Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7187) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kočkaVločka
56 příspěvků 20.2.20 13:28

@Judy24 Takže ona jenom snědla meloun v celku?

MP blanka
2370 příspěvků 20.2.20 14:15

@Judy24 - a čo vlastne chcela K. K. touto pózou národu zdeliť?

Judy24
1092 příspěvků 20.2.20 14:29

*„Ani ve snu by mě nenapadlo, že vyhodím foto a spustí se lavina, vlastně šílenství… A nejvtipnější na tom je, že do hodiny to vypustila mnohá slovenská a česká média jako tutovku, aniž by si to někdo vůbec ověřil. Mrzí mě to jen kvůli lidem, kteří mi to přáli a těšili se, ale i kvůli těm, kteří mi to nepřejí a vlastně mi nepřejí nic,“**napsala si slovenská zpěvačka na svůj profil.

„Chci touto zkušeností poukázat na jednu velmi důležitou věc. Všichni se stáváme povrchními, nejdeme do hloubky, konzumujeme, soudíme… Nedokážeme se zorientovat, neumíme správně zadefinovat, co je pravda a co je jen manipulace… Nevíme, čemu věřit,“ pokračuje dál Knechtová, která těhotenství definitivně popírá. „Dítě nečekám. Čekám ale na 3 důležité věci, které se mě v nejbližší době bytostně týkají a věřím, že toho budete všichni součástí.“ Kromě slovenských voleb a nové písně Takí sme (Takoví jsme), čeká Knechtovou nové album. Přesně to jsou ty tři věci, na které v současné době čeká, a na které se těší.

V závěru svého vyjádření ještě poslala vzkaz fanouškům a kamarádům: „Děkuji všem, kteří nevěřili, ale pochopili…“*

Já se nemůžu rozhodnout, jestli se pokusila média vytrollit, protože ji štvala nebo jestli to byl prostě pokus o zvýšení publicity. Ale rozhodně jí nevěřím, že jí nedošlo, co z té fotky všichni vydedukují.
Kdyby dala nějakou náhodnou fotku a do popisku napsala „Něco se chystá“ nebo „Bude nás víc“ (bez fotky břicha), tak bych ještě uznala, že si média a lidé domýšleli, ale takhle teda těžko.

edit: Případné hvězdičky jsou marná snaha dát text z článku do kurzívy, aby bylo jasné, kde píšu já a kde kopíruji článek.

Příspěvek upraven 20.02.20 v 14:30

MarryJu
401 příspěvků 20.2.20 14:29

@MP blanka Tak vzhledem k tomu, že jí brzy vyjde nové album, tak zřejmě jen na sebe upozornit. Nebo se ještě dočkáme klasických textu - milujte své tělo takové jaké je

giuliettka
6095 příspěvků 20.2.20 16:29
@MP blanka píše:
@Judy24 - a čo vlastne chcela K. K. touto pózou národu zdeliť?
Že jej vyjdenové cd.

*„Informaci o těhotenství Kataríny si nikdo neověřil a neměl ji potvrzenou, i přesto to všude vyšlo jako fakt. Takovou vlnu nikdo z nás nečekal, důležité ale je, na jaká témata příspěvek Kataríny odkazoval,“ tvrdí dnes manažerka Venetia Garaiová. Skutečnost je ale jiná. Knechtová i Garaiová dostaly od slovenských i českých novinářů jasné otázky, zda je Katarína opravdu těhotná, nebo jde o reklamu. Knechtová i Garaiová na desítky dotazů neodpověděly. Mlčely a čekaly, co se bude dít. Když televize Markíza gratulovala zpěvačce k těhotenství, tak Knechtová poděkovala zaslaným srdíčkem…

Zdroj: https://www.extra.cz/…-i-nenavisti?…*

giuliettka
6095 příspěvků 20.2.20 19:51

Dobré na hubnutie. Čokoládu si tak skoro nedám. :-D

giuliettka
6095 příspěvků 20.2.20 19:53

A po zhliadnutí tejto už netúžim po ničom od Burberry. :-D

Pozorovatel
673 příspěvků 20.2.20 20:20
@giuliettka píše:
@porjk A ja som myslela, že napíšete, že je to Letiziou. :-D
U toho COS mi to pripadá, ako štýl, dodělej si to sám. Bez toho Burberry opasku, by to asi viselo i na nej.
A sa mi páči aj na novom oficiálnom portréte.

Vidim to jen ja - na druhy fotce ma pres nos nejaky stin(?), pripada mi to, jak kdyby tam mela jizvu/zilu/po zlomenine nosu/cmouhu od rasenky.

giuliettka
6095 příspěvků 20.2.20 20:27

@Pozorovatel Tiež som to videla a spomenula som si pritom na Adamoviča a jeho stvárnenie Mórica Beňovského, kde hral so zlomeným nosom. :-D
Ale priečilo sa mi poukazovať na chybu, za ktorúzrejme nemože.

květušína
399 příspěvků 21.2.20 07:57

@giuliettka mně se líbí ty ponožky

Oldyn
6280 příspěvků 21.2.20 08:50

@giuliettka
Ta čokoláda je náhodou vtipná. V sobotu je u nás v Lopatově Fašank, bych to využila.

Čírina
219 příspěvků 21.2.20 12:04

@Oldyn Jděte ale za Orion, ne Milku! :)

Matmys
2591 příspěvků 21.2.20 12:26

@Čírina @Oldyn
Jasan, pak budete za hvězdu, minimálně čokoládovou… :)

triga
106 příspěvků 21.2.20 13:56
@giuliettka píše:
Dobré na hubnutie. Čokoládu si tak skoro nedám. :-D

Dík moc. Udělala jsem sí kávu a dolezla ve špajzu na nejvyšší poličku s cukrovinkami pro Ritter sport. Uvelebila se, rozklikla peklo a zase tu čokoládu donesla odevzdaně zpět. Byla hořká s marcipánem…

Temperance
2408 příspěvků 21.2.20 14:04

@triga Klidně mi ji pošlete, mně to nevadí :-D

Temperance
2408 příspěvků 21.2.20 14:04
@giuliettka píše:
A po zhliadnutí tejto už netúžim po ničom od Burberry. :-D

Jak dělá „ty věci“?

Uživatel je onlineif5
288 příspěvků 21.2.20 14:11

@Temperance Myslíte šťourání v nose?

Temperance
2408 příspěvků 21.2.20 14:14

@if5 To by ještě těmi drápy šlo, ale třeba odličování očí ;-)

MP blanka
2370 příspěvků 21.2.20 14:34

Mňa fascinuje jedna pokladníčka Metre / Makro /, ktorá má nechty najmenej takto dlhé, len ona obľubuje špicatú formu. Nepáči sa mi to, ale s úžasom na ňu pozerám, keď absolútne bez problémov markuje na pokladni, presúva tovar, prijíma peniaze, či vydáva mince. Všetko úplne prirodzene a šikovne, má taký spôsob, že pracuje spodnými bruškami prstov. Podľa toho, ako ju tie dlhé nechty neobmedzujú v práci usudzujem, že si poradí aj s ostatnými vecami, len jedno si predstaviť neviem - keby mala malé dieťa, ako sa s ním mazná a túli?

giuliettka
6095 příspěvků 21.2.20 15:16
@Oldyn píše:
@giuliettka
Ta čokoláda je náhodou vtipná. V sobotu je u nás v Lopatově Fašank, bych to využila.

Ak máš rozmery ako ona, tak si nájdi iný model. :-D

Pozorovatel
673 příspěvků 21.2.20 20:18

@giuliettka jsou fotky, na kterych je vyfocena tak, ze to neni videt, nebo aspon ne tolik. Spis me prekvapilo, ze to ma na profi fotce, ale asi nechteli nic retusovat.

giuliettka
6095 příspěvků 21.2.20 21:50

@Pozorovatel Mne pripadá na všetkých odpudivá a jak sa „cpe“ tou kabelkou, tak mi normálne znechutila čokoládu. Jak jej tie prsia vytlačili ten tuk až niekam pod bradu.

giuliettka
6095 příspěvků 22.2.20 16:05
@lorens píše:
Harry byl podle mě svou rolí a jejími omezeními frustrovaný a celý život se mu zdálo, že tráva na druhé straně plotu je zelenější. Proto si nevybral ženu jako Kate, Camilla nebo Sophie, ale Meghan, která možná měla ze začátku snahu uhrát to tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ale zároveň je ochotna ztrácet jen minimum času s něčím, co se jeví jako nevyhovující a má jen velice mírnou snahu se jí přizpůsobit. Momentálně s něčím jako královská rodina a protivný britský bulvár. V takovém případě odchází středem - a Harry s ní a nemá s tím žádný problém. Pro něj problém nastane, až přestane vyhovovat on. Ale možná jsou jeden pro druhého jako dělaní.

Začínam s vám súhlasiť do puntíku. Harry mi čoraz viac pripomína toho vášho osla premierovatého, čo si našiel Janu Nagyovou a celá jeho kariera a predchádzajúci život, šli do prdele. To skučanie na ich profile, že kráľovná nemá právo im slovo Royal zakázať nikde inde, ako na území Británie je smiešne. A to jej vyhlasovanie, že nikam nepatrila, lebo nie je ani biela, ani čierna a tak sa cítila vykorenená, dostáva týmto nový rozmer. Ten jej syn na tom bude rovnako. Odtrhla ho od dvoch rodín. Od vlastnej a vyvdanej. 

Porkpiehat
2055 příspěvků 22.2.20 17:30

@giuliettka Když celý ten humbuk kolem jejich odchodu začal, tak jsem si to představila tak, že Meghan udělala na Harryho psí oči (včetně slzy v koutku oka) „Harry, nechci dopadnout jako tvoje maminka, prosím, potřebuji se dostat z toho tlaku médií!“. A Harry, tak zasažen osudem své matky, to pro ní udělal. Kanada byla, dle mého mínění, pro Meghan jen mezipřistáním před návrtem do USA. Ale byla mazaná, že to tak zaobalila. Jen by mě zajímalo, nakolik byl s těmi plány seznámen Harry. A kam až bude Harry ochoten manželku následovat. Jejich budoucnost si představuji tak, že Meghan se vrátí k filmu a on se bude bezprizorně plácat v cizí zemi… Ale možná to celé byly intriky (@Birdonawire Pozor, konspirační teorie :-D :-D :-D ) z jeho strany (schválně si vybral manželku, o které věděl, že život v britské královské rodině nezvládne), ze které vyjde on jako chudáček, manželka jako potvora a podaří se mu vypadnout z Velké Británie :-)

Pozorovatel
673 příspěvků 22.2.20 18:31

Priznam se, ze kdyby Meghan porad nepripominala, ze je cernoska, tak bych si myslela, ze bud moc rada chodi do solarka, nebo je hispanka nebo latino (nejak si nevybavuju cesky vyraz, pardon).

Stránka:  « Předchozí 1 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2492 2505 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek