Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7211) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
xSx
845 příspěvků 17.2.20 08:52

@MorusRubra Byt teenage nebo detska hvezda si holt vybira dan.

bao-baba
931 příspěvků 17.2.20 10:25

@MorusRubra
Je opravdu tetování? Má jakési šišaté, jako by jí to nakreslila kamarádka o přestávce propiskou.

Titia
86 příspěvků 17.2.20 11:17

@bao-baba Bohužel to vypadá, že ano, tady je na fotce se snoubencem, kterého poznala v léčebně a tetování je pořád stejně nehezké.

Jinak zrovna Amanda Bynes trpí bipolární poruchou, věřím, že její duševní pohodě sláva z natáčení moc nepomohla. Taky je závislá na alkoholu a drogách, i když teď prý abstinuje.

Dalmitka
1763 příspěvků 17.2.20 12:17

@MorusRubra - neviem vôbec, kto to je; ale vidím absolútne tuctovú tvár /a žeby s herpesom na hornej pere?/; takže si povieme, že musíme byť nejako IN - tak plácneme nepodarenú čmáranicu a kov do nosa - a upps - zrazu je tu pôvodný tuctový, ale teraz aj spotvorený obličaj. Kde chodia na tie priblblé nápady…

MP blanka
2479 příspěvků 17.2.20 16:03

@Dalmitka : asi pred týždňom som na ulici zazrela iný variant toho, ako píšete kovu do nosa. Boli to dve malé akoby čočky, v tvare kvapky, do každej nosnej dierky jedna. Namôjdušu to vyzeralo, ako keby slečne kvapkalo z nosa. Tiež som si niečo pomyslela.

giuliettka
6734 příspěvků 17.2.20 17:45

Je to len moj dojem, alebo by naozaj mala mať Dara tie plavky vzadu nižšie. Mám pocit, že na tej fotke niečo nesedí, že sú jej tie plavky veľké v obvode a lezú jej nahor. Že by to malo byť ako u modelky na spodnom obrázku.

Temperance
2512 příspěvků 17.2.20 18:06

@giuliettka Chtělo by to fotku vestoje.

giuliettka
6734 příspěvků 17.2.20 18:07

@Temperance Vestoje má silikony. :-D To nikam nepadá a drží. :-D

giuliettka
6734 příspěvků 18.2.20 09:37

Vždy som si myslela, že šaty od COS nikomu neslušia, že je to neforemné vrece. Ale ona v nich vyzerá úžasné.

porjk
3054 příspěvků 18.2.20 09:46

@giuliettka Však taky na jejich produktovkách to ne vždy modelkám lichotí. Jeden by zaplakal. A přitom naživo je to dobré.

giuliettka
6734 příspěvků 18.2.20 09:58

@porjk A ja som myslela, že napíšete, že je to Letiziou. :-D
U toho COS mi to pripadá, ako štýl, dodělej si to sám. Bez toho Burberry opasku, by to asi viselo i na nej.
A sa mi páči aj na novom oficiálnom portréte.

benyka
8328 příspěvků 18.2.20 10:11

@giuliettka Dobře zvolený pásek udělá na aspoň trošku normální postavě krásné šaty z každého pytle. :-)

porjk
3054 příspěvků 18.2.20 10:46

@giuliettka Tak Letizia bude vypadat dobře i v šatech z H&M, o tom žádná :). Mě strategie COS nejde moc do hlavy, vypada to, že moc nechtějí, aby se zboží on-line prodávalo, fakt to na obrázku nevypadá slusivě.

Porkpiehat
2174 příspěvků 18.2.20 11:41

@giuliettka Ten pásek tomu výrazně pomohl, docela by mě zajímalo, jak by na ní vypadaly bez toho pásku. Líbí se mi ten asymetrický límec.
Ale ty růžové šaty se mi absolutně nelíbí - ani zdálky, ani zblízka - nelíbí se mi střih, samotná barva OK, ale v kombinaci s tou šedostříbnou aplikací ne, ani samotná našívaná aplikace se mi nelíbí. Vypadají jak dílo nějaké české návrhářky pro okresní kolo soutěže Miss. A nezmění na tom nic, ani kdybys mi napsala, že je to dílo samotného Kaisera Karla :-)

VeronikK
1184 příspěvků 18.2.20 15:13
@Nugat píše:
Projděte si životopisy některých osobností narozených za první republiky. Byla chudoba a velké množství děvčat si muselo nejdříve službou vydělat na věno a až pak vdát a mít děti. Často začínaly okolo třicítky. Takže to není jen výdobytek dnešního světa.
A jedna zajímavost. Mamince Tomáše Garrique Masaryka bylo 35 let, když v roce 1850 porodila Tomáše jako první dítě a po něm měla ještě tři děti. A pak ještě pomáhala jako babička s Tomášovou domácností :-)

Nechtěla jsem do toho vstupovat s vlstní rodinou historií, ale je to přesně tak. Moje prababička byla ve službě, navíc jí zemžel ve válce milý, takže když si našla praděděčka, odešla ze služby a pořídila si vlastní děti, bylo jí tuším 32. A jiná příbuzná prý měla první dítě až ve 37… V podstatě u nás v rodině byly nezvyklými výjimkami moje babičky, kde jedna se vdala hned po maturitě - byla ročník 1922 a bála se totálního nasasení jako u ročníku 21, takže měla pak tetu asi ve 20 letech. Druhá babička byla chudé děvče z 11 dětí, takže když asi v 17 nebo 18 zaujala dědu (to už mu muselo být skoro 30), tak ji asi rádi provdali, aby se měla líp, než doma. Měla taky děti brzo, ale první dvě jí zemřely :-( Takže ani mládí nezaručí, že bude těhotenství, porod nebo pak i děťátko ok, zvláště, když je válka… Moje máma mě měla v 29 letech, ve škole mi nechtěli věřit, maminky ostatních byly třeba i o 10 let mladší :-) Já s tím tak nějak kolem třicítky počítala, takže kdyby to nebyl trend, byla bych za exota…

ertz
419 příspěvků 18.2.20 16:44

@giuliettka Mně se ty růžové šaty taky nelíbí, ne samy o sobě, ale spíš kontext. 1. neladí s prostředím, ve kterém se fotilo 2. král je v „plné polní“ a královna má téměř krátký rukáv, který má takové zvláštní zakončení. Jakoby ho tam prostě jen ustřihli. Možná, kdyby byl ten rukáv o něco delší…

Černé šaty Letizii sluší, ale třeby je tam pár úprav, o kterých nevíme.

Iv_Sm
1556 příspěvků 18.2.20 20:05

@VeronikK “…ani mládí nezaručí, že bude těhotenství, porod nebo pak i děťátko ok, zvláště, když je válka…”

To je presne. Mojej babicke, ktora sa vydala vo veku 20r., zomreli prve tri (!) deti. Pocas vojny a tesne po nej. Potom mala deti este sedem. Su to len 2 generacie a dnes sa to zda uplne nepredstavitelne. Hlavne odkedy mam vlastne dieta, tak ju obdivujem. 10× rodit! A vsetky deti zivit, satit, vychovat. Pritom 5 jej deti ma nakoniec vysoku skolu…

PS: Pardon za offtopic.

giuliettka
6734 příspěvků 19.2.20 05:32

Som zvedavá kedy táto chudera a vyžirka vyhlási, že je vlastne slávnejšia a nadanejšia ako foter a začne spievať.

Ophelie
793 příspěvků 19.2.20 08:23

@VeronikK @Iv_Sm ano, ani mládí není samozřejmě 100% zárukou, že dítě bude v pořádku, ale píšete o době, kdy výživa, fyzická námaha a podmínky byly o dost jiné než dnes.

Na Laetizii se mi mic líbí šaty COS, růžové portrétní vůbec. Zdálky to působí jak kostým z Mrazíka, přestože výšivka i tiára jsou krásné.

DanielaS
5102 příspěvků 19.2.20 10:25

Tchana dala jeho maminka v sesti letech do sirotcince, protoze byla moc chuda na to, aby ho uzivila. Jednou za mesic ho chodila navstevovat.

julie74
3781 příspěvků 19.2.20 10:36
@DanielaS píše:
Tchana dala jeho maminka v sesti letech do sirotcince, protoze byla moc chuda na to, aby ho uzivila. Jednou za mesic ho chodila navstevovat.

Moje sestra byla na stáží v Anglii, byli tam lidé z celého světa, kamarádila s holkou z Argentiny a přesně, její rodiče ji dali do nevimjaktonazvat provozovaném v klášteře, jednou za měsíc jezdila domu, rodina udělala piknik, všechny pozdravila a zas jela. Prý taky na celoroční výchovu byli chudí. Zaujalo mě to…

Iv_Sm
1556 příspěvků 19.2.20 10:47

@DanielaS Život bol v minulosti veľmi tvrdý. O to viac ma rozčulujú ľudia, ktorí sa len sťažujú na dnešnú dobu a nariekajú, aká bola minulosť idylická.

VeronikK
1184 příspěvků 20.2.20 08:34
@Ophelie píše:
@VeronikK @Iv_Sm ano, ani mládí není samozřejmě 100% zárukou, že dítě bude v pořádku, ale píšete o době, kdy výživa, fyzická námaha a podmínky byly o dost jiné než dnes.

Právě, podmínky byly v mnohém horší a ženy rodily po 40 běžně. Ne třeba své první dítě, ale i tak. No a jestli jsou dnes podmínky lepší, nechápu, proč se pohoršovat nad trochu staršími rodiči :-)

Judy24
1121 příspěvků 20.2.20 11:46

Já nevím, Knechtová zveřejní na Instagramu tuhle fotku a pak vyčte médiím, že z toho vyvodí, že čeká dítě? Já naprosto souhlasím, že speciálně bulvár běžně všechno překrucuje, ale tentokrát bych jim teda nezazlívala, že nepočkali na oficiální a naprosto explicitní vyjádření, které by těhotenství potvrzovalo…

květušína
418 příspěvků 20.2.20 12:08

@Judy24 souhlas. Taky jsem na to hleděla a nechápu.

Stránka:  « Předchozí 1 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2528 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek