Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7118) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7662 příspěvků 19.10.19 18:38

@Porkpiehat Myslím, že vypadá tak akorát na svůj věk (74), možná (s tím účesem) i na víc. Má štíhlou postavu, což není v běžné populaci v tom věku dneska příliš běžné (teda hlavně u nás, jinde nevím :-) ). Ale zrovna tady bych řekla, že ji ty šaty dost požírají, a ten obraz vzadu jí ani za mák nesvědčí. :-)

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 18:45

@giuliettka Jestli visí prsa nebo Ježíš :-)

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 18:51

@benyka Podle mě vypadá báječně (bez ohledu na věk), stárne s grácií. Krásná postava, krásný úsměv.

benyka
7662 příspěvků 19.10.19 18:54

@Porkpiehat S tím, že stárne s grácií, souhlasím, s tím že byste chtěla vypadat jako ona už teď, když jste o tolik mladší, mám problém. :-)

giuliettka
4944 příspěvků 19.10.19 18:54
@benyka píše:
a ten obraz vzadu jí ani za mák nesvědčí. :-)

No to je fakt. :-D

giuliettka
4944 příspěvků 19.10.19 18:56
@Porkpiehat píše:
@benyka Podle mě vypadá báječně (bez ohledu na věk), stárne s grácií. Krásná postava, krásný úsměv.

Ale kdeže, len sa vie na červený koberec krásne nalíčiť. :-D

giuliettka
4944 příspěvků 19.10.19 18:57
@benyka píše:
@Porkpiehat S tím, že stárne s grácií, souhlasím, s tím že byste chtěla vypadat jako ona už teď, když jste o tolik mladší, mám problém. :-)

Na to má ešte dosť času. :-D

Porkpiehat
1632 příspěvků 19.10.19 21:00

@benyka @giuliettka To je proto, že jste mě ještě neviděly. Udělám výjimku a dám sem svojí fotku. Ale je to jen mezi námi.

benyka
7662 příspěvků 19.10.19 21:53

@Porkpiehat Tak to jo.

porjk
2852 příspěvků 20.10.19 08:04

@Porkpiehat Aspoň ty vlasy si trochu upravte, takhle vypadáte jak ježibaba. :))

Porkpiehat
1632 příspěvků 20.10.19 08:59
@porjk píše:
@Porkpiehat Aspoň ty vlasy si trochu upravte, takhle vypadáte jak ježibaba. :))

To je maximum, co jsem schopna s tím udělat. Ani kadeřnice si nevědí rady. Tak mi doporučily nosit šátek, abych maskovala tu hrůzu. Ale šátků mám spoustu, tak je můžu ladit s oblečením. Nosím je na různé způsoby úvazů. Když ho mám takhle, tak manžel říká, že jsem podobná Audrey Hepburn. Já si myslím, že mám rysy spíš Grace Kelly. Ale jak jsem si teď nechala obarvit vlasy, tak mi kamarádka řekla, že jsem celá Jackie. No, nechám na vás, abyste posoudily, komu se podobám nejvíc.

Na fotce jsem opálená z léta, takže jsem nemusela moc tlačit na make-up, v zimě jsem celkem bledá, tak budu muset brzo začít. Už jsem si koupila kýbl fasádové barvy, jen sháním ten správný odstín tónovací barvy. Nemůže mi někdo poradit, který hobbymarket prodává nejlepší kosmetiku na můj typ pleti?

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 09:21
@Porkpiehat píše:
Nemůže mi někdo poradit, který hobbymarket prodává nejlepší kosmetiku na můj typ pleti?

Zamerala by som sa na líčenie očí, ceruzkami čo už máš doma, neinvestovala by som zbytočne do nákupu farieb z hobby marketu. Všade píšu, že zvýrazniť to čo je pekné, tak ty zvýrazni to čo z teba bude vidieť a zaleť si najbližšou leteckou linkou do SAE a kúp si tento druh šátku. Teraz je obdobie dažďov, tak majú výpredaje.

bao-baba
457 příspěvků 20.10.19 09:39
@giuliettka píše:
Ja som teda totálne OT, ale mám to jak s rozsvietením žiarovky v animovaných filmoch, keď tu postavičku konečne niečo napadne a osvieti ju. Ja som písala ten predošlý príspevok a nechcela som použiť slovo černoška. Dala som tam afroameričanku, euroameričanku, a furt sa mi to zdálo ako sprostosť a tak som tam nakoniec tu černošku dala. A po vašom príspevku som si uvedomila, že to malo byť slovo modelka, bez konkretizovania farby kože. Že pri beloške by som tu zrejme nemudrovala a nemazala 10 minut príspevok. Božemoj, ja som fakt rasista.

No, je to indoktrinace politickou korektností, už opět uvažujeme nad tím, co můžeme říkat a co ne. Brzy to bude zase tak, že doma se bude mluvit jinou řečí než před cizími lidmi.

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 09:47

@bao-baba Ale mne nešlo o to čo možem povedat a čo nie, ale o to, že ma vobec v suvislosti s tou černoškou nenapadlo slovo modelka. Fakt som premýšľala o tom obrázku ako o modelke vzadu a černoške vpredu a korektnosť sem, korektnosť tam, takto premýšľat je fakt hnusné. A to som si uvedomila až po tom čo černošku ako modelku označil niekto iný.

Porkpiehat
1632 příspěvků 20.10.19 10:05

@giuliettka Víš, že já jsem spíš pro umírněné líčení, takže buď oči nebo ústa. Máš pravdu, oční linka bude to pravé. Moje uhrančivé oči tak budou s tebou doporučovaným typem šátku jedinou ozdobou mého obličeje.

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 10:09

Ako pekelná celebrita mi pripadá Alina Yakupová. Má 6 rokov a vraj má presné predstavy o svojom živote, a ide si za svojím snom. Bude z nej modelka a už teraz sa na to pripravuje. Označujú ju za nové najkrajšie dieta planety a mne bez fotošopu pripadá škaredá a tipujem čo to s tým deckom urobí, až dospeje. Vidím to na zničený život. A pripadá mi, že to nemožu byť ambicie decka ale matky a decko si ich vzalo za svoje.

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 10:18

@Porkpiehat A ešte by som sa zamerala na ruky, chcelo by to bezprstové rukavice. :-D

vlm
4718 příspěvků 20.10.19 10:25

@giuliettka ne že by byla ošklivá, prostě normální malá holka, ale jinak souhlasím.

ertz
85 příspěvků 20.10.19 10:33

@vlm Předběhla jste mě, takových holčiček je 95 ze 100. A zbylých pět má třeba pihy, znaménko na špatném místě, větší ouška - což by průměrně zdatný profesionál zamaskoval a vytvořil tak další „nejkrásnější“.

porjk
2852 příspěvků 20.10.19 11:06

@Porkpiehat Tak ústa tomu říkáte…? Hmmmm :)

Porkpiehat
1632 příspěvků 20.10.19 11:21

@porjk Ano, vždy po vytrhání mého hustého kníru vynikne plnost mého horního rtu ;-)

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 11:26
@vlm píše:
@giuliettka ne že by byla ošklivá, prostě normální malá holka, ale jinak souhlasím.

Keď mne sa naozaj nepáči. Asi mám iný vkus, mne sa strašne páči chlapček z reklamy John Lewis Christmas ad 2017, ale až tak, že by som si ho kľudne adoptovala. Je nádherný. :-)

vlm
4718 příspěvků 20.10.19 12:18

@giuliettka no nevím

giuliettka
4944 příspěvků 20.10.19 12:26
@vlm píše:
@giuliettka no nevím
Čo neviete? Či sa mi páči? Alebo či mám iný vkus? Alebo či mi ho dovolia adoptovať? :-D
vlm
4718 příspěvků 20.10.19 13:38

@giuliettka nevím, jestli je to hezčí nebo roztomilejsi dítě.. Já u dětí krásu nějak nehodnotím

Stránka:  « Předchozí 1 2439 2440 2441 2442 2443 2444 2445 2446 2447 2448 2449 2455 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek