Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7154) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4888 příspěvků 16.12.19 10:15

@benyka obchodník s deštěm? Ale to nebyl španělský, tak asi ne

benyka
7989 příspěvků 16.12.19 10:20

@Porkpiehat Myslím, že to nebyla ona, jedině, že by ji ještě podstatně „vylepšili“. Prošla jsem si její filmografii a nic, co by odpovídalo tomu filmu jsem tam nenašla. Ale hlavně to musela být nejméně o půl generace starší dáma. Ten film jsem viděla už hodně dávno a bylo jí tam už tak čtyřicet.
@Vinca_minor Taky jsem si říkala, že všechny její děti jsou jí mimořádně hodně podobné. Ale nejspíš je to tak u všech lidí, ale jenom někdo má tak charakteristické rysy, že se to nedá přehlédnout.

benyka
7989 příspěvků 16.12.19 10:23

@vlm Ne. To byla žena vyloženě španělského typu s černými vlasy, velkýma tmavýma očima a fakt mimořádně, až strašidelně, ošklivá (teda aspoň v tom filmu). Už jsem ji pak nikde jinde neviděla.

DanielaS
5057 příspěvků 16.12.19 10:43

Nemohla to byt Valeria d'Obici ve Vasni lasky (Passione d'amore)?

benyka
7989 příspěvků 16.12.19 11:10

@DanielaS Jo! To bude ono. Ale taky ji museli do filmu dost „přiškaredit“, teď už mi tak ošklivá nepřipadá. Možná to bude i tím, že mám za ta desetiletí každodenního ranního překvapování zrcadlem v koupelně shovívavější měřítka. :-) Díky za úspěšné pátrání.

mikrob
216 příspěvků 16.12.19 13:30

@benyka Byl to film Vášeň lásky s J-L. Trintignantem?
Koukám, že už to tady bylo :-)

bao-baba
631 příspěvků 16.12.19 14:54
@benyka píše:
Ta vnitřní krása z ní najednou vyzařovala, a pořád stejný vzhled jednoduše přestal být důležitý. Bohužel si nepamatuji, jak se ten film jmenoval, ale už dlouho si říkám, že bych ho chtěla ještě někdy vidět.

Tak je to nejen ve filmech… zamilovaní lidé najednou zkrásní a naopak milující vidí vnitřní krásu. Viz Malý princ a provařený citát…„správně vidíme jen srdcem“… Myslím, že je zde i jádro pohádek o tom, jak princové či princezny líbají ropuchu, která se změní v krásný protějšek. Ropucha zůstane ropuchou, ale oči, které ji vidí, se dívají jinak.

Temperance
2288 příspěvků 16.12.19 15:18

@bao-baba Opakovaně se mi stalo, když jsem se zamilovala, že mi spousta lidí spontánně říkala, jak mi to sluší.

BeKaa
493 příspěvků 16.12.19 16:52

@Temperance Ono to tak je, člověk je uvolněný, víc se usmívá, září mu oči a ten klid a radost je vidět i navenek. Jen to většinou nemá dlouhé trvání :grinning:

blacken
2458 příspěvků 17.12.19 01:38

@giuliettka Já naopak moc nechápu, kde se vzal dojem, že Diana byla krásná a stylová. Vždycky mi přišla až extrémně ošklivá a tak nějak skoro laciná. U některých věcí chápu, že se prostě móda posunula, ale ani tak nemám dojem, že by to byla nějaká hvězda.

giuliettka
5604 příspěvků 17.12.19 05:37
@blacken píše:
@giuliettka Já naopak moc nechápu, kde se vzal dojem, že Diana byla krásná a stylová.

To ani ja. Mne sa nepáčili tie jej svadobn šaty, nad ktorými sa všetci rozplývali. Ale nie teraz, ale vtedy sa mi nepáčili a nikto ma nechápal. :-)
Ale myslím, že ten dojem vytvorili média. Zoberte si takú Kate, tiež škaredá, blbě oblečená a jak nad ňou áchajú.

bao-baba
631 příspěvků 17.12.19 11:14
@giuliettka píše:Zoberte si takú Kate, tiež škaredá, blbě oblečená a jak nad ňou áchajú.

Že Vy tady chcete rozproudit diskuzi :-)? Kate není nějaká prvoplánová krasavice, ale škaredá rozhodně není.

giuliettka
5604 příspěvků 17.12.19 15:45

@bao-baba Fakt nie je škaredá? Uznávam druhú fotku som vybrala účelovo. :-D

Vinca_minor
1372 příspěvků 17.12.19 15:59

@giuliettka Mně Kate přijde normální, hezká. Ale nelíbí se mi její líčení očí.

giuliettka
5604 příspěvků 17.12.19 15:59

Ale že tu nie je Babišová ma prekvapuje. :-D

lorens
2276 příspěvků 17.12.19 16:24

@giuliettka Asi věc vkusu. Mně se Kate zdá běžně hezká, na Williama až moc, ale uznávaná krasavice Melania Trump se mi nelíbí vůbec a nechápu.

bao-baba
631 příspěvků 17.12.19 16:37
@lorens píše:
@giuliettka Asi věc vkusu. Mně se Kate zdá běžně hezká, na Williama až moc, ale uznávaná krasavice Melania Trump se mi nelíbí vůbec a nechápu.

Melanie je už v letech a zohyzděná plastickými operacemi. V mládí rozhodně odpovídala tehdejšímu vkusu

bao-baba
631 příspěvků 17.12.19 16:40

@giuliettka
Ne, mně se Kate nezdá škaredá. A ty její vlasy bych chtěla mít.

Judy24
1047 příspěvků 17.12.19 16:40

A záleží na té fyzické kráse fakt tolik? Mně to nějak přijde, že je to celkem fuk, jestli je Kate hezká, nebo ne.

Obecně hrozně často v diskuzích pod všelijakými celebritími vztahovými veletoči čtu: „No tak aspoň je ta nová hezčí.“ a „To si teda fakt nepolepšil.“
Chápu samozřejmě, že vás partner musí přitahovat, ale proč vždycky všichni řeší velikost nosů a posazení lícních kostí, jako kdybychom si ty partnery vybírali podle nich nebo jako kdyby to z těch lidí dělalo někoho lepšího/horšího…?

antox
290 příspěvků 17.12.19 16:41
@bao-baba píše:
Melanie je už v letech a zohyzděná plastickými operacemi. V mládí rozhodně odpovídala tehdejšímu vkusu

Není tohle Ivana Trump?

giuliettka
5604 příspěvků 17.12.19 17:12
@lorens píše:

Neberte mi zmrzlinu! :-D
Ale vkus mala. :-D

lorens
2276 příspěvků 17.12.19 17:20

@giuliettka Vkus má, oblečení na ní vypadá dobře - skoro vždycky. :)

isko
1664 příspěvků 17.12.19 17:20

@giuliettka
Vkus na šaty nebo na manžela?

giuliettka
5604 příspěvků 17.12.19 17:21
@isko píše:
@giuliettka
Vkus na šaty nebo na manžela?

Na šaty. Vám sa nepáči ten závoj?

Dani17
477 příspěvků 17.12.19 19:22
@giuliettka Giuli toto mě zaujalo
@giuliettka píše:
Mne sa nepáčili tie jej svadobn šaty, nad ktorými sa všetci rozplývali. Ale nie teraz, ale vtedy sa mi nepáčili a nikto ma nechápal. :-)

Já si živě vybavuji, že v tom roce 1981 (mysím), jezdil můj tatínek do Prahy cosi kupovat docela pravidelně. A jednou jsem byla s ním. A on mi ukazoval ve výloze Britských aerolinek svatební foto Diany a Charlese. Říkal mi, že je to princezna, což jsem nějak nedokázala pochopit, protože výuka ve škole byla o něčem jiném. Bylo mi v té době 10 let. Získala jsem dojem, že jste mladší nežli já, nebo možná stejně věkově. Můžete mi říci jak se vám tehdy nemohli její šaty líbit? Moje spolužačky z maloměsta o svatbě princezny ani tehdy neměli tušení, jakobych neměla já. Protože kde bysme se to jako dozvěděli, že?
Tak to by mne fakt zajímalo, jak se vám ty šaty nelíbily už tehdy ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2460 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2468 2469 2470 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek