Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7153) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
flegma
160 příspěvků 13.12.19 10:31

@Judy24 v prvom momente som si pomyslela, ako tá Glenn Close dobre vyzerá, až na druhý pohľad som spoznala Nicole. I tak mi príde na fotke ako zmaľovaný chlap…
https://www.emmys.com/…lose_0_0.jpg?…

Judy24
1042 příspěvků 13.12.19 11:35

@isko Woohooo! No konečně! :) Mně tohle vážně tak pomáhá, když potřebuju na chvilku vypnout. Děkuji, že nás informujete, o takovou zásadní novinku bych nerada přišla.

giuliettka
5576 příspěvků 13.12.19 15:39

Toto jej moc nevyšlo, vyzerá jak tehotná.

Ivana32
229 příspěvků 13.12.19 18:06

@isko
Janeček je prostě pitomec. V podstatě jí tím říká, že až bude stará (starší) a už ne tak atraktivní, vymění ji za další kněžku, se kterou zplodí zase nějaké ty děti a bude chtít být „po nějakou dobu, neříkám, že napořád“ jenom s ní. Žen, které toto akceptují, mi není ani líto, protože vědí, do čeho jdou, čili je to jejich svobodná volba. Akorát je tedy hrubě nechápu, ale to je asi už jenom můj problém. :-D

benyka
7961 příspěvků 13.12.19 18:49

@Ivana32 Tak já teda nevím, co řešíte. Všem zúčastněným to, zdá se, vyhovuje, a o nic dalšího nejde. I když má někdo jiný přístup k plození potomstva než našinec, nemusí to nutně znamenat, že je pitomec.

bao-baba
625 příspěvků 13.12.19 19:14

@isko
Tak zrovna tomu věřím :-)

bao-baba
625 příspěvků 13.12.19 19:18

@Ivana32
Třeba si ty ženy myslí, že jim těch pár let za to stojí. Měla jsem příbuzného, kterého „mladší model“ manželky očesal o všechno a i ten rozchod byl z její strany hnusný (falešné udání na policii). Ale stejně pak řekl, že mu těch pět let za to stálo.

julie74
3661 příspěvků 13.12.19 19:44

@bao-baba jak pár let za to stojí. Taková kněžka z něj předpokládám dostane takové alimenty a i peníze pro sebe, že pokud nebude úplně na hlavu, má vystaráno do důchodu. Na úrovni výrazně převyšující průměrný knezkovsky plat.

Pozorovatel
634 příspěvků 13.12.19 19:51

Knezka lasky mi v dnesni dobe pripadne jako kryci nazev pro prostitutku, pripadne jako zenu, kterou jeji partner hodnoti jako “opravdu dobrou v posteli”. Ale chapu, je to ta zenska sila, bohyne a tak.

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 07:00

Týmito šatami vraj vzdala hold Diane, podľa nich sú totožné. Mńa napadlo, no sú podobné len v tom, že sú čierne.

Judy24
1042 příspěvků 14.12.19 10:02

@benyka Omlouvám se, jestli váš komentář špatně chápu. Ale já třeba fakt nemám problém s Janečkem kvůli jeho polygamním preferencím. (Edit, doplnění: Ať si každý má vztahy jaké chce, dokud všichni zúčastnění souhlasí.) Mně přijde strašně komické, jak všem cpe tu svoji lásku a jak hlasitě křičí, že „to je ta pravá“ a „kvůli téhle už budu monogamní“ a pak za pár měsíců je zase všechno jinak.

Vinca_minor
1371 příspěvků 14.12.19 10:05

@Judy24 Mně přijde úplně na hlavu, že své vztahy vůbec někomu cpe. Ať si v soukromí dělá, co chce, ale ty jeho zamilované fotky a kecy, to je mimo mé chápání.

Porkpiehat
1875 příspěvků 14.12.19 10:55

@giuliettka Ve Francii o tom také psali (o čelence a šatech), ty Dianiny šaty byly jedny ze třech, které se teď v prosinci dražily, a byly jediné, které nikdo nechtěl (za požadovanou cenu nebo vyšší), na rozdíl od těch druhých dvou, jejich ceny přesahovaly ty vyvolávací. Nakonec je někdo koupil několik dní poté. A při té příležitosti jsem se dozvěděla, že jsou ve skutečnosti tmavě modré. Na fotce úplně dole je ta modrá barva trochu vidět.

https://www.elle.fr/…iana-3828336

Ivana32
229 příspěvků 14.12.19 11:20

@benyka
No, naštěstí neřeším nic, jen píšu, co si o něm myslím. Nemyslela jsem samozřejmě, že je pitomec, co se IQ týče. Prostě je nevyzrálý, nestabilní jedinec- ve vztazích jednou nahoru, jednou dolů. Žádná empatie k pocitům partnerek. Tím samozřejmě neříkám, že je to špatný člověk- oceňuji, že pomáhá potřebným. Taky bych řekla, že by si mohl přestat vyřizovat účty se stále ještě první manželkou přes média, označovat ji za mentálně nemocnou, a prostě mlčet. Tím prokazuje, že co mu chybí, je sociální inteligence. Jinak ano- ať si každý dělá, co chce a když ten druhý je s tím srozuměn, jejich věc.

Ivana32
229 příspěvků 14.12.19 11:22

@Judy24
Prostě pokrytec, no. :-)

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 12:24

@Porkpiehat Ale mne hlavne príde, že majú úplne iný strih. Diana má v nich šmrnc, na rozdiel od Kate, ktorá v tých svojích vyzerá jak staropanenská slečna Marplová.

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 12:32
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Ve Francii o tom také psali (o čelence a šatech),

Keď tá čelenka patrí kráľovnej, je to dar pre ňu. Dostala ju od svojej babičky a Diane nikdy nepatrila. Predpokladám, že po smrti kráľovnej ju dostane darom práve Kate, ale mne nejak pripadá, že kráľovnú účelovo vynechávajú. 

ertz
182 příspěvků 14.12.19 13:19

@giuliettka Jednak mají ty šaty jiný střih a druhá věc je osobnost majitelky. Diana byla zřejmě manipulativní „potvora“ a uměla zahrát bezbrannou, nebohou atd. A i ty šaty, co má Kate, by dokázala prodat jinak a vypadala by křehce, svůdně… Na té fotce s Charlesem jí to „čučí z očí“. Kate je třeba typ slečny Marplové a proto si takové šaty vybere. A já osobně se hlásím taky do klubu Miss Marple. Kdybych si oblékla Dianiny šaty (i kdybych na ně měla figuru) - nebyla bych to já

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 13:31

@ertz Keď mne pripadá, že Kate by dokázala vyzerať rovnako zvodne a sex, ale že by to chcelo inú štylistku. Tá čo nahradila tú na materskej je to povodné v bledomodrom.
V týchto šatách mi pripadá krásna.

Porkpiehat
1875 příspěvků 14.12.19 13:33

@ertz V tom článku píší, že při té cestě do USA si Diana přála jen jediné - zatančit si s Travoltou. Bylo jí tehdy 24 let a tančili spolu asi dvacet minut. Nevím, co je na tom všem pravdy, ale pokud ano, tak bych čekala od manželky následníka trůnu jiné chování než bláznivé snění o tanci s hercem.
Také jsem v klubu „Miss Marple“ :-) Možná je to dobou (možná věkem, kdy vstoupily do manželství), ale přijde mi, že Kate bere svojí úlohu zodpovědněji.

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 13:38
@Porkpiehat píše:
@ertz V tom článku píší, že při té cestě do USA si Diana přála jen jediné - zatančit si s Travoltou. Bylo jí tehdy 24 let a tančili spolu asi dvacet minut. Nevím, co je na tom všem pravdy, ale pokud ano, tak bych čekala od manželky následníka trůnu jiné chování než bláznivé snění o tanci s hercem.

Všeho všudy tancovala asi 20 minut a to so všetkými čo tam boli dokopy. :-D

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 13:42

@Porkpiehat A Travoltovi podala ruku na klasický tanec. To vykrúcanie bol jeho nápad. :-D

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 13:56

@Porkpiehat A tancoval aj Charles, aj keď bulvár píše, že sa decentne vyparil, lebo sa hanbil za manželku. :-D

Porkpiehat
1875 příspěvků 14.12.19 13:56

@giuliettka V tom článku citují Travoltu, který řekl, že tancovali 20 minut. Nejde o to, s kým a jak dlouho tancovala. Ale o to snění o tanci s Travoltou.
Já jsem jednou tancovala s naprosto neznámým mužem někde na plese. Když viděl, že se nám tancuje dobře, tak navrhl, abychom ten tanec proložili otáčkami apod. Takže mi pak jen dával krátké pokyny, co teď budeme dělat za „figuru“. Byli jsme neuvěřitelně sehraní, skoro to vypadlo, že to máme nacvičené.
V té citaci Travolta uvádí, že měla dobrý rytmus, takže předpokládám, že jí navrhl, že to trochu rozjedou. Nemyslím si, že by toužila po tancování nějakého ploužáku. Právě naopak se domnívám, že toužila právě po tomto ;-) Což by u každé normální ženské bylo v pořádku, u člena královské rodiny už méně.

Já bych z těch všech toužila po tanci s Clintem Eastwoodem :-)

giuliettka
5576 příspěvků 14.12.19 14:03

@Porkpiehat Ja so Selleckom, jeho Magnuma som milovala. :-D
Diana tancovala balet, bola vášnivou tanečnicou, a kým iným by mala túžiť po tanci? So Swayzem? Alebo Baryšnikovom?

Stránka:  « Předchozí 1 2457 2458 2459 2460 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2486 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek