Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7074) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
408 příspěvků 16.9.19 23:05
@Porkpiehat píše:
@LorelaiH. Stárnutí se bojí jako čert kříže :-) Jen nechápu, na co mu jsou ty preparáty, když vypadá na těch čtyřicet (42?), co mu je. Není na tom nic špatného, ale evidentně vyhazuje peníze pro nic za nic.

Přišlo mi, že má dost „mrtvý“ obličej. Že by taky botox?

Helenuše
337 příspěvků 17.9.19 05:22

@bao-baba „A samozřejmě „kecky“. Když se dívám v MHD lidem na nohy, tak jinou obuv má na nohou menšina.“
Jednou jsem si stejný průzkum dělala v londýnském metru a dopadlo to dost podobně jako u nás. „Kecky“ měly i slečny v „kancelářských“ šatech. Prostě se přezuly až v práci.

giuliettka
4483 příspěvků 17.9.19 05:35
@LorelaiH. píše:
@Porkpiehat Ale přišlo mi zajímavé, jak tam popisoval, jak to chodí, když si člověk najde stylistu, jak ta práce probíhá.

Tak zrovna Vaňka si možete najať na deň za 16 tisíc čistého, aby šiel s vámi nakupovať. A on bude obiehať čo len chcete. Takže aj H&M, ono je tak nejak stylista k prdu, keď by vás zaviedol do Parížskej a vy ste si tam aj tak nič kupiť nemohla.

julie74
3337 příspěvků 17.9.19 06:42
@JarkaJ píše:
@julie74 Na to nemusí být člověk poradny debil, stačí zestarnout a zmoudret a lety si srovnat hodnoty. Pokud vám ale tenhle vzorec servírují v citlivých nácti letech, na mindrak muze být zaděláno před 40 lety stejne jako dnes. Ale pochopila jsem správně, ze myslíte živého pana Vaňka, který dokazuje, ze určité stereotypy přežívají i dnes?

No myslim. Ale já fakt myslela že brýle jsou dnes spíš stylový doplněk. Od dob mě základky jsem se nikdy nesetkala ani náznakem s tím, že by s brýlemi měl kdokoliv problém. Zato jsem se setkala s tím, že se nosí jako zajímavý doplněk. Proto mě duševní schopnosti tady Vaňka tak překvapují

porjk
2818 příspěvků 17.9.19 07:13

@LorelaiH. Já vím, že Italové v sobotu vyrazí na nákupy oblečení a oběd s přáteli a nic proti tomu. Angličani se setkávají v pubech a naši holt na zahradách u grilu. Je to vylepšená víkendová varianta toho, že dřív opélali buřty na klacku u chat a na čundrech. Každá skupina má něco. A Vaněk (můžu se plést),podle mě nemá děti, tak co má o víkendech dělat? Porovnávat si skříň? Tak jde do společnosti. Do společnosti lidí stejně zaměřených. Děláme to tak všichni, jsme atm, kde se nám to líbí. Akorát, on pak pomlouvá branži, která se, podle jeho slov, pusinkuje a objímá a přitom každý čeká na kudlu do zad. Ovšem, setkává se hlavně s ní.

JarkaJ
923 příspěvků 17.9.19 10:06

@julie74 Dnes se kvůli brýlím skutečně nikdo nikomu neposmívá, to nebylo ani za mého dětství, ale je to považováno za handikep co do krásy - byla někdy účastnice miss s brýlemi?, nosí atraktivní krásky brýle? Ano, jen značkové a sluneční. Za stylový doplněk to budete považovat, pokud to pro vás nebude každodenní nezbytnost, nebude Vás to omezovat ve sportu, v líčení, překryje Vám to krásné oči, ještě více zdůrazní nedokonalosti pleti, v zimě nasadíte čepici a vypadáte jak debil, v klobouku zas jak stará mladá, každopádně to zpřísní výraz… I když mám pěkné obroučky a stydět se nemusím, je to spíš nutnost než přednost.

Judy24
951 příspěvků 17.9.19 10:34

@JarkaJ A já to třeba tak nemám. : ) Já nosím brýle sice proto, že „musím“ (nevydržím v čočkách dlouho), ale jsem za ně ráda. Upřímně si myslím, že vypadám líp s nimi než bez nich. Místo toho, aby zdůrazňovaly nedokonalosti, mám pocit, že je spíš zakrývají. Třeba nenamalovaná vypadám v brýlích dramaticky lépe než bez nich.
A můj výraz to asi zpřísní, ale já jsem za to ráda. A přidávají mi roky, což pořád ještě spíš ocením, než že by mi to vadilo.
Se s tím tady vypisuji jen abych řekla, že to je prostě individuální.
Ráda bych se v brýlích i vdávala. (Tuhle debatu už jsme tady jednou vedli, tak nemusíme znovu, ale taky mi přijde, že to dobře ilustruje ten pozitivní vztah, co k nim mám.)

isko
1502 příspěvků 17.9.19 10:47

@Judy24
No jo, jenže i když to je tak, že ty brýle nezošklivují, tak je tady pořád ta praktická stránka věci. Já jsem se taky v brýlích vdávala, jsem na ně zvyklá, od probuzení do spánku, vlastně si taky myslím, že mi to víc sluší s nimi než bez nich, ale když se jde do bazénu nebo musím kupovat nové, tak bych byla radši bez nich.

Vinca_minor
1010 příspěvků 17.9.19 10:52
@Judy24 píše:
Ráda bych se v brýlích i vdávala. (Tuhle debatu už jsme tady jednou vedli, tak nemusíme znovu…)

Tahle debata mi asi unikla. Kamarádka se v brýlích vdávala a já, pokud se budu někdy budu vdávat, tak rozhodně taky. Brýle už jsou prostě mojí součástí a chyběly by mi. A navíc muž taky tvrdí, že v nich vypadám líp než bez nich :)

JarkaJ
923 příspěvků 17.9.19 10:53

@Judy24 Je to individuální a je dobře, že máte k brýlím tak pozitivní vztah. Já k nim dávno nemám negativní vztah, jak to z příspěvku čiší, ale rozdíl mezi námi může být dán taky rozdílným věkem a dřívějšími podmínkami. Léta - od mládí jsem nosila čočky a prostě jsem se bez brýlí (a toho omezení) cítila líp. Ale teď musím i přiznat, že si strašně ráda zkouším různé obroučky a pořizuju nové brýle. Takže z toho zapšklá nejsem. A už toho nechám :-), natož v tomhle vlákně.

Vinca_minor
1010 příspěvků 17.9.19 11:09
@JarkaJ píše: …ale je to považováno za handikep co do krásy - byla někdy účastnice miss s brýlemi?, nosí atraktivní krásky brýle? Ano, jen značkové a sluneční.

Nosí a mnohým fakt sluší:

Judy24
951 příspěvků 17.9.19 11:32

@Vinca_minor Vidíte, to jste mi ještě připomněla, jak se mi líbí muži s brýlemi. :D Ale to už je těžce mimo téma.

Porkpiehat
1244 příspěvků 17.9.19 11:34

@Vinca_minor Ještě by bylo zajímavé vědět, kolik z těch hvězd brýle skutečně potřebuje a nebo jsou to imidžovky (nevím, jak se to píše) - brýle bez dioptrií, případně jen s velmi slabými dioptiemi. Moje skla se lehce blížila popelníkům, takže jsem měla prasečí očička a kus obličeje po stranách useknutý (díky zmenšení), to jsem na brýlích nesnášela nejvíc. A ty packy na nose se mi obtiskávaly do makeupu…
Loni jsem se dívala právě na ty brýle na „image“, klidně bych je občas nosila. Ale proto, že bych chtěla (ne musela) a kdy bych chtěla (podle nálady).

julie74
3337 příspěvků 17.9.19 11:50

Ty příklady obrylencu - prijdei že většina z nich vypadá S lépe než BEZ. Navíc mi kamarádka předvedla kouzlo dobře vybraných brýlí při zakrývání kruhupod očima. Úplně mě sólo šokovala jak vypadá ve verzi BEZ.

benyka
7477 příspěvků 17.9.19 12:16

@julie74 Když máte nějaké dioptrie, tak už jenom to, že oči bez brýlí mžourají, vypadá divně. Je to prostě poznat, že něco není v pořádku.

benyka
7477 příspěvků 17.9.19 12:21

@Vinca_minor Mně se tedy ty brýle moc nelíbí. Kromě několika nepřesvědčivých výjimek mi připadají plus mínus stejné. Myslím, že jejich tvar a barva (připomínající klasické brýle „na pojišťovnu“ - toho už se asi do smrti nezbavím :-) ) je silně poplatná současné módě a nebere ohled na konkrétního nositele. Dokázala bych si představit lepší výběr.

xSx
693 příspěvků 17.9.19 12:26

@Judy24 Závidím Vám ten přístup :) já beru brýle jako nutné zlo, málokdo ví, že je nosím, neb jsem pořád v čočkách.

xSx
693 příspěvků 17.9.19 12:28

@Porkpiehat jo, přesně tohle jsem chtěla napsat, všechna skla vypadají na may půlky. S mýma popelníkama zažívám to samé, co Vy. Vždycky si nějaké pěkné obroučky vyberu, ale ne do všech moje dioptrie jsou a navíc potom s těmi „zmenšovacími“ skly to zdaleka nevypadá tak dobře. :(

JarkaJ
923 příspěvků 17.9.19 13:07

@xSx Přesně, když zkouším obrubu s obyč. skly (na zkoušení chodím s čočkami, abych se viděla z dálky), vždycky vypadá líp než s dioptrickými skly, byť jsou notně tenčené. Dole někdy vykukuje ten bílý zábrus, že to kazí barevnost obruby.

Porkpiehat
1244 příspěvků 17.9.19 13:09

@xSx Já bych dokonce řekla, jestli Julia Roberts nemá brýle na blízko (tj. oči zvětšují).
Tloušťka mých brýlí se blížila první fotce, možná o něco víc (soudím podle výsledku useknutí obličeje, na fotce nejsem já :-) ). Na zbylých dvou fotkách jsou slečny/paní s dioptriemi (10-12 u prostřední, kolem 20 u třetí). Je vidět, že obě jsou velmi hezké, ale ta silná skla prostě obličej deformují. Fotky jsem našla náhodně na fóru o silných dioptriích. Podle komentářů ani jedna se nemůže nechat operovat nebo nosit čočky.
Proto mě tolik rozčilují články o tom, jak se sexy nosit brýle, že si stačí vybrat jen vhodné obroučky atd. Ty dvě slečny si mohou stokrát vybrat obroučky vhodné pro jejich tvar obličeje a stejně je výsledek pokažen tloušťkou skel.

julie74
3337 příspěvků 17.9.19 13:13
@benyka píše:
@Vinca_minor Mně se tedy ty brýle moc nelíbí. Kromě několika nepřesvědčivých výjimek mi připadají plus mínus stejné. Myslím, že jejich tvar a barva (připomínající klasické brýle „na pojišťovnu“ - toho už se asi do smrti nezbavím :-) ) je silně poplatná současné módě a nebere ohled na konkrétního nositele. Dokázala bych si představit lepší výběr.

No ty silnější dioptrie to je problém. Ale styl „brýle na pojišťovnu“ se mi právě moc líbí, proto mi uvedené vzorky tak vyhovovaly. Taky ho nosím a jsem v něm chválena :grin:. Což se mi nestává.

Příspěvek upraven 17.09.19 v 13:16

julie74
3337 příspěvků 17.9.19 13:15

@Porkpiehat tak při tolika dioptriích, to máte pravdu.

Porkpiehat
1244 příspěvků 17.9.19 13:19

Safra, já se snad po těch brýlích na parádu poohlídnu. Už jsem si našla na stránkách Claire´s, kde jsem se na ně předtím dívala, že mají ještě větší výběr než loni ;-)
https://www.claires.com/…de/lunettes/?…

Dalmitka
1685 příspěvků 17.9.19 13:20

Poznám relatívne mladú osobu, ktorá nosí okuliare a teda nič moc - ale ona tak celkove vyzerá nič moc. Ale keď si tie okuliare dá dolu - tak bohužiaľ - je lepšie, keď ich na tvári má.

Dalmitka
1685 příspěvků 17.9.19 13:24
@Anwen píše:
Když už se tady mluví o krutosti, tak pokud jste ještě nečetly, tak doporučuji knihu Krvavé země, imho by to měla být součást základního povědomí o naší novodobé historii.
A jak tady někdo argumentoval, že takové násilí mohla vymyslet jen zvrácená mysl - lidé už vykonali tolik násilí, že by více nevymslel ani ten největší magor.
Pár týdnů zpět jsem objevil stránky ÚSTR o obětech železné opony. To je panečku plejáda krutostí - muž zaživa roztrhaný psy slovenských pohraničníků. Žena zbítá při pokusu o útěk přes hranice vyšetřovateli tak, že potratila. Lidé rpźefání minami, uškvaření elektrockým drátem. Malí, třináctiletí kluci, kteří se po chycení raději zastřelili…
Tohle dělali lidé svým vlastním lidem v naši zemi ještě čtyřicet let zpátky.

Myslím, že na toto Vám presne odpovedala Ghost B. C v príspevku včera v 08:17.

Stránka:  « Předchozí 1 2422 2423 2424 2425 2426 2427 2428 2429 2430 2431 2432 2443 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek