Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7191) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
xSx
818 příspěvků 18.3.20 13:50

@EmilyG. Myslím, že Ornella taky sem tam něco nafotí jako reklamu, nebo tak. Z toho asi taky něco kápne.

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 13:56

@MP Janka no prosím vas! Ze o tom nevím zrovna ja:rolling_eyes:

bao-baba
798 příspěvků 18.3.20 14:13

@EmilyG.
KKD - každá koruna dobrá

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 15:45

@bao-baba :smiley:
Ale přiznám se ze i kdybych ten e-shop Ornelly znala, jako ze neznám, nic bych tam nekoupila, je mi to takový špinavý cely. Snob jsem, já vím :rolling_eyes:

Daria.M.
31 příspěvků 19.3.20 01:00

Po dlouhé době jsem koukla na kanál beauty youtuberky Petralovelyhair a hrozně mě překvapilo, jak teď vypadá. Asi si nechala zvětšit prsa, což není nic proti ničemu, ale v obličeji byla taková nepřirozená, plastiková. Pořád se mi do hlavy vtíral obrázek toho „kena“, co je teď „barbie“. Možná jí křivdím a je to líčením, ale v tom případě mně to líčení nepřijde vůbec lichotivé.

Chichinka
86 příspěvků 19.3.20 07:52

@Daria.M. Co jsem pochopila, má několik výplní ve tvářích a v horním rtu. Je to plastikové a umělé, začíná vypadat jako svoje karikatura. Tak před pěti lety jsem ji měla ráda, nyní, když se občas kouknu na její videa, mi přijde, že strašně zhrubla. Dřív působila jemně a křehce. Čím víc se snaží být „mladá“ pro své divačky, tím více působí staře a směšně, jak vzhledem, tak i chováním. Beru ji jako odstrašující případ. Taková za deset let být nesmím :-D

Ghost B.C.
3894 příspěvků 19.3.20 13:24

@Daria.M. Přitom kolik jí je? 36, 38? Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že rty se nepovedly. Nic dalšího mi na ní tak zvláštního nepřijde, ale z těch rtů nemůžu spustit oči.

Daria.M.
31 příspěvků 19.3.20 13:26

@Chichinka Škoda, neřekla bych, že se nechá tím vším až takto strhnout. Taky jsem ji měla dřív docela ráda, možná že mladé divačky si udrží, ale pro mě (věkově stejně starou) jsou její videa už nicneříkající. Snad jednou nezalituje, co vše tomu obětovala.

Daria.M.
31 příspěvků 19.3.20 13:31

@Ghost B.C. Mně přijdou už i ty tváře divné, připomíná mi i Krainovou. Je jí 39 let.

kočkaVločka
56 příspěvků 19.3.20 14:05

@Daria.M. Taky jsem ji nedávno po dlouhé době objevila na youtube a nestačila se divit. Vím, že si nechala udělat prsa a chodí na jakési výplně kyselinou. Napřed jsem se jí úplně lekla, teď už jsem si trochu zvykla. Ta pusa se fakt nepovedla.
Mě nejvíc překvapuje, že se za těch x let nikam myšlenkově neposunula. Jakože jí pořád stačí ke štěstí mejkap z drogérky a nekvalitní oblečení z čínskýho eshopu.

Temperance
2421 příspěvků 20.3.20 20:51

Já nevím, není to zneuctění státního symbolu?

Rezyna
667 příspěvků 20.3.20 20:58

@Temperance Bože,to je fakt šašek…

Porkpiehat
2065 příspěvků 20.3.20 21:29

@Daria.M. Ta Petra Lovely Hair vypadá v tomhle videu https://www.youtube.com/watch?… , že má našlápnuto na to, aby dělala dubla z hororu Saw.

Rezyna
667 příspěvků 20.3.20 21:36

@Porkpiehat Tak jste mě přiměla se podívat. No já nevím…Není lepší být přirozená (jo i s těmi vráskami), ale asi tomu nerozumím. Já si pamatuji doby, kdy měla moje babička v kredenci jediný krém a to Marynu:-) A to jí bylo kolem padesátky.

EmilyG.
1314 příspěvků 20.3.20 21:51

@Temperance taky me to napadlo. Tady uz vse bylo receno.

EmilyG.
1314 příspěvků 20.3.20 21:59

@Rezyna moje babicka z jedne strany mela co si pamatuju oblicej jako opicka, sama vraska, hodne sucha kuze. Uz jako dite jsem si predsevzala ze takhle nikdy. Za totace jsem nemela penize, ale nastesti me nepustili ani do Bulharska, takze UV paprsky moc skody nenapachaly. Ted na stara kolena trochu snazim, uz kvuli tem detem, no.

Rezyna
667 příspěvků 20.3.20 23:06

@EmilyG. Netvrdím, že by měl člověk vypadat jako harmonika:-) Ale zase mít tváře jak bleskovky a svítit jak lampión v průvodu, je asi druhý extrém:-)

Temperance
2421 příspěvků 20.3.20 23:42

@Rezyna No, šašek… já bych spíš řekla debil.

EmilyG.
1314 příspěvků 20.3.20 23:46

@Rezyna tak nejak primerene. Chtela jsem napsat nekourit, ale jedna ma znama je kuracka, je ji skoro 60 a vypada vyborne. Zas nutno dodat ze prodava v nemeckem Douglas, ma pristup ke vsemu zdarma. Na botox rozhodne nechodi jen lide s vyssimi prijmy, dokonce se berou uvery na zkraslujici operace… pokud se potom citi lip, proc ne.
Zit a nechat zit, kdyz to nekdo z pohledu jinych prezene - ja to neplatila.

EmilyG.
1314 příspěvků 20.3.20 23:47

@giuliettka me byl vzdycky protivny, takovy upoceny snazivec.

Rezyna
667 příspěvků 20.3.20 23:53

@EmilyG. Však jo… Každému co jeho jest.

EmilyG.
1314 příspěvků 21.3.20 00:11

@Rezyna ja jsem si kdysi rikala az si vydelam, pak zas az budu mit cas, necham si zvetsit prsa. V tech 90 tych letech a jeste par let potom kazda holka co vyhrala Miss ( ne ze by to byl muj pripad) si nechala zvetsit prsa, proste to byl takovy kult nebo jakto nazvat.
Jeeeežiši já byla bl. á! Protoze aniz bych pribrala soumerne, najednou asi hormonalni zmenY a z 70 A mam 75 G. No strasny. Silene to omezuje vyber obleceni, proto ja tak rada COS.
Jak ja jsem rada ze jsem tehdY ty penize nemela!
Ja casto kdZ si kupuju pradlo u pokladny slysim “ to bych do vas nerekla “ no nerekla, neb se snazim to maskovat.

Rezyna
667 příspěvků 21.3.20 00:22

@EmilyG. Tento problém jsem nikdy neřešila:-)Neb mi Pámbu přiměřeně nadělil. Co mě ale trápilo, byl v 90. letech nos a mít peníze, tak jsem si ho nechala přemodelovat. Dnes jsem s ním srovnaná.
Mimochodem mám kamaráda, který mi asi po 150 letech řekl, že na můj typ nosu je ujetej, že se mu děsně líbí. No jo, to mě odrovnalo.
Jinak v mládí jsem po každým shlédnutí Miss měla deprese, nebo spíše nápady, že tehdy z té vel. 40 to musím na tu 36 dostat:-) Myslím, že tehdejší kult Miss už je trochu vycpělý…
V mým věku dnes už tyhle blbiny neřeším.

giuliettka
6126 příspěvků 21.3.20 07:13

Nedotákajte sa rúšky rukami, vyzývajú… hm tak si priplácneme vonku tie rúšky o seba, nech nie sú tie bakterie také osamotené.

Stránka:  « Předchozí 1 2494 2495 2496 2497 2498 2499 2500 2501 2502 2503 2504 2506 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek