Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7154) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
7989 příspěvků 14.1.20 12:14

@flegma Ty světlezelené jsou nádherné. Hlavně se mi líbí ten v podstatě minimalistický střih, hluboký (jak se dneska „musí“), ale decentně pojednaný výstřih. Geniální.

Dalmitka
1739 příspěvků 14.1.20 13:06
@bao-baba píše:
@Judy24
Do hlavy jim nevidíme a kde je pravda s jistotou nevíme. Nicméně většina z nás má v okolí určitě příklad, kdy příčetný muž kvůli ženské zcela zblbnul.

Takto podobne to vidím aj ja.

Dalmitka
1739 příspěvků 14.1.20 13:20

@julie74 + @Judy24 - ja to vidím stále tak, že vypočítavá manipulátorka dosiahla, čo chcela a to napriek tomu, že Harry je dospelý a predpokladám, že inteligentný chlap. Ako napísala bao-baba, aj ja poznám vo svojom okolí zopár príkladov, kde sa z normálneho, schopného chlapa stala plastelína a hračka a nie, ja ich z toho neviním; dostať sa do rúk podobných upíriek a je po tebe.

Judy24
1047 příspěvků 14.1.20 13:44

@Dalmitka A vám tedy fakt přijde, jakože to rozhodnutí je nějak zásadně v rozporu s tím, jak se Harry vyjadřoval a choval předtím, než Meghan poznal?

To já nezpochybňuji, že můžou muži zblbnout, jen to tady na mě tak fakt nepůsobí z tohoto důvodu. Kdyby začal Harry najednou dávat najevo, jak ho mrzí, že pravděpodobně neskončí na trůně, tak bych to chápala, ale mně přijde jeho jednání konzistentní, jen to teď vyeskalovalo, protože má svoji vlastní rodinu.

Vinca_minor
1372 příspěvků 14.1.20 13:45

Mě fascinuje to pozadí, některé páry vypadají, že levitují.

Vinca_minor
1372 příspěvků 14.1.20 13:47

A jeden superpekelný postoj, nebo spíš superpekelný úchop.
U pána délka rukávu a nohavic no comment.

Dalmitka
1739 příspěvků 14.1.20 14:16
@Judy24 píše:
@Dalmitka A vám tedy fakt přijde, jakože to rozhodnutí je nějak zásadně v rozporu s tím, jak se Harry vyjadřoval a choval předtím, než Meghan poznal?To já nezpochybňuji, že můžou muži zblbnout, jen to tady na mě tak fakt nepůsobí z tohoto důvodu. Kdyby začal Harry najednou dávat najevo, jak ho mrzí, že pravděpodobně neskončí na trůně, tak bych to chápala, ale mně přijde jeho jednání konzistentní, jen to teď vyeskalovalo, protože má svoji vlastní rodinu.

Áno, Harry využíval svoju pozíciu „nie následníka“, bol vždy výstredný a „vystrájal“ možno viac ako sa patrí na princa a asi v tom mienil aj v rôznych formách pokračovať; ale neverím, že sa mu predtým, ako sa dal dokopy s Meghan, čo len prisnilo, že spraví to, čo spravil teraz - to nie je z jeho hlavy.

Temperance
2288 příspěvků 14.1.20 14:59

Tohle jsou prý hotové šaty Ivany Follové pro sopranistku Evu Kývalovou na afterparty po svatbě. Mně tedy hotové nepřipadají, Zdají se mi nedořešené v pase.

Acrobaleno
997 příspěvků 14.1.20 15:10
@Vinca_minor píše:
A jeden superpekelný postoj, nebo spíš superpekelný úchop.
U pána délka rukávu a nohavic no comment.

Stojí ako superhrdinka :D

Acrobaleno
997 příspěvků 14.1.20 15:11

Mne sa každý rok páči tá istá pani a to Danglova manželka. 

porjk
2953 příspěvků 14.1.20 15:41

@Temperance No to je fakt divný, takový jako znoucecnost ;).

giuliettka
5604 příspěvků 14.1.20 15:50
@lorens píše:
Osobně si myslím, že to manželství nevydrží a Harry na tom nakonec bude hůř než Meghan. Pokud jejich manželství nenaplní její touhy vzkvétat a být šťastná, tak jak si to ona představuje, dopadne jako královská rodina. Nakonec proč ne, je to docela legitimní požadavek a Harrymu ji nikdo nevnucoval, vybral si sám.

A ja si myslím, že vydrží a vobec sa Meghan nečudujem, že sa chce finančne osamostatniť. Úprimne viete si predstaviť, že si vezmete prachatého chlapa a cele jeho bohatstvo vám bude na hovno, lebo nech si kúpite čo si kúpite, tak v novinách budú bežať titulky: let tryskáčom stál daňových poplatníkov toľko, Meghan si za prachy daňových poplatníkov zriadila miestnosť na jógu, namiesto toho, aby si v obývačke natiahla karimatku, výlet do Botswany toľko, víkend v Londýne toľko, šaty ti Meghan patia daňoví poplatníci… Čudujem sa, že to vydržali tak dlho, že už v tom rozhovore z Afriky Harry neoznámil, viete čo, ak svojej žene nemožem kúpiť čo chcem, tak si nájdite inú cirkusovú opicu, čo Vám bude mávať z balkóna a strihať pásky, a strčte si svoje prachy do prdele! :-D
A nemyslím si, že je vo vleku Meghan, len chce s Meghan žiť po svojom.
Viem, že to nemožem porovnávať, lebo babička kráľovná, ale ja poznám manželský pár, ktorý sa z vily, ktorú im kúpili rodičia manžela, odsťahovali do paneláku. A chlapík odišiel z fotríkovej firmy a živí sa stolárčinou, ktorá ho baví. Jeho manželke tiež v kuse dávali najavo, že je zlatokopka a prišla z holou prdelí. A toto ste prečo nekupili lacnejšie a prečo ste išli tam a nie inam, keď tam máme ako firma zľavu…To sa dlhodobo uniesť nedá, aby ste tým čo vám tie prachy dávaju, nehodila všetky prachy do chřtánu. Myslím, že sa úplne v pohode uživia a čoskoro z nich budú miliardári, ktorým nebude vyčítaná každé zakúpenie lepšieho hajzelpapiera.

bao-baba
631 příspěvků 14.1.20 16:56

@flegma Šaty tanečnice Ivany mi připadají moc „svatebně“. Pokud by tančila, tak ta dlouhá vlečka by byla asi dost na obtíž. Ale vzhledem k očekávání miminka zřejmě tanci moc nedá.
Zelené šaty se mi líbí velmi velice.

Příspěvek upraven 14.01.20 v 17:08

bao-baba
631 příspěvků 14.1.20 17:08

@giuliettka
Nicméně M. věděla, že si nebere nějakého muže z bohaté ale jinak neznámé rodiny a také jako herečka už rozhodně nějaké zkušenosti s bulvárem měla. A těmi miliardáři se stanou se značným přispěním faktu, že jsou královská rodina, i když na snížený úvazek.

giuliettka
5604 příspěvků 14.1.20 17:23

@bao-baba No a čo, že sa stanú s prispením kráľovskej rodiny? Je to ich rodina a tá im prachy nevyčíta. Predpokladám, že keby vedeli, že im bude vyčítané každa skrutka na dverách sídla, tak im princ Charles zacáluje ten anglický barák z vlastných. Nikde sa nepíše, že im prachy vyčíta ich rodina. Vyčítajú im to daňoví poúplatníci. Tak sa zriekli platu, nebudu vyplácaní zo štátnej kasy a tak nemusia tajtrlíkovať. Nechcú vykonávať kráľovské povinosti, plat za to brať nebudú, tak čo ešte po nich chcete? Fakt by sa mali odsťahovať na pustý ostrov do chatrče, aby im dovolili žiť tak ako chcú. Kráľovná je ich rodina, nemusia predsa s nimi prerušiť kontakty a zmeniť si mena, aby ich nechali žiť po svojom.

julie74
3672 příspěvků 14.1.20 17:45

Moje bývalá spolužačka je z významné a známé šlechtické rodiny. Taky od počátku říkala že jí ty komedie se seznamovacími plesy, kam ji nutily chodit její tetičky, a s nenápadnými akcemi na rodinných sídlech (za účelem najití ženicha samozřejmě), kam jí neustále zvali, velmi nebaví, našla si spolužáka z vedlejší třídy, je s ním doteď. Ale předpokládám, že nějaký podíl na rodinných penězích dostává, je to rodinný podnik, a to že se odmítla starat o nějaký ten zámek, znamená že se o něj stará někdo jiný z rodiny, má jistě větší podíl na ziscích z jeho provozu a taky starostech o jeho provoz, ale ona jistě neodešla s batůžkem. Trochu mi přijde, že jediné správné by pro H bylo, kdyby se nechal někde zaměstnat jako řidič, pak by se mu možná přestalo závidět. Proč, je z bohaté rodiny a velká část jejich majetku je jejich osobně, nejsou to podíly na daních od daňových poplatníků.

julie74
3672 příspěvků 14.1.20 17:57

Jinak s jejich finanční nezávislostí je to řádově takto
Sourozenci Harry a William mají oba majetek v hodnotě pohybující se mezi 563 až 900 miliony korun. Od pětadvacátých narozenin každý z nich pobírá roční dividendy převyšující 10 milionů korun a ke třicátým narozeninám získali 315 milionů korun z dědictví po jejich matce, tragicky zesnulé princezně Dianě.
Královna má majetek cca 11,8 miliardy korun.
Princ z Walesu je dědicem trůnu a oplývá tak druhým nejvyšším jměním v rodině. Konkrétně se jedná o 9 miliard korun. Jak již bylo řečeno, je také vévodou z Cornwallu, což je hodnota majetku cca 29,3 miliardy korun. Řekli, že přestanou pracovat pro korunu, ale ne že prosí o vydědění a vzdávají se rodinného majetku, a to co je uvedeno výše vážně nejsou všechno odměny za reprezentaci koruny.

bao-baba
631 příspěvků 14.1.20 19:21

@giuliettka

Já po nich nic nechci a ani jim nebudu vyčítat skrutky, z mých daní to nejde, žíly mi to netrhá. Ani jim nezávidím. Vyjádřila jsem názor, že to není obyčejná rodina, a to není.

Acrobaleno
997 příspěvků 14.1.20 21:44

@giuliettka Mam jedinu vyhradu a to k tomu lietadllu. Mne osobne by nevadilo keby chodili aj na Santa Clausovych saniach, keby neboli taki mravokarci. Pretoze robia nieco uplne ine ako hlasaju. Mne je Megan nesympaticka a pride mi falosna. A o jej rodine sa radsej ani nevyjadrujem. Neviem preco ju prezentovali ako Hollywoodsku hviezdu s vplyvnymi kamosmi, ked mala malicku rolu v Bckovom serialy. A bum zrazu na ich svadbe same celebrity. A aj to akym sposobom sa zoznamili je dost shady. A co sa mi nepaci je ze vytahuju race card. Nikto si nepamata co robili media s Kate a jej rodinou? A posledny skandal ako sa snazil Harry presvedcit Boba Igera o Meganinych hereckych kvalitach, Bob vyzeral dost nesvoj. :joy: :joy: Je mi jedno ako ziju, kde ziju, z koho penazi ziju, no musim sa priznat ze sa bavim hlavne na komentoch pod clankami. Tie su topka. Historia sa opakuje, rozvedena Americanka stala kralovsku rodinu jedneho princa :joy: QE si ten prvy pripad este pamata :joy:

Lizbeth
1145 příspěvků 14.1.20 21:49

Já jsem měla z Megan dojem, že právě moc moc moc stojí o roli v královské rodině, protože skýtá tolik popularity, kterou by nenahonila ani deseti oscary..a moc moc moc stála o jízdy kočárem, mega svatbu, pozovaní na balkoncích, mávání a všechno to „princeznovské“..jenom si k tomu nedokázala představit ten bulvár, kritiku a neustálý tlak..Navíc se nemohla sama projevovat, mít na něco vliv, realizovat se.

Mohla se toho všeho vzdát před svatbou, ale já vážně myslím, že věřila, že se jí to bude sakra líbít..no nelíbilo.

A že je komentováno co a proč mají z peněz poplatníků? No u Kate a Williama nikdo nerozebírá za co utrácí..možná proto, že nemají potřebu troubit, jak chtějí šetřit planetu a jiná uvědomělá moudra ( ale to si teda hlavně myslím, než že to vím, protože to až tak nesleduju - kdybyste mi to chtěl někdo vyvrátit ) :)

Teď už má popularitu zajištěnou, tak proč si nechávat tu horší stránku k tomu..prostě se trhnout a sláva půjde s nimi..

Acrobaleno
997 příspěvků 14.1.20 21:50

@giuliettka Oh, a este by som dodala k tym peniazom. Oni dostavju rentu. Dostavaju rentu v podstate aj z tych titulov a z Charlesovho majetku. Takze to nie je o tom ze rodina im nic nemusi dat. Tak isto ako sa budu prezentovat, ci im nechaju ten titul alebo nie. V podstate ich buduce zarobky su zalozene na ich “znacke” ktorou je Sussex. Megxit nebude taky jednuduchy.

lorens
2276 příspěvků 14.1.20 21:53

@giuliettka Když Harrý koupí své ženě cokoli za své soukromé peníze, tak je to v pořádku. Klidně jí muže pronajmout nebo i koupit tryskáč na lety mezi Hollywoodem a Kanadou, jelikož Meghan říká, že dokud je prezidentem Trump, ona se do USA nevrátí, ale budou žít v Kanadě. Kdyby nedej bůh vyhrál ještě jednou, tak to je dalších skoro pět let. Taky dobře. Ale očekávat, že ochranku její rodiny zatáhne kanadský daňový poplatník, je podle mne docela vtipné. Když chtějí být soukromé osoby, tak ať jsou soukromé osoby a platí si ochranku a vůbec všechny své výdaje sami. Ať už z toho, co vydělají nebo z toho, co jim dá Charles z příjmu z Cornwallského vévodství. A ten už avizuje, že jeho přijmy nejsou neomezené.

@julie74
Deset milionů korun výnosu z majetku + výnos z majetku po Diane je v přepočtu možná tak kolem 500 000 liber, to je tak na zaplacení ochranky. Částky v korunách zní bombasticky, ale když se to přepočte, není to moc. Hezké kapesné, když ostatní výdaje platí koruna a poplatníci. A to jsou peníze před zdaněním. :) Oni se osamostaní, ale někdo (královská rodina, Charles) je bude muset z velké části dotovat. To není ona proklamovaná finanční nezávislost, ale pokud to půjde ze soukromých zdrojů…

giuliettka
5604 příspěvků 15.1.20 05:37
@Acrobaleno píše:
@giuliettka Mam jedinu vyhradu a to k tomu lietadllu. Mne osobne by nevadilo keby chodili aj na Santa Clausovych saniach, keby neboli taki mravokarci. Pretoze robia nieco uplne ine ako hlasaju. Mne je Megan nesympaticka a pride mi falosna.

Mne sú nesympatický obaja. On sa mi navyše príšerne nepáči, nikdy som nechápala jak o ňom písali ako o fešákovi. Ryšavý, kučeravý, s hnusnou ryšavou bradou. Len, že ich chápem, že sa nechcú robiť vo „firme“ vzdali sa platu a nikde nehlásajú, že rodiné peniaze nechcú. :-)

Acrobaleno
997 příspěvků 15.1.20 06:52

@giuliettka A tu nastava ta otazka :joy: Je to fer? Aby vyuzivali “rodinne meno” bez toho aby mali nejake povinnosti? Som velmi zvedava ako to dopadne. DM je teraz neznesitelny, min 7 clankov o Megxite. (Ale to ze je princ Andrew zapleteny do Epsteinovho skandalu, to vsetkym akosi netrha zily)

Oldyn
6228 příspěvků 15.1.20 07:55

@giuliettka
Mně se vzhledově líbí oba, povahu nesoudím, páč jsem s nima nepásla, že jo. Jinak já jsem spíš proti monarchii, mám pokažený názor Habsburkama.

Stránka:  « Předchozí 1 2465 2466 2467 2468 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek