Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7030) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4139 příspěvků 25.08.19 12:38

@Pozorovatel Už som našla aj iné foto, je ich 5. :-D
Minulý týždeň som naživo videla brucho po abdominoplastike a to je taký hnus fialový, že už viem, že by som zrejme žiaden sex s manželom nemala, lebo by som sa hanbila za jazvy. Takže plastiku už nepotrebujem a ako tak pozerám asi si kúpim tenisky. :-D

Pozorovatel
592 příspěvků 25.08.19 15:05

@giuliettka jo abdominoplastika, to je takovej neuspesnej pokus o preriznuti cloveka vejpul. Videla jsem tez i v realu, zase ale zalezi, kvuli cemu se dela. Kdyz clovek zhubne 100 kilo a ma kuzi az u kolen, tak tam ten efekt je teda k dobru, tam asi sex neni spis pred tou plastikou.

giuliettka
4139 příspěvků 25.08.19 17:11
@Pozorovatel píše:
Kdyz clovek zhubne 100 kilo a ma kuzi az u kolen, tak tam ten efekt je teda k dobru, tam asi sex neni spis pred tou plastikou.

Videla som po porode, nie po zhubnutí veľkej váhy. A myslím, že to pred tou operáciou bolo lepšie. Áno bolo tam povolené brucho, ale nebola tam žiadna jazva a taký divný previs nad tou jazvou. Fakt to vyzeralo, že na užší spodok nasadili širší trup. Že po rozrezaní dvoch ľudí vymenili navzájom tým ženám spodok s vrchom. A nie je to čerstvo po operácii a zmena už k lepšiemu nebude, tým že by sa jazvy zahojili. A to mi to tá pani ukázala hrdo, že ako krásne to vyzerá. :-D Zachovať kamennú tvár a nezhroziť sa mi dalo zabrať. :-)

BeKaa
404 příspěvků 25.08.19 18:37

@giuliettka Taky už jsem měla tu čest vidět břicho po této operaci. Byli jsme u známých, které vídáme hodně málo a paní nám během večeře hrdě sdělila, že shodila 20 kg a nechala si upravit břicho. Na důkaz toho zvedla tričko. Zůstali jsme s mužem v šoku a konverzace pak trochu vázla. Paní byla nadšená, její manžel taky, ale mně se to zdálo teda strašné. Po porodu mi taky zůstal trochu rozestup břišní stěny, řeším to vyššími kalhotkami, stahovacím prádlem, případně body. Myslím, že je to vzhlednější než ta šílená jizva. Ale pokud je ten člověk šťastnější…

Yaay
237 příspěvků 25.08.19 18:59

@KlaudieS nehnevajte sa, ale nazyvat tu… farbu co ma Katie na hlave blond, ma teda ako blondinu uraza.

Porkpiehat
938 příspěvků 25.08.19 19:09

@giuliettka @BeKaa Ono se to asi těžko chápe někomu, kdo ten problém nemá. Mám známou, která zhubla po redukci žaludku zhruba polovinu své váhy. A trápilo jí, že má to, čemu se říká ve francouzštině „zástěra“ (převis kůže na břiše), a nemohla se dočkat až půjde na operaci. Nejsme spolu v kontaktu, takže nevím, jak je se zákrokem daleko, jestli už ho podstoupila. Ale vím, že jí to vadilo nejen po estetické stránce, tak i po praktické - špatně se kůže rovnala do spodního prádla, mělo to i určité hygienické nevýhody. Za visací břicho se styděla víc než za to tlusté v minulosti. Takže pro ní byla přijatelnější jizva, byť viditelná, která se skryje pod oblečení, než visací břicho, které mělo výše uvedené nevýhody (a ani stahovací prádlo nepomáhalo).

giuliettka
4139 příspěvků 25.08.19 19:26
@Porkpiehat píše:
@giuliettka @BeKaa Takže pro ní byla přijatelnější jizva, byť viditelná, která se skryje pod oblečení.

Ale ja to chápem, a myslím si, že tá jazva by sa mala naozaj skryť pod oblečenie a nechlubiť sa ňou, len tak medzi rečou. Viď @BeKaa a moja skúsenosť je niečo obdobné. A mne ju navyše pani ukázala preto, aby ma poslala na zmenšenie prs. Vraj už mám na to vek a prsia mi už len klesnú. :-D
A na chlubenie by som to videla, keby niekto dosiahol postavu trebárs Michaely Výbohovej. Ale s normálnou postavou, kde tých 20 kg nie je vidieť? Načo? Zvyšok tela ukážkový nebol.

Porkpiehat
938 příspěvků 25.08.19 20:08

@giuliettka Jasně, pokud někdo zhubne relativně málo, tak ten povis není tak výrazný a dobré spodní prádlo to skryje. Ta známá zhubla přes 60 kilo při počáteční váze 130 kg, tam už to nešlo nijak maskovat.
Ukazovat jizvu bez vyzvání asi není normální, ale nejspíš už byly obě tak zvyklé, že chtěl jizvu každý vidět, že to považovaly za něco automatického. Evidentně paní nebyla dobře informovaná, protože při poklesu se mluví o modelaci (někdy i s redukcí/zmenšením) :-) Tak od té bych si reference na chirurga nebrala :-D

giuliettka
4139 příspěvků 25.08.19 20:14

@Porkpiehat Myslím, že nie. Že oni boli také hrdé na to, že zhubli a mali prachy na plastiku, že to ukazovali jak fotky z dovolenky, o ktoré nikto nestojí, ale pozrieť si ich musí. :-)
A poklesnú mi pretože ich mám velké, keby som ich preventívne dala zmenšiť, tak sa ich zemská prítažlivosť týkať nebude. :-D
Daj dajakú celebritu, nech nás nevyhodia do inej témy. :-)

giuliettka
4139 příspěvků 25.08.19 20:25

Tie kalhoty by to chcelo trošu skrátiť. :-D

Porkpiehat
938 příspěvků 25.08.19 21:33

@giuliettka Vypadá to, že se jí kolena ohýbají do opačného směru :-) Chtěla jsem se zeptat, jestli je to nějaká aktuální fotka, ale když jsem zahlédla synka v pozadí, tak už jsem se nemusela ptát.
Já její styl žeru, ale někdy (jako tyhle extrémně dlouhé kalhoty) to jde mimo mě.

Hoď sem nějaká fotky ze summitu G7, ty vždycky někde vyhrabeš nějaké exkluzívní :-) Já jsem narazila na sérii fotek s B. Macron, M. Trump a manželkami premiérů Japonska, Austrálie a ještě nějakými na návštěvě Espelette. Když jsem viděla Melanie zezadu, tak jsem si říkala, že kdyby jí daly moje vlasy, tak jsem to celá já :-) Nikdy jsem jí moc nepozorovala, ale překvapilo mě, že není tak šlank jak jsem si myslela.

Paris1789
3960 příspěvků 25.08.19 21:47

@Porkpiehat mně přijde pěkná a tak akorát, vypadat jako ona by mi absolutně nevadilo

KlaudieS
1763 příspěvků 26.08.19 09:35

Soutěž Muž roku by mohla z fleku mít podtitul: Prohlídka provinciálnosti. Z nějakého důvodu si naprostá většina dam oblékla černé pytle, je tam i nemocniční háv, plesová róba z devadesátek, kolotočářka a zelený cvičební trikot i s volánem. Celá galerie je velká ňamka.
https://super.cz/…-nejvic.html

Tohle je moderátorka, to asi mluví za vše.

Tohle taky

Upřímně, mezi tou hromadou mega hrůzy je tohle ještě snesitelné…dokud člověk nesjede k jejím nohám…

:D (jiný komentář prostě nemám)

Paris1789
3960 příspěvků 26.08.19 09:59

@KlaudieS
souhlasím. Ten sklapnutý kufr u overalu k tomu dodává ještě auvajs pocity

JarkaJ
805 příspěvků 26.08.19 10:05

@KlaudieS Pro mě je „vítězkou“ v té galerii Andrea Tatarková a Marcela Březinová :-) Naopak ty černé pytle jsou aspoň decentní.

lorens
2068 příspěvků 26.08.19 11:36

@Porkpiehat Melania je štíhlá ale velká. Když stojí vedle drobné a extra hubené osoby, vynikne to. Taky jsem vedle některých lidí jako slon.
Ty bílé šaty jí dobrou službu nedělají. A když už bílou nosí tak ráda, měla by si dát pozor na prádlo. Na focení je bílá zvlášť ošemetná, když je člověk bohatě obdařen.

Iv_Sm
1499 příspěvků 26.08.19 11:43

Trochu decentnosti v podani Dominiky M.

vlm
4633 příspěvků 26.08.19 12:33

@Iv_Sm šaty jsou dlouhé a je krku přece, takže decentní

Judy24
936 příspěvků 26.08.19 12:36

Pokračuji z Miss: Mohl by prosím někdo Lucii Hadašové vysvětlit, že nemusí mít pokaždé tmavé kouřové líčení? K těm lehkým jemným šatům ve světlé barvě to vypadá jak pěst na oko.

MP blanka
1904 příspěvků 26.08.19 13:36

@Iv_Sm - nemôžem odtrhnúť oči od toho otvoru na prsiach. Teda - sú to prsia, asi? Vyzerajú ale ako prilepená misa, alebo plastový chránič. Ani si nechcem predstaviť, ako vyzerajú, keď nie sú takto rafinovane prikryté!

Matmys
2316 příspěvků 26.08.19 14:19

@Judy24 Jste jediná, kdo se této MISS dívá na oči ;)

Ophelie
680 příspěvků 26.08.19 14:23

@Judy24 ani bych Hadašovou nepoznala, má kromě prsou udělané i rty? Nebo jen špatné líčení?

Temperance
1728 příspěvků 26.08.19 15:02

@JarkaJ U M. Březinové je šílená ta kombinace krajkových šatů a tetování.

giuliettka
4139 příspěvků 26.08.19 15:07
@Iv_Sm píše:
Trochu decentnosti v podani Dominiky M.

Tie šaty majú mať antický strih a teda šev pod prsiami, alebo klasický a šev v páse? Čert ber kozy a nevhodnosť odevu, ale ak jej to šili na mieru, tak sakra jak to že nesedia?

giuliettka
4139 příspěvků 26.08.19 15:14
@Porkpiehat píše:
Hoď sem nějaká fotky ze summitu G7, ty vždycky někde vyhrabeš nějaké exkluzívní :-)

Mám tie Brigittine šaty zblízka, fujtajbl aj s prestrihami, to vyzerá strašne. A vyzerá to, že má novú paruku, nejak jej zhustli na staré kolená vlasy. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2402 2403 2404 2405 2406 2407 2408 2409 2410 2411 2412 2429 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek