Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7154) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Yaay
320 příspěvků 13.2.20 17:07
@Kajuli píše:
@giuliettka Přečtěte si to po sobě, to bude možná stačit

Tak ak to mozem otocit, opytam sa takto: ma zmysel urazit sa nad slovami niekoho, kto postrada sposoby, prehlad, vzdelanie, uroven? Moze vas vulgarita urazit, alebo iba znechutit?

kočkaVločka
54 příspěvků 13.2.20 22:17

Taky bych se vrátila k celebritám. Tohle období plesů a předávání cen všeho druhu by byla škoda nekomentovat. Letos to moc nestíhám sledovat, ale Nela
Slováková vymetá všechny plesy v tak podivných kreacích, že mám podezření, že to snad bere někde v sexshopu.
Třeba ples v Brně:https://www.blesk.cz/…overalu.html

Titia
48 příspěvků 13.2.20 23:04

@kočkaVločka Nela Slováková ráda ukazuje svou postavu. „Šaty“, co nosí na plesech mě ani nepřekvapují po tom, co vím, jaké fotky sdílí u na instagramu. Dost často je tam kompletně nahá a třeba touto fotkou propaguje kalhotky své výroby. Komentář k tomu taky stojí za to: „Moje pipuska je chranena :joy:
Chran si i Ty svoji a nekupuj synteticke gatatka, aby se Ti Tvoje kamoska nezaparovala :joy: Moje nove Neonkove kalhotky jsou temer 100% bavlna. Latka obsahuje jen 5% elastanu z duvodu, aby pruzily. Zbytek bavlna. Mame od velikosti XS-XL az v deviti barvach a strih BRAZILKY i TANGA (ja mam na sobe brazilky, trosku povytahnute jak z “Petactyricateho”:joy: :metal_tone1: :bangbang:️“

Temperance
2286 příspěvků 14.2.20 00:29

@Titia To je děs a běs!!!

porjk
2952 příspěvků 14.2.20 07:53

@Titia No tvl!!!

Chichinka
77 příspěvků 14.2.20 08:53
@Titia … Moje nove Neonkove kalhotky jsou temer 100% bavlna. Latka obsahuje jen 5% elastanu z duvodu, aby pruzily. Zbytek bavlna.

Připomíná mi to má školní léta, kdy bylo nutné dvě věty „roztáhnout“ na čtyři strany seminárky :-D

Ophelie
764 příspěvků 14.2.20 09:52

@Chichinka váš komentář je velmi trefný. Jen jsem v mysli pokračovala dál v lince Slováková a seminárka…

xSx
781 příspěvků 14.2.20 10:28

@Titia Tak jsem si projela její instagram. Když pominu fakt příšerný pravopis, tak je to akorát samá reklama? Fakt děs. A to má přes 300 tisíc sledujících. I když vlastně od toho ti instagrameři asi jsou, že, aby prodávali sra*ky…

chitrá alex
310 příspěvků 14.2.20 11:25
@Ophelie píše:
@Chichinka váš komentář je velmi trefný. Jen jsem v mysli pokračovala dál v lince Slováková a seminárka…

a kam jste v tom pokračování dorazila?

julie74
3672 příspěvků 14.2.20 11:36

@xSx jak jsem četla váš komentář a smála se blběně s pipuskou, došlo mi, kolik těch sledujících asi budou děti pod dvanáct let a ta veselost mi hodně zaskočila…

andano
828 příspěvků 14.2.20 11:39

@Titia děkuji za obohacení, trošku mi spadla čelist.

Po ohledání hodnotného textu ale upozorňuji, že kromě výuky psaní slohových prací by se dal použít i na výuku procent :-)

Moje nove Neonkove kalhotky jsou temer 100% bavlna. Latka obsahuje jen 5% elastanu z duvodu, aby pruzily. Zbytek bavlna.

Tak schválně - kolik % té bavlny tam teda je? :-)))

květušína
364 příspěvků 14.2.20 12:03

@andano mám lepší příklad, tento je snad moc lehký i na Slovákovou. Procenta se berou v 7. třídě.

Látka obsahuje sušinu a vodu. Sušina představuje 1 % hmotnosti látky. Jak se změní celková hmotnost látky, když se odpařením vody zvýší sušina na 2 %?

Oldyn
6227 příspěvků 14.2.20 13:04
@julie74 píše:
Myslím že teď reagujeme každá ne něco jiného. Já reagovala na fotku polonahých objímajících se sourozencu s divným výrazem ve tváři…

Bažeže jo, sorry, čtu zběsile a nedávám pozor. Omlouvám se Vám a beru zpět. Díky.

Judy24
1046 příspěvků 14.2.20 13:23

Já mám pekelnou celebritu! Jak se vám líbí Presley Gerber (syn Cindy Crawford) a jeho nové tetování na obličeji „misunderstood“ (česky nepochopený)? Kdyby si to dal na čelo, tak by to mohl časem aspoň zakrývat ofinou.

květušína
364 příspěvků 14.2.20 13:38

@Judy24 já bych řekla, že roupama neví, co dělat

Iv_Sm
1545 příspěvků 14.2.20 13:53

@Judy24 Ked sa narodite do bohatej uspesnej rodiny ako zdravy pohladny muz v liberalnej spolocnosti, musite byt straaaasne nepochopeny… to je predsa jasne, nie???

andano
828 příspěvků 14.2.20 13:54

@květušína
Myslíte? Proč tomu teda říká zbytek? :) Že by marketing?

Odpovím v jejím duchu - poklesne. :-)
Nelu osobně neznám, ale bojím se, že tu polovinu by nedala (čímž neříkám, že procenta a zlomky nejsou 7. třída).

Temperance
2286 příspěvků 14.2.20 14:14
julie74
3672 příspěvků 14.2.20 14:45
@Oldyn píše:
Bažeže jo, sorry, čtu zběsile a nedávám pozor. Omlouvám se Vám a beru zpět. Díky.

Se neomlouvejte, já se zhluboka zamyslela, když jsem se snazila přijít na to o čem kdo mluvime… :)

Acrobaleno
997 příspěvků 14.2.20 14:56
@Judy24 píše:
Já mám pekelnou celebritu! Jak se vám líbí Presley Gerber (syn Cindy Crawford) a jeho nové tetování na obličeji „misunderstood“ (česky nepochopený)? Kdyby si to dal na čelo, tak by to mohl časem aspoň zakrývat ofinou.

Na toto platí iba jediné. Deti, neberte drogy. Už som ho dlhšie nevidela a keď vyskočila táto foto, tak som normálne nechápala. Ale tak má všetko, jeho mamka ho tak ako aj jeho sestru všade pretlačí, tak chlapec rebeluje.

giuliettka
5603 příspěvků 14.2.20 15:05
@Iv_Sm píše:
@Judy24 Ked sa narodite do bohatej uspesnej rodiny ako zdravy pohladny muz v liberalnej spolocnosti, musite byt straaaasne nepochopeny… to je predsa jasne, nie???

A hlavne, keď sa narodíte ako muž a vaša matka je modelka a tak vás nacpe aj so sestričkou do modelingu a vy zistíte, že ženy modelky berú 10krát viac ako muži a že vaša sestra je na tom finančne aj slávou podstatne lepšie. :-D

bao-baba
629 příspěvků 14.2.20 16:10

@Iv_Sm
Západní společnost už dávno není liberální, jen to o sobě tvrdí.

vlm
4883 příspěvků 14.2.20 17:51

Hrozně rád Lucince vařím, barvím jí vlásky“: Bohuš Matuš přiznal, že někteří kolegové mu dívku závidí
Tak tohle už tu dlouho nebylo

Temperance
2286 příspěvků 14.2.20 18:00

@vlm Proč se mi udělalo nevolno?

vlm
4883 příspěvků 14.2.20 18:04

@Temperance tak to se omlouvám, je to úchyl, co naděláme

Stránka:  « Předchozí 1 2478 2479 2480 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek