Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
922 příspěvků 21.5.20 09:02
@xSx píše:
@Paris1789 tak zrovna uši jsou celkem jednoduchá operace. Ne každý má na to, aby ze svého mindráku udělal přednost, na to musíte být setsakra silná osobnost a jednoduché to rozhodně není. Spoustu těch mindráků si nesem z dětství a dospívání a jako dospělý člověk se na to často neumíme podívat z racionálního hlediska.
Já třeba nosy chápu (sama z něj mám taky mindrák :D), ty umí být křivé a fakt giantické. Zase třeba fakt nechápu ty rty. Jakože proč, však to často ani není pěkné.

To si pamatuju, jeden spolužák na základce měl hodně odstálé uši, říkali jsme mu, že obrací na kopci vítr. Já jsem měla zase mindrák z plných rtů a záviděla jsem spolužačce rty jako dvě čárky :-)

bao-baba
922 příspěvků 21.5.20 09:16
@Vinca_minor píše:
Já u estetických operací vidím zásadní problém v tom, že geneticky (ne)vhodného partnera si vybíráme i podle vzhledu. Lidé s asymetriemi např. mohou mít mutace a přirozený výběr velí hledat si partnera symetrického a bez genetických vad.

Jednou jsem četla o muži (Asie), který žaloval bývalou manželku kvůli tomu, že mají ošklivé dítě a že ho oklamala. Ona sama byla krasavice po množství radikálních plastických operacích.

Femur
287 příspěvků 21.5.20 09:16

@bao-baba No vidíte a dneska si ty rty ženský nechávají za těžký prachy nafouknout. Kdo ví, co vám záviděla ta spolužačka. :-)

bao-baba
922 příspěvků 21.5.20 09:18

@Femur
On mě také ten mindrák za pár let přešel…

madlusa
68 příspěvků 21.5.20 10:08

Mám plastiku odstáteho ucha, kterou mi naši nechali udělat asi v deseti letech, hlavně proto, že se mi spolužáci posmívali. No, pak se posmívali kvůli jiným věcem, takže jsem byla na operaci vlastně zbytečně. Ony děťátka jsou v tomhle dost krutý a když se chtějí posmívat, najdou si cokoliv. A jako dítě z toho přednost fakt neuděláte. Navíc mě v dospělosti to ucho občas bolí.

Yaay
351 příspěvků 21.5.20 10:12
@Vinca_minor
@Vinca_minor píše:
Já u estetických operací vidím zásadní problém v tom, že geneticky (ne)vhodného partnera si vybíráme i podle vzhledu. Lidé s asymetriemi např. mohou mít mutace a přirozený výběr velí hledat si partnera symetrického a bez genetických vad.

Ale geneticke poruchy sa nemusia vzdy prejavit na vzhlade. Jedinec trpiaci neplodnostou alebo trebars hemofiliou moze byt dokonale symetricky. Pokial by sme si naozaj podvedome vyberali geneticky dokonaleho partnera, kozmeticke upravy by nehrali ziadnu ulohu, pretoze na geny nemaju vplyv.
Co sa tyka rozhodnutia mat, ci nemat deti, asi by som sa poradila s odbornikom, a rozhodla sa podla miery rizika. A samozrejme, partner by mal vediet dolezite informacie o mojom zdravotnom stave. Ale nepovazujem za nevynutne ukazovat fotky z pred operacie, nevidim v tom ziaden prinos pre partnera ani pre vztah.

Vinca_minor
1656 příspěvků 21.5.20 10:18

@Yaay Samozřejmě, že jsou vady, které se na vzhledu neprojeví. Ale ať už máme plná ústa toho, že je pro nás důležitá jenom duše, stejně si nevybereme partnera, který se nám nelíbí nebo nám smrdí. Podvědomě vybíráme toho geneticky vhodného a hodnotíme i podle vzhledu, genom si na první pohled nepřečteme.

Vinca_minor
1656 příspěvků 21.5.20 10:26

Ve zvažování dětí jsem měla na mysli hlavně konzultace s lékařem. Třeba kamarád má genetickou vadu, kvůli které se špatně vyvíjí polovina těla. On „jen“ nemá vyvinutý prsní sval a má kratší ruku s menšími prsty, ale jeho děti by mohly mít postižené i orgány. Takže raději dvě děti vyženil, nechce to riskovat.

Femur
287 příspěvků 21.5.20 10:30

@Yaay Souhlasím, navíc dneska se dělají nejrůznější genetická vyšetření v těhotenství i předtím. Ten genetik by měl posoudit, jaké je riziko. Asi bych to partnerovi řekla, ale tu fotku bych neukazovala. Navíc člověk nikdy neví, jak se geny namíchají. Dva celkem hezcí lidé mohou mít dítě, které nebude postižené, jen prostě zdědí nějaké nedostatky (ty uši, nos atd.) Můj brácha má teda frňák, který vznikl kombinací nosů mých rodičů, ale jemu to nevadí. A klika je, že neteř to asi nepodědila, je jí 12 a zatím má nos hezký, příští roky ukáží… :-)

Vinca_minor
1656 příspěvků 21.5.20 10:35

@Femur Maminka doufala, že nezdědím tátovy uši jak hrnec. Přání se jí splnilo, mám malé tvrdé atypické, ale hezké uši po její rodině. Ale zato jsem zdědila arytmii, reflux jícnu, špatně tvarovaná chodidla a úzký nos, no co už :D

Paris1789
4367 příspěvků 21.5.20 11:11

Ještě bych se s dovolením vrátila k těm plastikám bez indikace: vlastně mi dost vadí, jak je u nás (možná i jinde, ale tam nežiju) strašně snadné dosáhnout lítosti okolí. Lidi vás prostě politujou rádi, i když nechcete. A tak se vyplatí dělat ze sebe chudinku, protože pak to máte dobrý. Běda ale, když litovat nejen nechcete, ale dokonce vám to vadí. Vadí vám sebelítost a k tomu i pochopitelně potřeba někoho politovat. Je to pasivně agresivní přístup, ten, kdo vás lituje, si ve skutečnosti dělá sám dobře a v duchu se utvrzuje, že je na tom líp, než vy. Nesnáším to a nedělám to. Samozřejmě mě mrzí, když s někomu nedaří, ovšem srážet ho svou lítostí nehodlám, spíš mu chci dodat odvahu, aby se nenechal zničit a deptat.
Tady ty orgie lítosti nad tělesnými nedokonalostmi jen zhoršují (sebe)přijetí těch postižených lidí. Je normální, že nikdo z nás není dokonalý. Opravdu krásných a symetrických lidí je naprosté minimum a i tahle krása většinou pomine. Dle mých zkušeností jsou ženy nejkrásnější ve věku 22-23 let, kdy vrcholí jejich plodnost. Celý život se budete muset smiřovat s tím, že nejste dokonalé, je třeba s tím začít už zamlada.
Teenagerka vlivem různých většinou vnějších okolností nikdy spokojená sama se svým tělem úplně nebude, protože to tělo se mění. Ovšem ona je taky nikomu moc neukazuje, přitakávat slečně, že její prsa potřebují korekci, mi zavání něčím nevhodným, komu je ona asi tak může ve svém věku vystavovat? A chceme to, jako rodiče, aby je vystavovala?

porjk
3052 příspěvků 21.5.20 11:20

@Vinca_minor přiznám se, že kdybych podstoupila operaci prsou, jako má ta žena, tak bych partnerovi fotku -před- neukazovala. Protože mě samotné to vadilo, tak proč tím oblažovat člověka, pro kterého bych chtěla být krásná :).
V době, kdy se člověk zamiluje, nechce snižovat svou cenu. Pokud bych měla pochyby o zdravotním stavu, nebo ho už znala a věděla, že by tam riziko bylo, tak to samozřejmě přiznám. Ale bez obrázků.
Málokdo umí nést nějakou takovou “vadu” s hrdě vztyčenou hlavou, právě proto, že v dětství poznal, jak bolí posměch. A že děti ve své upřímnosti dokážou seknout slovem. Ani v dospělosti vám to vždycky nebude příjemné, to si můžete říkat, že je to kretén, stejně to zabolí. Proto takové zákroky neodsuzuju. Sama jsem posera, jestli mě jednou čekají např. víčka, nevím, jestli se odhodlám.

Paris1789
4367 příspěvků 21.5.20 11:57
@Femur píše:
@bao-baba No vidíte a dneska si ty rty ženský nechávají za těžký prachy nafouknout. Kdo ví, co vám záviděla ta spolužačka. :-)

To si taky říkám, že dneska bych se svou vyhublou postavou byla ve škole za hvězdu (vyhublá jsem byla jako dítě, jako dospělá už ne). Mně se děti za hubenou postavu posmívaly, když ty lidi potkám dnes, cítím silné zadostiučinění :-)

Yaay
351 příspěvků 21.5.20 12:01

@Vinca_minor tym recickam o dolezitosti vylucne povahovych vlastnosti tiez neverim. Partner nas musi pritahovat aj fyzicky. Ale, kedysi davno som bola cela paf z mojho trenera, ktory rozhodne nespadal do kategorie atraktivnych. Ale mne sa pacil, a spolu so mnou aj polovici oddielu. Musel mat asi vyborne geny, inak si to neviem vysvetlit.

Lizbeth
1315 příspěvků 21.5.20 12:03

Kolik by asi stálo voperování charisma?

Oldyn
6341 příspěvků 21.5.20 12:37

@Lizbeth
Tak to bude nedostatkový, jelikož je to ze stejného ranku, komu není shůry dáno…
Ale já osobně si myslím, že charisma je jako krása, v očích toho, kdo se dívá, páč jeden muž z mého okolí, má veeelký charisma a kamarádka nic nevidí, přitom když promlouvá, tak mrazí až v morku kostí. A ten postoj, gestikulace, jak naslouchá druhým.
No nic, jdu něco dělat.

Pocit chladu
175 příspěvků 21.5.20 12:46

@Oldyn onanovat?:-)

Oldyn
6341 příspěvků 21.5.20 13:13

@Pocit chladu
Jak vás to napadlo? Jo asi podle sebe, soudím tebe, že.

giuliettka
6710 příspěvků 21.5.20 14:50
@bao-baba píše:
Jednou jsem četla o muži (Asie), který žaloval bývalou manželku kvůli tomu, že mají ošklivé dítě a že ho oklamala. Ona sama byla krasavice po množství radikálních plastických operacích.

To som čítala tiež a potom som o pár dni na to, po uverejnení článku našla rozhovor s tou „žalovanou“ ženou. Bola to známa modelka a jej fotografiu z model booku bez jej vedomia použili na hoax. Vysúdila vysoké odškodné od dajakých novín v Azii, ktoré tu správu uverejnili ako prvé. Bola slobodná a bezdetná a upravené mala len oči. Mala ich rozšírené.

bao-baba
922 příspěvků 21.5.20 15:11

@giuliettka
No vídíte, celkem jsem tomu věřila, protože neb mě už předtím napadlo, že se takhle „nečekaně“ u potomků pravda ukáže.

giuliettka
6710 příspěvků 21.5.20 15:17

@bao-baba Ono tam okrem toho bolo aj to, že vzhľadom na množstvo ladyboys nielen v Thajsku, je úplné bežné, že manželia pred svadbou chcú vidieť fotky z detstva. Ani nie tak preto, aby sa im nenarodili ošklivé deti, ale aby po svadbe nezistili, že vlastne žiadné deti nebudú. :-D

Helene
9 příspěvků 21.5.20 18:26

Opravdu věří tomu, že chodí na gymnastiku? https://www.expres.cz/…elebrity_sal

Ghost B.C.
3904 příspěvků 22.5.20 09:35
@Helene píše:
Opravdu věří tomu, že chodí na gymnastiku? https://www.expres.cz/…elebrity_sal

Mne baví, že Karel byl Lilii už tři roky věrný „a slíbil, že to tak zůstane. Vztahová koučka je z jeho slibu v sedmém nebi.“
Ta vztahová koučka, která hlásala polyamorii a polykdesicosi, teď chce, aby jí byl Karel věrný a věří tomu, že jí bude Karel věrný, kvůli nějakému slibu?
Ten Karel, který se s ní oficiálně tahal v době, kdy měl manželku a malé dítě? Ten Karel, který o své výše zmíněné tehdy právoplatné manželce - „královně“ vytruboval do bulváru všechny ty věci, které měly zůstat doma za zavřenými dveřmi?
Ten Karel, co teď „chodí na gymnastiku“?

Judy24
1119 příspěvků 22.5.20 09:43

@Ghost B.C. Já je miluju. :) Oni jsou tak geniálně pitomí v některých věcech… Přesně ty absurdity, co popisujete, vždycky se na ty články těším; je dobré mít se komu zasmát.

Ophelie
788 příspěvků 22.5.20 14:45

Dvojka Karla s Liliou trumfla i "krásnou (nebo také půvabnou, jak se o ní zmiňují PR články) Zuzanu Belohorcovou, o které se čas od času objeví zpráva, co provozuje na pláži v USA.

Stránka:  « Předchozí 1 2518 2519 2520 2521 2522 2523 2524 2525 2526 2527 2528 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek