Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7074) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
4483 příspěvků 13.9.19 15:24
@bao-baba píše:
Co dveře..ale nemá na kalhotech opasek! Už teda nevím, kam ta monarchie spěje :-)

Aha, u tohoto to nevadilo! :-D Monarchia je fakt v rozklade. :-D

Lizbeth
954 příspěvků 13.9.19 16:52

Já vidím penis, pak raketu z krtečka ( a to mě napadlo dřív než jsem vás četla - asi duševní dvojče ), pak památník..já nevěděla o čem kauza je, páč jsem asi jediná lopata na MP, která neumí jazyky, takže vaše cizojazyčné drby prostě přeskakuju :)

bao-baba
408 příspěvků 13.9.19 17:12
@giuliettka píše:
to tam nevidím, jak ste to zistila? Há? :-D

no tady

Porkpiehat
1244 příspěvků 13.9.19 20:58
@Lizbeth píše:
Já vidím penis, pak raketu z krtečka ( a to mě napadlo dřív než jsem vás četla - asi duševní dvojče ), pak památník..já nevěděla o čem kauza je, páč jsem asi jediná lopata na MP, která neumí jazyky, takže vaše cizojazyčné drby prostě přeskakuju :)

Jsem se to první styděla napsat, přestože to bylo to první, co mě napadlo (respektive jeho mechanická verze). Tak jsem zkusila jako slušné děvče přemýšlet dál a přišla na ten obelisk.

MP blanka
1966 příspěvků 14.9.19 07:57

Ja som nejaká spozdilá - keby ste sa tu nerozpísali, tak som fakt nevedela, čo sa má riešiť. Asi bude niečo na tom, že / ako som sa priznala už pred nejakou dobou / nemám fantáziu. Pre mňa to je rovné štepovanie a dosť.

Porkpiehat
1244 příspěvků 14.9.19 10:15

@MP blanka Jmenuje pareidolie, vidíte zvířata ve tvaru mraků, obličeje na skále. Někdo má zkrátka bujnější fantazii než jiní. A nebo prostě máte profesionální deformaci kvůli šití - ve stezích vidíte zase jen stehy :-)
Já to mám od dětství, teď nejčastěji vidím různé obličeje, postavy, příšery nebo zvířata v hrubé omítce (na WC) nebo vidím to samé ve tvaru mraků.

bao-baba
408 příspěvků 14.9.19 10:28

@Porkpiehat
No vida, o čem všem se člověk nepoučí na Módním pekle… přidávám fotku z Madeiry, kde jsem viděla obličej i já.

Porkpiehat
1244 příspěvků 14.9.19 10:35

@bao-baba A jak je skvělé zjistit, že člověk není úplný magor, který vidí to, co neexistuje, že jo? :-D

vlm
4673 příspěvků 14.9.19 11:05
@bao-baba píše:
@Porkpiehat
No vida, o čem všem se člověk nepoučí na Módním pekle… přidávám fotku z Madeiry, kde jsem viděla obličej i já.

A ne jeden

MP blanka
1966 příspěvků 14.9.19 11:07

@Porkpiehat : Já to mám od dětství, teď nejčastěji vidím různé obličeje, postavy, příšery nebo zvířata v hrubé omítce (na WC) nebo vidím to samé ve tvaru mraků.

Ale tak to mám ja tiež, lenže mi to asi funguje len pri abstraktných obrazcoch. A teraz som už múdrejšia, keď viem, ako sa to volá.

Dalmitka
1685 příspěvků 14.9.19 11:56
@Vinca_minor píše:
@Dalmitka A pokud ta polská kritička napsala „Hlavný hrdina, bezprizorný Žid či Cigán, osamelo putuje…“, tak ten film asi do konce neviděla. Já totiž po shlédnutí vím, kdo ten chlapec byl.

Viete, mne je úplne jedno, či to decko bolo Žid či Cigán či Eskimák; mne vadí tá brutalita, to násilie, proste ten chorý mozog, čo to vymyslel a zjavne si to aj užíval - podľa mňa.

witty1
113 příspěvků 14.9.19 15:53

Ad Nabarvené ptáče: viděla jsem včera, explicitní brutality je tam daleko méně, než se původně psalo, ale jinak je to velice působivý film. Vy, kdo to zobrazované násilí odsuzujete, zkuste si připustit, že něco podobného i horšího se dělo a děje někomu právě teď v této době. To je pro mě víc deprimující než film samotný.

bao-baba
408 příspěvků 14.9.19 17:14

@witty1
Stačí si vzpomenout na začátek 90. let a válku v bývalé Jugoslávii, co si tam lidé dělali, pár hodin jízdy od nás.

Temperance
1895 příspěvků 15.9.19 00:35
@MP blanka K tomu štepování - nemyslím si, že by to u Vás byl nedostatek fantazie, spíš to, co píše Giuli o „kamoške krajčírke“:
@giuliettka píše:
@Porkpiehat Práveže nič, len ten rázporok. Asi deformácia z povolania, vieš čo to je a nič iné v tom nevidíš. Bavila sa na tom, že to má byť lietadlo čo to napálilo do veže. A vraj čo je potom zips na kalhotách typu jeans. To je tiež prešité.
Temperance
1895 příspěvků 15.9.19 00:43

@Porkpiehat Před několika lety jsme měnili obklady v koupelně a na wc - tam Vám je různých obličejů a ksichtíků… jedna radost!

MP blanka
1966 příspěvků 15.9.19 10:23

Ach, a spomínate na to hádanie, čo vidíte na oblohe, v oblakoch, keď ste v pekný letný deň ležali na lúke, steblo trávy v puse, žiadne starosti a povinnosti, len to nebo nad vami…? To boli predstavy, obrazy, to bolo divadlo!

vlm
4673 příspěvků 15.9.19 10:30

@MP blanka dělám to dodnes :-)

Ghost B.C.
3841 příspěvků 16.9.19 08:17
@witty1 píše:
Vy, kdo to zobrazované násilí odsuzujete, zkuste si připustit, že něco podobného i horšího se dělo a děje někomu právě teď v této době.

Hele ale že se někdo nechce „zbytečně“ koukat na násilí (ať už více či méně umělecké) neznamená, že neví nebo popírá, že se to děje/dělo/mohlo by se stát znovu. Kde kdo má za sebou možná daleko víc, než průměrný divák Ptáčete a třeba právě proto se nechce tři hodiny rochnit v dalším zmaru. To z něj ovšem nedělá naivku s klapkami na očích.

Judy24
951 příspěvků 16.9.19 11:30

Osvěžíme to - krásným make upem / makeupem / mejkapem (všechny varianty napsání mi přišly špatné)!

Matmys
2378 příspěvků 16.9.19 11:44

@Judy24 Možná make-down?

Temperance
1895 příspěvků 16.9.19 14:39

@Judy24 Ale ladí jí oči s psaníčkem :-P

LorelaiH.
3255 příspěvků 16.9.19 14:59

Nevím, do kterého tématu s tím, tak dám rozhovor z DVTV se stylistou Filipem Vaňkem sem https://video.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

matkaspratka
170 příspěvků 16.9.19 15:16

@LorelaiH. a co si o tom myslíte? :) podle mého mluví o hodně rozumnějš než jak napovídá titulek k videu.

giuliettka
4483 příspěvků 16.9.19 16:22

@matkaspratka Ale on povie, že ošklivého človeka by nezamestnal? Preboha veď je škaredý jak noc. Príšerný nos, plešatý, malý, vyzerá jak oholený trpaslík, čo si bradu nalepil. :-D

matkaspratka
170 příspěvků 16.9.19 16:37

@giuliettka já jsem ho pochopila tak, že nejde o „ošklivost“ jako takovou. ale o neupravenost, zanedbanost. že pokud člověk není schopen se postarat na jisté úrovni o svůj zevnějšek, nemůže být zaměstancem jeho firmy. to mi u stylisty přijde v pořádku.
jo a mimochodem mně se jako chlap velmi líbí. nikdy jsem nebyla klasické hezouny. nemůžu za to, prostě můj vkus je pokřiven :D

Stránka:  « Předchozí 1 2420 2421 2422 2423 2424 2425 2426 2427 2428 2429 2430 2443 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek