Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7155) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3675 příspěvků 22.1.20 15:54

@Temperance přece, co je základem všeho - zdůraznit že máte prsa. A tohle je docela dobrý způsob. Odpustím si řečičky na téma důležitost meetoo…

Královna trnů
8 příspěvků 23.1.20 12:38

@julie74 Mě spíš fascinuje to přesvědčení bulváru a některých fanoušků, že by jí mělo nějak rvát žíly, že se její bývalý s někým viděl… Je to přeci bývalý, takže tak nějak no a co a co jí je vlastně do toho, že…
Co se té ozdůbky prsou týče… je to nehezký trend, ale nepřijde mi to z hlediska nějakého metoo o nic horší, než prostě obtažený vršek, žádný extrém. A přeci nebudeme všechny chodit v tunikách z těch úchvatných obchodů s „elegantní módou“ pro starší ženy nebo rovnou ve stanech, jen aby na nás náhodou někdo nesáhl ;) Ono to stejně nepomůže, když je někdo prasák, tak je prasák.

květušína
365 příspěvků 23.1.20 15:08

@Královna trnů máte pravdu - kdyby můj bývalý si někam vyšel se svou bývalou (tedy s tou, se kterou byl přede mnou), tak je mi to nebývale jedno. :)

julie74
3675 příspěvků 23.1.20 16:26

@Královna trnů mě by schůzky bývalého s byvalou byly taky nebývale ukradené. Moc hezký zformulovano. Souhlasim

giuliettka
5611 příspěvků 23.1.20 18:46
@Královna trnů píše:
@julie74 Mě spíš fascinuje to přesvědčení bulváru a některých fanoušků, že by jí mělo nějak rvát žíly, že se její bývalý s někým viděl… Je to přeci bývalý, takže tak nějak no a co a co jí je vlastně do toho, že…

Keby ste s niekým žila, kto k vám odišiel od niekoho a po rozchode s vami sa k dotyčnej vrátil… a boli by ste na jednom pracovisku, v malej dedinke/mestečku, kde každý každého pozná, aj tak by vám to bolo jedno? Ja sa priznávam, že som káča márnomyseľná a mne by to teda vadilo. Dal by najavo, že odísť ku mne bola chyba. Keby odišiel s inou, ďalšou, tak mi je to šumafuk, proste nám to nevyšlo a tak skúša ďalej. Ale návrat k bývalej by som nerozchodila. :-D Myslela by som si, že ma nikdy nemiloval, ani vtedy keď to medzi nami fungovalo, a ľutoval za bývalkou a predpokladám, že so mnou aj moje okolie, by ma malo za krávu ktorá dotyčného držala pod krkom a on sa síce vrátiť chcel, ale nemohol. :-D

giuliettka
5611 příspěvků 23.1.20 18:58

Strašne by ma zaujímalo prečo preboha retušuje farbu kože svojej dcéry? Načo to dieťa mala s černochom, keď ju na fotkách vybieli? Preskočilo jej? Veď je to dieťa, to hádam retuš nepotrebuje.

giuliettka
5611 příspěvků 23.1.20 19:02

No ešteže moja mama nepoznala fotošop a tak som na staré kolená nezistila, že som sa jej ako decko nepáčila a musela ma vylepšovať. :-D

Královna trnů
8 příspěvků 23.1.20 19:49

@giuliettka Mně se bývalý přítel pak k jedné ze svých bývalých přítelkyň vrátil. Já si sice myslím, že jsem hezčí (pochopitelně! :D), ale na tom přeci vztahy nestojí. Prostě jim to neklapalo a rozešli se, nám to po nějaké době neklapalo a rozešli jsme se, pár let tam mezi tím je, všichni jsme se asi za tu dobu změnili, a jestli se pak setkali a zjistili, že jim ty změny prospěly a teď si mají alespoň na chvíli zase co říct, no… to je jejich věc. Já bych to na jejich místě asi nezkoušela, bývalý je pro mě bývalý z nějakých důvodů a zkoušet, jestli to pořád platí, by se mi nechtělo, ale působit ve stejném oddílu mi nevadilo. Jediný, kdo se na mě podivně koukal, byla ona, a to není moje zodpovědnost. Ale stejně jsem hezčí ;)

@giuliettka Chtěla jsem říct, že to možná nebyl úplně záměr, protože některé filtry prostě kůži bělí a lidé se proti tomu ohrazovali, ale když vidím tu druhou fotku… Smutné.

Kajuli
585 příspěvků 23.1.20 22:54

@julie74 Máte sice spoustu červených ramen, ale já to také nechápu, nelíbila se mi nikdy a sympatická mi rovněž nikdy nebyla. Její stylizace do spasitelky všeho a všech mi nikdy neseděla a když si začala s Bradem, tak pro mne skončila úplně

julie74
3675 příspěvků 23.1.20 23:49

@Kajuli :grin: úplně jsem nemyslela, že ta připomínka bude velký úspěch. Ale nemohla jsem odolat. Můj muž mi vyprávěl jak někde v TV říkal šéf nějaké české instituce, že se s nimi potkal. Komentář byl že A je hubená koza za kterou by se, potkat ji na ulici, nikdo neotocil, ale B to je něco jiného, to se fakt nevidí. :grin: :grin: :grin:

blacken
2458 příspěvků 24.1.20 03:52

@giuliettka Tam přece strašně záleží, kdo se s kým rozešel. Kdyby se můj bývalý rozešel se mnou, aby se vrátil k ex, asi by mi to jedno nebylo. Kdybych ho pustila k vodě já, tak bych to asi brala zase jinak…
Pokud by ode mě dotyčný odešel po půl roce, tak jo, ale po dvanácti letech by mě návrat k jeho ex asi nechal v klidu. :D

A jo, na Angelině se podepsaly roky a asi i nějaké zdravotní problémy a zhubla fakt dost, ale mně se pořád líbí.

xSx
783 příspěvků 24.1.20 12:02

Jupí, kněžka Lilia začla hlásat, že oba s Janečkem jsou teď na plný úvazek monogamisté :D
Ta telenovela se píše sama!
https://www.idnes.cz/…tahy-sex_jup

benyka
7991 příspěvků 24.1.20 12:20

Dneska mě vylekala tahle fotka a dorazil to titulek.

Dalmitka
1739 příspěvků 24.1.20 12:27

@julie74 - „Tahle paní se mi nikdy nelíbila, ale teď bych se jí bála, normálně… můj táta tomuhle vzhledu říká „zahodit peněženku a utéct“. Což je dost rouhačské prohlášení (to moje :) ), vzhledem k tomu, že je považována za jednu z nejkrásnějších žen. Nechápu.“
Ja chápem, ja ju totiž tiež pokladám za jednu z najkrajších nielen herečiek, ale žien celkove - aspoň čo sa tváre týka /asi to bude tými slovenskými génmi - smajlík/; niekedy je síce nadmieru vychudnutá, ale aj tak.

Kajuli
585 příspěvků 24.1.20 13:11
@benyka píše:
Dneska mě vylekala tahle fotka a dorazil to titulek.

To totiž čtete špatně, jsou to dvě věty. První tři slova tvoří tu první, zbytek je začátek druhé. Pak to dává smysl!

@xSx Jinými slovy: Kněžka si dupla a z Janečka je na stará klena podpantoflák… alespoň dokud se opět vášnivě nezamiluje do nové osudové divoženky

benyka
7991 příspěvků 24.1.20 14:20

@Kajuli :-) To mě nenapadlo. Když s větnými tečkami zacházejí ledabyle i novináři a cpou je, kam se jim zlíbí, můžeme my taky.

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 16:05
@blacken píše:
@giuliettka Tam přece strašně záleží, kdo se s kým rozešel. Kdyby se můj bývalý rozešel se mnou, aby se vrátil k ex, asi by mi to jedno nebylo. Kdybych ho pustila k vodě já, tak bych to asi brala zase jinak…

Ale ja som písala, že ja by som to nerozchodila. :-D
A mne by bolo úplne jedno či som ho opustila ja, alebo on mňa. Ak by som všetkým dvala najavo, že sa chcem bývalej vyrovnať, zakázala manželovi vídať sa s bývalou a on po tom čo ho odkopnem upaľuje k bývalej, tak by som z toho vyšla ako megera, pri ktorej čakal až ho opustí, lebo keby ju opustil on, tak skočí z mosta. :-D
Moj muž ak ma opustí, tak si musí nájsť novú! Žiaden návrat k bývalej mu tolerovať nebudem! :-D

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 16:13
@blacken píše:
@giuliettka A jo, na Angelině se podepsaly roky a asi i nějaké zdravotní problémy a zhubla fakt dost, ale mně se pořád líbí.

Mne sa páči tiež, ale keby „neblbla s embargom na Jennifer“ celé roky, ale dávala najavo, že je jej bývalka muža ukradnutá, tak by to neriešili ani teraz. Spomemínate napríklad na tu slávnu fotku nohy. :-D
Jennifer 2010

Angelina 2012

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 17:19
@Královna trnů píše:

Poslala mi kámoška. Ona vraj Angelina už po rozvode ignorovala na spoločnej akcii Jeniffer tak, že Dakote málem oči z jamiek vypadli. :-D
Tak teraz ju už budú riešiť všade. :-)

https://www.dailymail.co.uk/…Aniston.html

Porkpiehat
1886 příspěvků 24.1.20 20:52

@giuliettka Když jsi po mě tolik toužila, tak ti přidám komentář ;-) Líbí se mi víc Jennifer, ty jemné sandálky mi k tomu rozparku sedí víc.

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 20:56

@Porkpiehat A mne sa viac páči Jennina noha. :-D Je menej vystrčená, tak nejak prirodzenejšie. :-D

vlm
4889 příspěvků 24.1.20 21:01

@giuliettka chystá se přidřepnout do křoví, to tam, ale nějak chybí

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 21:05

@vlm Nie, tá druhá noha je parodia, ona vystrkovala vždy len jednu. :-D
Lenže dosť krčovito a tak si z nej začali vtipálkovia strielať a vznikali takéto fotky. :-D

giuliettka
5611 příspěvků 24.1.20 21:06

@vlm Ona totiž v niektorých momentoch vyzerala, že dá roznožku. :-D

Porkpiehat
1886 příspěvků 24.1.20 21:12

@giuliettka Určitě. Je to celé takové elegantnější.

Stránka:  « Předchozí 1 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2476 2477 2478 2479 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek