Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7115) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1868 příspěvků 27.11.19 13:38

@Pocit chladu No vida, málem bychom zapomněly na československé umělce.
Povšimněme si těch cyklistických legín, uběhlo 30 let a jsou tu opět v módě :-)

Viděla jste ten první komentář pod videem? „Studená si a kozy má na Aljaške“ To jsem přesně potřebovala na zlepšení nálady.

Matmys
2531 příspěvků 27.11.19 14:21

Toho vetřelce se prostě nezbavila :)

Vinca_minor
1330 příspěvků 27.11.19 21:25

Helena Vondráčková se soudí s vydavatelem Blesku za to, že o ní Františka napsala, že je zpěvačka za zenitem :)

Vinca_minor
1330 příspěvků 27.11.19 21:30

"Četl to celý národ, těžko to mohl někdo přejít bez povšimnutí,“ je přesvědčena zpěvačka.
No já nevim, podle mě to celý národ čte až v okamžiku, kdy různá média probírají ty její soudy.

Birdonawire
363 příspěvků 27.11.19 21:34
@Vinca_minor píše:
Helena Vondráčková se soudí s vydavatelem Blesku za to, že o ní Františka napsala, že je zpěvačka za zenitem :)
:-D
Vinca_minor
1330 příspěvků 27.11.19 21:40

@Birdonawire Já jsem přemýšlela, jestli to dát do celebrit anebo do co mě pobavilo :D

giuliettka
5381 příspěvků 28.11.19 05:32
porjk
2923 příspěvků 28.11.19 07:38

@Vinca_minor Ale o to přece jde, aby cely národ četl o Vondráčkové ;). Každá reklama je dobrá

mikrob
207 příspěvků 28.11.19 08:14

Já jsem to nečetla, promiň Heleno :-)

Ghost B.C.
3867 příspěvků 28.11.19 08:18
@Matmys píše:
Toho vetřelce se prostě nezbavila :)

Ale pořád je to kočka. Sice není takový ten prvoplánově líbivý typ, ale má prostě „šťávu“ (nemá to znít vulgárně, ale šmrnc mi nepřišel tak výstižný). I ve svém věku. Chci jednou vidět ty nádhery, které jsou už ve dvaceti vycpané a závislé na kdejakých vylepšeních, jakým způsobem to dotáhnou do sedmdesátky. Nedovedu se ztotožnit s myšlenkou, že padesát let přešívaná barbína bude jednou vypadat líp, než přirozeně stárnoucí dáma - pochopitelně za předpokladu, že o sebe dotyčná dáma dbá.

Matmys
2531 příspěvků 28.11.19 09:14

@Ghost B.C. Tak já měla na mysli ten útvar, co jí pučí z ramene.
Jinak souhlasím - má šmrnc.

Ghost B.C.
3867 příspěvků 28.11.19 09:25

@Matmys To jsem pochopila. Jen jsem navázala myšlenkou, která mě konkrétně u Sigourney napadne vždy a hned :)

DanielaS
5033 příspěvků 28.11.19 10:54

Pockat pockat pockat, ji je SEDMDESAT???

Judy24
1026 příspěvků 28.11.19 11:25

@giuliettka To má ještě jednu výbornou dohru - kvůli tomu billboardu se totiž taky soudila:D

Ghost B.C.
3867 příspěvků 28.11.19 12:31

@DanielaS Pokud jde o Sigourney, pak ano. Je narozená 8. října 1949, hlásí internety.

Yaay
317 příspěvků 28.11.19 13:15

Zaujimave, bude sa pri definicii zenitu sud priklanat k astronomickej definicii, matematickej, kniznej alebo existuje oficialna pravnicka?

porjk
2923 příspěvků 28.11.19 13:37

Soudit se kvůli tomu mi přijde jako blbost, prostě měla Františce vzkázat, že jako nápodobně a bylo by. Budou holky, myslím, vrstevnice, takže fifty fifty.

Vinca_minor
1330 příspěvků 28.11.19 14:48

@porjk Františka o Českém plese napsala: „Za hvězdy programu s neodmyslitelnou tombolou byly avizovány zpěvačky za zenitem, Helena Vondráčková a Marie Rottrová.“
Rottrová to buď nečetla, nebo je jí to jedno. Vondráčková žádá omluvu a padesát tisíc.

giuliettka
5381 příspěvků 28.11.19 14:56
@porjk píše:
Soudit se kvůli tomu mi přijde jako blbost, prostě měla Františce vzkázat, že jako nápodobně a bylo by. Budou holky, myslím, vrstevnice, takže fifty fifty.

Jej manžel to už urobil. Nechal ten bilboard nainštalovať pred redakciou Blesku. Františka má evidentne viac rozumu, a nadhľadu ako Helena a vykašlala sa na to. :-)
(okomentovala to akurát na svojom fb, ale slušne)

giuliettka
5381 příspěvků 28.11.19 15:04

Ale na ten súd si mohla aspoň účes urobiť. :-D

porjk
2923 příspěvků 28.11.19 15:46

@giuliettka Mohla…,ale nakonec, je za zenitem, takže je to fuk ;)

Vinca_minor
1330 příspěvků 28.11.19 15:49

@porjk Helena není za zenitem, jako zpěvačka je za zenitem. A to bych Františce klidně podepsala, podle měla jít do pěveckého důchodu už dávno.

Ivana32
220 příspěvků 28.11.19 18:44

Helena je za zenitem jako zpěvačka, ale i jinak. Já miluju takové ty časopisy, které mají v podtitulku, že život začíná ve třiceti, ve čtyřiceti… možná za chvilku i v padesáti. To jsou úplné kraviny. Ne, život nezačíná ani ve třiceti, ani ve čtyřiceti. Prostě žijete, stárnete, sbíráte zkušenosti, máte ledacos za sebou a čím dál méně před sebou. To je přirozený běh lidského života. A ve svém věku by Helena měla mít především nadhled, získaný životními zkušenostmi. Nikdy jsem ji moc nemusela, ale úplně u mě skončila, když se začala soudit s Kubišovou- té nesahá po kotníky. A do jisté míry na tom má určitě podíl ten její pašák, co se soudí od rána do večera- ten ji do toho zatáhl. Ale ona kdyby nechtěla, tak se ovlivnit nenechá. Takže ať si Helena trhne nohou. :-)

Ivana32
220 příspěvků 28.11.19 20:22

Je to OT, ale stran toho věku a kdo je či není za zenitem. Teď čtu rozhovor s jednou aktivní paní, které je přes 90 let, vzdělává se, čte, navštěvuje různé kurzy a přednášky. Říká: „Když člověk stárne, všechno jde dolů. Všechno. Ale proč se tím vzrušovat, když to nemůžu zastavit? Boj se stárnutím je ztráta času. Prostě chátrám, ale než nad tím přemýšlet, je lepší ten zbytek času využít, jak to jde. Žijeme v době, kdy se stále mluví o výkonech, o tom, že člověk musí být co nejrychlejší, nejlepší. Mně už jde jen o to, abych dokázala být vlídná. Abych se dokázala usmívat a nezatěžovala ostatní těmi trabli, které stáří přináší. Věřte, že je těžké zachovat si nadhled a vděčnost i v době, kdy jste odkázáni na pomoc druhých. Jenže právě tím se jim odměňujete. Ale hlavně bych chtěla být v té době schopna vděčně přijímat pomoc.“ Moudrá to žena! Nějak takhle bych to chtěla dokázat brát, kdybych se dožila devadesátky- což je ovšem nepravděpodobné. :-)

kočkaVločka
45 příspěvků 29.11.19 12:43

Já jsem si nedávno koupila časopis pro ženy (děsně jsem chtěla krém na ruce, co u toho byl). Byla to tuším Žena a život a nekecám, tak tři čtvrtiny obsahu byly věnovány tomu, jak zastavit stárnutí. No a ty slabší kousky tomu určitě věří.
A jeden moudrý vtip praví, že život začíná v okamžiku, kdy odejdou děti a zdechne pes…jenže Helenka nemá ty děti, žejo.

Stránka:  « Předchozí 1 2454 2455 2456 2457 2458 2459 2460 2461 2462 2463 2464 2475 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek