 23:13

@Birdonawire
rychlé to rozhodně není, tyhle komplexní úpravy vyjdou tak klidně na několik měsíců až rok

45 příspěvků 12.08.19 23:30

Jsem reagovala na článek s Kateřinou Kornovou. Ta se tváří, že to jde dát během přestávky na oběd (přeháním).
OT: odštípl se mi zub, je protipólem jednoho z mých mléčných zubů. Ano, i mém věku mám takové extravagance jako mléčné zuby. Na co moji rodiče mysleli, když mne dělali… :-)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 13.08.19 08:00

@Temperance Cena fazet je poměrně vysoká na to, že jsou to jen nalepovací skořepiny, kvůli kterým vám pravděpodobně obrousí/zničí vlastní zuby. Prý už to ale jde i bez obrušování. Každopádně několik let zpátky mě to zajímalo a za jednu fazetu (s tím, že konkrétně mně by zuby museli brousit, protož už tak se mi do pusy těžko vejdou) to bylo 6-8 tisíc korun u relativně „normálního“ zubaře. Chtěla jsem je na nahoru od jedniček po špičáky, takže stačí vynásobit. A to už je cena stará možná tak 6 let, takže nyní nejspíš ještě dražší sranda.

Vinca_minor
814 příspěvků 13.08.19 08:08

Mám pocit, že ty americké hvězdy si začínají všechny být navzájem podobné pod náporem botoxu, plastických operací a amerických úsměvů.

Paris1789
3855 příspěvků 13.08.19 09:55

Raději sem nebudu vypisovat své neblahé zkušenosti s mou zubařkou, nechci se drásat ve starých ranách. Nicméně její přístup mne dohnal k vyhledání normálního zubaře, který zná i jiné metody, než extrakci nebo můstek. Našla jsem, mělo mne varovat, že můj známý, nijak majetný člověk, mu za ty zuby komplet rekonstruoval chatu (zase je fajn vědět, že bártru se dentista nezříká, jen nevím, co já sama bych mu mohla nabídnout). A pak to začalo: vstupní prohlídka 1900 Kč. Udělali mi plán, celkem to dělalo asi 80 tis. (2 zuby plus jedna výplň). Chodila jsem tam skoro rok, částečně proto, abych akumulovala hotovost na ty zákroky.
Kupodivu mi ale nenutil implantát, nýbrž mi navrhnul, že ten konkrétní zub zachrání, pozoruhodné je, že implantát by vyšel levněji a měla bych ho i rychleji.
Nejvíc to naskakuje u ošetření kanálků, jak má každý zub jiný počet kořenů, platí se za každý kanálek. U korunek pak záleží na použitém materiálu, ale už tak velký rozdíl to není (pár jednotek tisíc)
Za ty peníze jsem dostala ale hlavně profesionální přístup, zdvořilé jednání, pěkné prostředí a díky moderním postupům, kdy vám korunku vyrobí hned ten den a jdete s ní domů, i časovou úsporu. Na fazety mne nikdy ani nenapadlo pomyslet, chápu, že když se někdo živí tím, jak vypadá, tak to asi je dobrá investice, ale u mne to jaksi postrádá smysl. Zuby mám ale rovné a díky hygieně i docela slušně vypadající. Piju teda hodně čaje, takže se mi usazují pigmenty, které si chodím na hygienu nechat vyleštit (cca 1500 za hygienu jednou za půl roku)

Stránka:  « Předchozí 1 2395 2396 2397 2398 2399 2400 2401 2402 2403 2404 2405 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek