Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7155) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Josefka
576 příspěvků 15.1.20 09:01

@Judy24 ta primářka…to bylo trefné! :-D

Probrali jste prezidentský ples? Nemůžu hodnotit Moniku B., neb mám úchylku na asymetrické modely a ona je volí často (takže se mi ty smetanové šaty líbí, i když na PLES bych nevolila úzkou sukni - ale chytrá horákyně to vyřešila mega rozparkem, takže tančit mohla a nějaké to zmačkání neřešila). Ale připadá mi, že prezidentská dcera marní potenciál a ve zvoleném modelu vypadá starší, usedlejší (no, což o to, to jí vlastně není na škodu) a mohutnější.

Příspěvek upraven 15.01.20 v 09:05

Josefka
576 příspěvků 15.1.20 09:03

No a poslal mi manžel fotku nějaké celebrity s tím, že ty šaty by se mi určitě líbily. Ano, zná mě dobře. Šaty se mi líbí. Pochopit zbytek je asi v mém věku už trochu problém ale opravdu se snažím!

Bystromila Klíšťová
46 příspěvků 15.1.20 09:41

@Josefka No ona prezidentská dcera mohutná je. Podívejte, že rukáv je patřičně vyplněný a klíční kosti ani nejsou vidět. Ale tam je toho špatně víc, počínaje špatně vybranou podprsenkou a barvou šatů konče. Škoda potenciálu. Krásu zdědila po mamince, Ivana dřív vypadala opravdu pěkně. Jen životosprávu má nejspíš po tatínkovi. Přitom ještě před dvěma lety byla štíhlá.

Nugat
157 příspěvků 15.1.20 11:26

Na plese to bylo velký… https://www.extra.cz/…lovnu-vecera

A toto je model hodný Pražského hradu

Oldyn
6228 příspěvků 15.1.20 11:42

@Nugat
Prosím, kdo to tak křepčí? Asi i na vostro, co?

Birdonawire
373 příspěvků 15.1.20 11:49

Presidentska dcera vypada v tech tmavych satech tak nejak primerene. (Comeback)

julie74
3675 příspěvků 15.1.20 11:54
@Josefka píše:
No a poslal mi manžel fotku nějaké celebrity s tím, že ty šaty by se mi určitě líbily. Ano, zná mě dobře. Šaty se mi líbí. Pochopit zbytek je asi v mém věku už trochu problém ale opravdu se snažím!

před chvílí jsem na ně koukala, zase jsem přišla pozdě. vážně jsou ty šaty krásné.

Josefka
576 příspěvků 15.1.20 12:16

@Nugat @Oldyn @Birdonawire tak jsem se dneska po dlouhé době upřímně zasmála v práci (prý PŘIMĚŘENĚ!)Úplně vidím ty šaty, co Tomi opatřil dceři.

@Bystromila Klíšťová… a účesem si taky nepomohla.

Oldyn
6228 příspěvků 15.1.20 13:30

Tak jsem se snažila prozkoumat ten hradní candrc podrobněji a mám pár výhrad, teda. Nevím kdo dělal květinovou výzdobu, ale takové prostory chtějí něco víc, než bílej Phalaenopsis v květňáku, jako jo, někdo měl i vypíchanou žardiniéru, ale jen pár stolů. Ani na fotkách jim ta orchie neudělala dobrou službu, na jedné fotce roste Maláčové z hlavy.
Na podium by se dalo taky slušně kreativně vyřádit a né jeden vysokej květináč a v něm klacky s Cymbidiem, všechno v bílý zase. Takže fotka je pultík, pan prezident, klacky v květináči. Nádhera.
Tombola, to jako vážně měli jako cenu zdechlýho divočáka? To je jak u nás v zapadákově. Ne, u nás by měl v rapáčku větvičku, se to tak dělá prostě.
Dost mi vadí ti postávající pikolíci, není přes ně vidět a dost zavazí na fotkách. Celkově mi ty fotky přijdou dost peklo, jeden magor to vyfotí a deset dalších to kopíruje. Nejvíc byl popisek u Idnesu, kde nějakej češtin napsal pod fotku: Přijíždějí první hostě. A co jako vyfotit tu tombolu? Kdo vyhrál soudek, kdo prase, kdo odcházel nad ránem jako prase…
Jsem z těch novinářů zklamaná, snad jedinou radost mi udělal raut a řízečky!!!

pavka_l
1088 příspěvků 15.1.20 14:30

@Oldyn Pěkně jste to shrnula. Květinová výzdoba je opravdu velmi nadnesený výraz, těch pár květníků s bílou „orchií“ se snad ani výzdoba nazvat nedá :-D
Tombola je příšerná, ještě chybí dortová panenka a tlačenka, to je fakt jak na hasičském plese v Horní Dolní.
A ty popisky jsou úžasné - například hosté na plese se baví - a na fotce je znuděná skupinka u stolu.

giuliettka
5611 příspěvků 15.1.20 18:21
@Acrobaleno píše:
@giuliettka A tu nastava ta otazka :joy: Je to fer? Aby vyuzivali “rodinne meno” bez toho aby mali nejake povinnosti? Som velmi zvedava ako to dopadne. DM je teraz neznesitelny, min 7 clankov o Megxite. (Ale to ze je princ Andrew zapleteny do Epsteinovho skandalu, to vsetkym akosi netrha zily)

Je to fér. Spomeňte si, že už niekoľko mesiacov sa písalo, kráľovná s Charlesom chce znížiť počet ľudí, čo budú poberať plat, vypisovali, že takto príde Harry o peniaze a že sa mu to nebude páčiť… a potom sa zase vynoril Andrew a jeho extempore s Epsteinom a tak títo nabehli s vyhlásením, ktoré vraj nikto nečakal. Osobne si myslím, že čakal, vedeli o tom všetci na čele s kráľovnou a že to splnilo presne ten účel čo malo. A za to si zaslúžia vyťažiť z mena čo to dá. :-) Andrew nepotiaci sa u sexu, lebo je rodu kráľovského, je zase zabudnutý. Až si naňho zase média spomenú tak sa „firma“ vytasí s dajakým tehotenstvom. Vidím to na druhé dieťa Meghan, alebo 4 Kate. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
5611 příspěvků 15.1.20 18:34
@Acrobaleno píše:
@giuliettka A posledny skandal ako sa snazil Harry presvedcit Boba Igera o Meganinych hereckych kvalitach, Bob vyzeral dost nesvoj. :joy: :joy:

Našla som si to video, chudák Iger, ale musíme uznať, že flek jej ten Harry vybavil. Bude dabovať kreslenú postavičku u Disney. :-D

Ghost B.C.
3886 příspěvků 16.1.20 10:00

Nejsem si jistá, zda už to tu neproběhlo, ale nenašla jsem. Není to pekelné, ale v první chvíli jsem fakt nevěřila, že je to jedna a ta samá osoba.

Iv_Sm
1545 příspěvků 16.1.20 11:07

Vracim se k slovenskemu Plesu v opere. Tyto modely se mi libi nejvic.

Iv_Sm
1545 příspěvků 16.1.20 11:07

Tohle bylo za mne peklicko

Dalmitka
1739 příspěvků 16.1.20 11:16
@Josefka píše:

Obdivujem Vás za to, že sa aspoň snažíte /smajlík/; ja pri pohľade na „to“ si len pomyslím, že svet sa v kravskou… obracia.

Acrobaleno
997 příspěvků 16.1.20 11:44

@Ghost B.C. Mne sa teraz strašne podobná na Emily Blunt

Acrobaleno
997 příspěvků 16.1.20 11:45

@giuliettka Vážne? Aj jej to priklepli? Lebo ja som mala z toho pocit, že mu ten Bobby tak nejak na prázdno pritakáva.

flegma
160 příspěvků 16.1.20 14:05

@Ghost B.C. Tá fotka je z cca októbra, medzitým sa posunula v chudnutí ďalej a fotky, čo kolujú aktuálne netom, už nie sú také lichotivé… 

Bystromila Klíšťová
46 příspěvků 16.1.20 17:00

@flegma Nemáte nějakou aktuální z červeného koberce? Já nic nenašla. Srovnávat letitou fotku z oficiální akce a nějakou momentku ze zahrady, není úplně fér. Každý stárneme.

giuliettka
5611 příspěvků 16.1.20 18:03
@flegma píše:
@Ghost B.C. Tá fotka je z cca októbra, medzitým sa posunula v chudnutí ďalej a fotky, čo kolujú aktuálne netom, už nie sú také lichotivé…

Teda tie prsia su prolatě dlhé a proklatě nízko. :-D

Temperance
2291 příspěvků 16.1.20 18:41

@giuliettka A k tomu ty klíční kosti…

Vinca_minor
1372 příspěvků 16.1.20 18:45

Mně přijde, že na jiných fotkách vypadá normálně. Ale ta póza v předklonu s rameny dopředu, kdy vylezou klíční kosti, je echt nelichotivá.

Iv_Sm
1545 příspěvků 17.1.20 09:43

@giuliettka Musím napsat, že ohledně Harryho a Meghan s vámi 100% souhlasím. Ten tlak, pod kterým žijí, je obrovský. Neměnila bych s nimi ani za nic a touhu „uniknout“ chápu.

I seriózní tisk (https://www.respekt.cz/…n-pres-prsty?…) se již zabývá tím, jak nerovně bulvár nakládá Meghan v porovnání s Kate. Ilustrační obrázek pro ty, kdo vládnou angličtinou.

Dalmitka
1739 příspěvků 17.1.20 12:30

@Iv_Sm - „I seriózní tisk (https://www. respekt. cz/…n-pres-prsty?…) se již zabývá tím, jak nerovně bulvár nakládá Meghan v porovnání s Kate.“ K tomu len toľko - obidve vedeli, do akej rodiny sa vydali a čo to asi bude obnášať. Kate to rešpektuje a dodržiava, čo sa od nej očakáva - či jej to úplne vyhovuje, vie len ona sama, ale nerieši to škandálne navonok. Meghan - ak si predstavovala, že bude žiť ako v cirkuse, tak sa mala vydať do cirkusantskej rodiny a nie do kráľovskej - žiť ako v cirkuse, ale požívať všetky výhody kráľovskej rodiny, to proste nejde. Ja kráľovskú rodinu vnímam ako firmu - ak tam chcem pôsobiť /a zrejme viem prečo/, rešpektujem zavedené pravidlá tej firmy a ak mi nevyhovujú, bohužiaľ - nie je to vina tej firmy.

Stránka:  « Předchozí 1 2466 2467 2468 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2476 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek