Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7155) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Iv_Sm
1545 příspěvků 17.1.20 13:11

@Dalmitka Ale o tom prave je ten clanek a podstata meho sdeleni. Doposud se Meghan nechovala nijak odlisne od ostatnich kralovskych, ale media vytvari dojem, ze kazdy jeji krok je rebelie. Mne to prijde jako situace, kdyz vas tak dlouho z neceho obvinuji a neco vam podsouvaji, az si reknete, ze nema cenu se snazit. Proste rezignace… Samozrejme to muze byt cele jinak, jenom sdeluji svuj pocit z Meghxitu.

Acrobaleno
997 příspěvků 17.1.20 14:34

@Iv_Sm Krajne ľavicový twitter a Daily Mail ponúkajú diametrálne rozličný pohľad na celú vec, pričom vychádzajú z tých istých zdrojov. Pravda je niekde uprostred. Takže tie komparácie novinových tituliek sú dosť tendenčné. Čo všetci zabudli, ako nakladali Kate a jej rodine? James aj rozprával o tom aké depresie mal z toho všetkého. Už som sem napísala môj problém s Megan, takže sa k tomu už nebudem vracať. Čo je pravda je, že ľudia spravili z Harryho obetného baránka. Chudáka, ktorého zviedla druhá Wallis. On má dosť svojho rozumu, vie prečo si ju vzal. Tak ako on, aj ona vie prečo si ho vzala. Celý tento megxit je už nudný. Žiadne nové info, ale každý deň desiatky článkov o tom istom.

Matmys
2565 příspěvků 17.1.20 14:59

@Acrobaleno A všude… Chce se mi řvát - strčte si tu monarchii někam!

Lizbeth
1147 příspěvků 17.1.20 23:08

Když pominu aféru jako takovou, tak nechápu ty povzdechy nad tím, že je za tím pouze ona..ona manipuluje s ním, byl to hlavně její nápad a on jedná na její přání..
Pokud se oprostím od této konkrétní situace, tak není jeho chování snad v pořádku? Není fajn, když se manžel postaví za svou ženu, záleží mu na jejím štěstí? Udělá pro ní cokoliv ( tím nemyslím vraždu, ale udělá co může), aby byla spokojená?
Fakt je to taková potupa a podpantofláctví, když muž chce udělat pro svou polovičku co si přeje? A tím nemyslím fakt blbosti a výstřelky, ale věci na kterých bude stát vztah..
Přijde mi to jako krok zpět, myslet si, že se žena podřídí všemu a na jejích názoru nebude záležet.

julie74
3676 příspěvků 18.1.20 00:16
@Lizbeth píše:
Když pominu aféru jako takovou, tak nechápu ty povzdechy nad tím, že je za tím pouze ona..ona manipuluje s ním, byl to hlavně její nápad a on jedná na její přání..
Pokud se oprostím od této konkrétní situace, tak není jeho chování snad v pořádku? Není fajn, když se manžel postaví za svou ženu, záleží mu na jejím štěstí? Udělá pro ní cokoliv ( tím nemyslím vraždu, ale udělá co může), aby byla spokojená?
Fakt je to taková potupa a podpantofláctví, když muž chce udělat pro svou polovičku co si přeje? A tím nemyslím fakt blbosti a výstřelky, ale věci na kterých bude stát vztah..
Přijde mi to jako krok zpět, myslet si, že se žena podřídí všemu a na jejích názoru nebude záležet.

No, tak když se to podá takhle, tak ne, myslím, že to není v pořádku. Pokud si představím, že si vzal ženu, a do té doby chtěl být královským synem, pracovat na firmě a jeho životním cílem by bylo šířit slávu koruny a nic jiného (trochu přepaluji, samozřejmě)… Pak by se oženil a jeho žena by mu začala sdělovat, že chce bydlet jinde než v Anglii, sláva koruny jí může být ukradená a kynout ručkou a potřásat si jí s lidmi nehodlá, tak to mi nepřijde v pořádku, aby se snažil učinit svoji ženu šťastnou. Protože takhle sice nebudeme mít frustrovanou ženu, ale zcela jistě frustrovaného muže. Myslím, že jako u všeho, mělo by se komunikovat, s dostatečným předstihem, a pár podstatných věcí probrat předem. Tenhle případ na mně dělá dojem, že to teda udělali a dost se shodují. A není to případ druhá Wallis, to ani omylem.

porjk
2953 příspěvků 18.1.20 07:30

Jemu možná je vlastní touha po obyčejnějším životě. Nechoval se vždycky jako spořádané princátko. Ona na mě dělá dojem opačný. Ta se chtěla princeznou stát, užívat výhod, jaké to postavení slibuje. Že to má svá negativa, to by měla pochopit už před svatbou. Nebyla to sedmnáctiletá nezkušená nanynka, o životě lecos věděla a navíc se ji jistě nějaké poučení o tom, jak to v rodině chodí, dostalo. Navíc ona si popularitu dost užívala. Do porodu. Pak najednou byl zájem novinářů a veřejnosti otravný a zhoubný.

Matmys
2565 příspěvků 18.1.20 08:25

@porjk Přesně to samé mne napadlo včera, ale byla jsem líná psát. Děkuji, lépe bych se nevyjádřila. Snad jen stručně (málem moje životní motto): vždycky je něco za něco.

lorens
2276 příspěvků 18.1.20 15:34

Harry byl podle mě svou rolí a jejími omezeními frustrovaný a celý život se mu zdálo, že tráva na druhé straně plotu je zelenější. Proto si nevybral ženu jako Kate, Camilla nebo Sophie, ale Meghan, která možná měla ze začátku snahu uhrát to tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ale zároveň je ochotna ztrácet jen minimum času s něčím, co se jeví jako nevyhovující a má jen velice mírnou snahu se jí přizpůsobit. Momentálně s něčím jako královská rodina a protivný britský bulvár. V takovém případě odchází středem - a Harry s ní a nemá s tím žádný problém. Pro něj problém nastane, až přestane vyhovovat on. Ale možná jsou jeden pro druhého jako dělaní.

isko
1665 příspěvků 18.1.20 16:22

Já třeba docela přemýšlím nad jejím postojem „ke královské rodině“. Protože teď už to není jenom „královská“, ale taky „její rodina“.
Na internetech píší, že Vánoce strávili Harry a Meghan v Kanadě. Tak asi OK. Ale taky že královská rodina stála o to, aby je strávili v Londýně, spolu s nimi. Protože Harryho dědeček už na tom fakt není zdravotně dobře a možná že za rok už tady nebude. Přesto zůstali v Kanadě. Tak přemýšlím - a samozřejmě nemůžu nikdy domyslet, protože neznám všechny souvislosti - jestli to bylo správné a lidské, že zůstali v Kanadě, místo aby byli se starým pánem „v ten vánoční čas“.

blacken
2458 příspěvků 18.1.20 18:44

Podle mě není nic moc divnýho, že Meghan netušila, do čeho jde. Asi docela chápu, že měla nějaký představy (a možná se i chtěla stát princeznou), ale neuměla si představit, jak velkej opruz to bude. Pro mě je docela zajímavá ta koláž, kde ona dělá to samý, jako Kate a zároveň je to najednou špatně. Do tý chvíle jsem si myslela, že ty řeči o nesnášenlivosti bulváru vůči Meghan nejsou pravdivý. Ani nemám dojem, že by se nesnažila, ale asi to bylo ve finále složitější. Ani nevidím Harryho jako chudinku, taky mi nikdy nepřišel nadšenej ze svý role a teď má asi konečně důvod se té role zbavit. A to, kde člověk tráví Vánoce, je snad každýho věc, trávit svátky někde, kde nechci, jen proto, že někdo ze zúčastněných možná dalších nedožije… To by taky mohli trávit Vánoce s nima dalších deset let. Plus asi jsou první Vánoce s dítětem něčím specifické.

lorens
2276 příspěvků 18.1.20 21:39

@isko Starý pán není normální dědeček a pradědeček. Pochybuji, že jsou si s Harrym nějak zvlášť blízcí. Kolikrát za rok se tak asi mohli vidět, když měl dědeček ještě jako devadesátiletý 500 oficiálních vystoupení ročně. S babičkou si nejspíš musel sjednat schůzku přes její sekretáře nebo ji viděl, když byl na to v kalendáři vyhrazený čas. Oni všichni podle mě nemají mezi sebou normální blízké vztahy. Ne, že by na tom Meghan byla se svou rodinou líp.

@blacken Ke Kate se bulvár choval naprosto stejně odpudivě - od Waity Katie po Lazy Katie, ona vydržela a není už zajímavá natolik jako nová, neokoukaná Meghan. Britský bulvár je hnus, ale nikdo ani Meghan nemůže být tak naivní a předpokládat, že zrovna o ní budou psát hezky, když na každé jiné nově příchozí nenechali nit suchou. A jak to u nich doma chodí, jí určitě Harry řekl. Podle mě to je jen neochota to snášet než se vyřádí.

Příspěvek upraven 19.01.20 v 01:19

giuliettka
5611 příspěvků 18.1.20 21:49
@lorens píše:
Podle mě to je jen neochota to snášet než se vyřádí.

A prečo by mala? Z Kate bude kráľovná, ale z Meghan vždy bude len princezná, ktorej manžel je 8 či jaký prípadný panovník. Muselo by dajakou tragickou zhodou okolností umrieť priveľa ľudí, aby z nej tá kráľovná bola. Kráľovná sa vyjadrila, že peniaze za Frogmore Cottage vrátia. Vy ste nikdy nechcela niečo, čo keď ste získala, tak ste zistila, že to nie je ono a vybodla sa na to? Koľko ľudí zmení prácu o ktorej si mysleli, že to bude práca snov. No a čo, že sa jedná o kráľovskú rodinu? Tam je zmena názoru neprípustná?

giuliettka
5611 příspěvků 18.1.20 22:00

@lorens Zoberte si taký Jozef Kabaň. Vypracoval sa z šéfdesignéra značky Škoda Auto na designéra v koncerne BMW a v jej značke Rolls-Royce. Na jar roku 2019 sa stal veducim designérom značky Rolls-Royce. No a vydržal tam len pár mesiacov, dal výpoveď, čo rozoberali aj svetové média a vrátil sa do Škody.
(viem, že to nie je to isté čo svadba Meghan, ale každý može zistiť, že to čo chcel sa mu vlastne nepáči a nevyhovuje mu.)

ertz
193 příspěvků 18.1.20 22:13

@giuliettka To se snad i říká, že chce-li Bůh /osud někoho potrestat, splní mu jeho přání. Myslím, že Vy jste zmínila, že touto „kauzou“ se „zakryje“ princ Andrew a jeho problémy. Úplně se mi vybavil film Vrtěti psem - jestli to někdo pamatuje.

Lizbeth
1147 příspěvků 18.1.20 23:10

Já tohle moudro trousím furt " dej si pozor na to co si přeješ, mohlo by se ti to splnit."..i já jsem už bohužel došla k poznání, že kolikrát není o co stát a zaplakala jsem nad výsledkem.. :)

Buďme rády, má to nějaký vývoj, můžeme o tom dál spekulovat :)

lorens
2276 příspěvků 18.1.20 23:46

@giuliettka Neříkám, že by měla, jen že je člověk, který se tím moc nepáře. Chápu, co jí vadí, mně by to vadilo taky a narozdíl od ní bych mezi ně nelezla, nestálo by mi to zato. Jenže já Harryho nepovažuji za extra úlovek, ale uvědomuji si, že možná jen proto, že ho neznám. Právě proto, že Harry je nevím kolikáty v pořadí, asi osmý, kdyby se chovali jako strýc Edward a jeho žena, ten je jedenáctý, naděje, že se stanou panovníky je skoro stejná, meli by v podstatě klid. Jenže oni zas tak úplný klid mít nechtějí. Ale každý má jen jeden život a měl by ho prožít podle svého.

Samozřejmě se mi stalo, že jsem něco neodhadla, ale tohle bych odhadla spolehlivě. :) Jenže oni mohli být klidně domluveni hned od začátku, že pokud to nepůjde, seknou s tím.

@ertz Princ Andrew jen jen další příklad toho, že nejsou úplně jako zbytek světa. Normální člověk by nedával sebevražedná interview. Harry a Meghan nic nezakryjí, pokud bude o čem psát, noviny psát budou dál. Že to propuklo jedno za druhým, je jen shoda náhod.

Příspěvek upraven 19.01.20 v 00:44

Acrobaleno
997 příspěvků 18.1.20 23:58

Takze podla nasho oblubeneho DM, teda aspon mojho :joy: je Megxit na kompletku. Zbavili ich titulu HRH, vratia prachy za Zabaciu chatu a uz nedostanu “ani cent” z penazi danovych poplatnikov. Harry bude “iba” vojvoda Sussex. Akoze o vela neprisli, aj tak tam bude ta rocna renta z vojvodcovstva, ci ako to nazvat a to su miliony, a budu ryzovat na znacke royal Sussex. Nestratia sa. Tak a teraz Andrew, ze vraj sa Epstein predsa len nezabil a bola to vrazda.

lorens
2276 příspěvků 19.1.20 00:40

Dopadlo to přesně, jak se dalo čekat. Milovanými členy rodiny budou asi jako Diana, jako osina v… Peníze jim hned nepřiškrtí, protože se bojí, že budou pouštět nelichotivé informace o vnitřních záležitostech právě tomu nenáviděnému bulváru, stejně jako Diana. Ale na rozdíl od Diany Meghan může aspoň hrát v seriálech. Snad za rok, za dva nezjistí, že se zase spletli, a toto není to, co chtěli. Ale i kdyby.

blacken
2458 příspěvků 20.1.20 06:39

@lorens To je možné, ale asi chápu, že na to třeba někdo, kdo nebyl zvyklej být puťka, nemá nervy. Holt to asi nebude jako v pohádkách a happy end se nekoná. Plus podle mě to ještě jakž takž dávala, než se narodilo dítě a tam se to možná zlomilo. Asi nejsem fanoušek její zpovědi, kde fňuká, že se jí nikdo neptá, jak se cítí. Ale proč by si nemohla vzít koho chce a žít si jak chce, když on souhlasí. Co si o tom myslí třeba bratr vyvoleného jí může být skutečně úplně fuk. Pokud to on odsoudí, tak to asi vypovídá spíš o něm, než o Meghan.

isko
1665 příspěvků 20.1.20 09:36

@blacken
Ale tak jo, každý si může žít jak chce, s kým chce i kde chce. I ty Vánoce si každý může slavit jak chce a s kým chce.
Zároveň tím ovšem dává signál o tom, co se mu líbí a co je pro něj důležité - a podle toho ho pak ostatní posuzují.
Královna Alžběta je v této chvíli už jedinou panovnicí, která za druhé světové války sloužila v uniformě. Taky neodjela do exilu, i když plány na cestu do Kanady prý existovaly. Její matka řekla: „„Mé děti nikdy neodcestují beze mě. Já nikdy neodejdu bez svého manžela krále. A král zemi neopustí.“ - a tak celá rodina v Anglii zůstala, i když asi "nebyli úplně OK“, protože byla válka. Nikoli útok bulváru, ale opravdové bomby. Rozhodli se zůstat „se svým lidem“. Což už dneska možná budí úsměv, ale možná taky ne, protože člověk vnímá, na čem tomu druhému záleží.
Nu a do takové rodiny se přivdala Meghan.

porjk
2953 příspěvků 20.1.20 10:59

@isko Pod to bych se podepsala. Kralování jim nejspíš nehrozí, přesto…

blacken
2458 příspěvků 20.1.20 17:02

@isko Ale nejsou ve válce. A Meghan není nástupkyně trůnu.

giuliettka
5611 příspěvků 20.1.20 17:33

@blacken Ale Harry buden vždy syn budúceho kráľa. Ale ja sa už teším na tričko Givenchy Sussex Royal. :-D

giuliettka
5611 příspěvků 20.1.20 18:03

Videla som reklamu s kuchárom Kašpárkom, tak ten teda pribral. :-D Videla som ho jak mal tú vlastnú show a teraz a som v šoku. :-D

julie74
3676 příspěvků 20.1.20 18:07
@isko píše:
@blacken
Ale tak jo, každý si může žít jak chce, s kým chce i kde chce. I ty Vánoce si každý může slavit jak chce a s kým chce.
Zároveň tím ovšem dává signál o tom, co se mu líbí a co je pro něj důležité - a podle toho ho pak ostatní posuzují.
Královna Alžběta je v této chvíli už jedinou panovnicí, která za druhé světové války sloužila v uniformě. Taky neodjela do exilu, i když plány na cestu do Kanady prý existovaly. Její matka řekla: „„Mé děti nikdy neodcestují beze mě. Já nikdy neodejdu bez svého manžela krále. A král zemi neopustí.“ - a tak celá rodina v Anglii zůstala, i když asi "nebyli úplně OK“, protože byla válka. Nikoli útok bulváru, ale opravdové bomby. Rozhodli se zůstat „se svým lidem“. Což už dneska možná budí úsměv, ale možná taky ne, protože člověk vnímá, na čem tomu druhému záleží.
Nu a do takové rodiny se přivdala Meghan.

Doprčic, to byl skvělý komentář.

Stránka:  « Předchozí 1 2467 2468 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2476 2477 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek