Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7211) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
1694 příspěvků 22.5.20 19:00

Zdvojeno

Příspěvek upraven 22.05.20 v 19:01

EmilyG.
1694 příspěvků 22.5.20 19:00

@Ophelie ja to moc nesleduju, ale nechapu cim se ti dva zivi v USA, nic legalniho me v jejich pripade nenapada.

giuliettka
6734 příspěvků 22.5.20 19:19

@EmilyG. Ona je realitná maklerka. Vraj mali 3 domy a 2 prenajimali českým a slovenským cekebritam. Bolo to niekde jak začal covid. Ona sa vyjadrila že museli predať jeden dom, ten byt kde bývali a do druhého z tých prenajímanych domov sa nasťahovali. Že jak zatrhol Donald cesty do USA tak sa museli uskromniť. :-)

Ophelie
793 příspěvků 22.5.20 20:56

Já Belohorcovou nijak nesleduji, ale nelze si nevšimnout klipovitých zpráviček trousícich se v celkem pravidelných intervalech. Nějak mě asi fascinují ta hodnotící přídavná jména spojená s ZB.:grinning: Vždy superlatývní (řečeno s panem Kaplanem), až člověka maně napadne, kolik pozitivní reference v médiích stojí…

Nkem
160 příspěvků 23.5.20 00:25
@květušína píše:
@Lizbeth děkuji za Váš příspěvek. Já jsem holení zavrhla, aby to nebylo ještě horší. Respektive, on ten chloupek nenaroste silnější, že, jen jak se uřízne, tak se zdá, že silnější je. Jak to vypadá, když chloupky dorůstají? Jsou tvrdé? No, asi to vyzkoušíme a uvidíme. Teď stejně nechodí do školy a líbat se s nikým taky nebude, kdyby to náhodou při dorůstání škrábalo. :D
Ale taky vím, že existují i depilátory pro ženy na principu holícího strojku, takže to je jedna z možností.

Myslím, že jsem viděla na nějakém e-shopu prodávat takový malý depilátor speciálně na ochlupení v obličeji, ale já to na nic nepotřebuju, takže jsem bohužel zapomněla kde to bylo…

kobylkalucni
344 příspěvků 23.5.20 01:29

Možná by stála za zkoušku i cukrová pasta, kdysi jsem ji hodně používala. Teď už se mi s tím nechce piplat, raději se jednou za čas oškrábnu holítkem ve sprše, ale dřív jsem byla hodně spokojená. Asi na tom něco bude, když se trhá po směru růstu chlupu a ne proti, jako s voskem. Prý snad i ty chlupy časem řídnou, to se mi ale nestalo.

Temperance
2512 příspěvků 23.5.20 01:33

@květušína Zkuste dát do vyhledávače „žiletky na obličej“ nebo „obličejová holítka“.

ertz
419 příspěvků 23.5.20 07:28

@kobylkalucni Cukrovou pastu používám občas na nohy. Opravdu to po ní řídne, chloupky vůbec nezarůstají, ale člověk musí získat tu zkušenost s tím. Někdy mi to šlo v pohodě a někdy jsem byla celá zapiplaná. Na rozdíl od vosku se krásně smyje vodou a pleť je pak taková hladší, lepší.

rozmlsaná
479 příspěvků 23.5.20 08:05

Myslím, že jsem viděla na nějakém e-shopu prodávat takový malý depilátor speciálně na ochlupení v obličeji, ale já to na nic nepotřebuju, takže jsem bohužel zapomněla kde to bylo…
Mají ho v Tchibo, vypadá jako rtěnka.

giuliettka
6734 příspěvků 23.5.20 08:17

@rozmlsaná Mám ho, od dajakej inej firmy, nie od Tchibo. Dostala som to k niečomu grátis. To je ako hračka, a ide len o to, aby ste si ten chlp vytrhla „elegantne a nenápadne“ trebárs vo vlaku. Čo nikto príčetný podľa mňa nerobí. Buď si to vytrhnem doma, alebo sa tvárim, že ho tam chcem. Je to rovnaký princíp ako normálne depilátory, len je v peknom balení. Skúšala som to len na obočí, na perách chlpky nemám. Ale myslím, že princíp bude rovnaký.

kobylkalucni
344 příspěvků 23.5.20 17:47

A vytrhne to dobře, nebo to půlku chlupů utrhne u kořínku a druhou nevezme vůbec? Pokud by mi to během par vteřin zvládlo vyskubat ty titěrné chlupy nad kořenem nosu, pak bych to brala. Kašlu na eleganci, ale pinzetou je to občas vopruz…

Helenuše
350 příspěvků 23.5.20 18:05

Pro Haberu poslali tryskáč
Aby nechyběl v porotě Superstar, snažila se ho Nova dopravit domů. Potud to chápu. Přiletěl běžným letem z Floridy do Frankfurtu. A tam pro něj Nova poslala soukromý tryskáč.
Ani omylem nejsem stoupencem Grety, ale nepřeháněj to trochu? Kdyby se byl dostal někam na jih Španělska, odkud je to autem víc jak 24 hodin, tak to třeba pochopím. Ale z Frankfurtu je za 5 hodin v Praze, letadlo to dává za hodinu. Kvůli ušetřeným 4 hodinám času pošlou tryskáč? To jako fakt?
Jestli on, panáček, už není trochu moc namistrovanej. Poslední roky jsem od něho nezaznamenala žádnou novou písničku, jen sedí v porotě a kritizuje ostatní.

https://www.super.cz/…letadlo.html

EmilyG.
1694 příspěvků 23.5.20 21:47

@Helenuše nejsem jeho fanynka ale asi tam nejaky duvod byl, me je to lhostejne.
Vadi mi senilni starec a drzost jeho osetrovatelu, penize ktere cerpaji z kapes nas vsech.

Vinca_minor
1658 příspěvků 23.5.20 22:00

@Helenuše A kde jste vzala informaci, že to byl tryskáč? Zapátrala jsem na netu a našla jen soukromé letadlo. To může být klidně běžně užívané aerotaxi :D

czDanda
644 příspěvků 24.5.20 06:17

@Helenuše
Bez Habery by nemělo cenu v SuperStar pokračovat.
Slovenská část poroty je jediná, která hudbě rozumí.
Nevím, kdo vybíral tu českou, ale zdá se tam být jen pro ozdobu.

giuliettka
6734 příspěvků 24.5.20 09:21

Som totálný odporca drdolov, ale na tejto fotke s videohovoru Kate už neviem s kým, vyzerá Kate perfektne.

Helenuše
350 příspěvků 24.5.20 09:25

@Vinca_minor Ano, moje chyba, přeložila jsem si soukromé letadlo jako tryskáč. Ale na principu to nic nemění.

Helenuše
350 příspěvků 24.5.20 09:27

@czDanda Nepochybuju, že má v porotě důležité místo, i když tuto soutěž nesleduju. Mě spíš fascinuje ta nustnost ušetřit pár hodin za každou cenu.

giuliettka
6734 příspěvků 24.5.20 09:32

@Helenuše Na hraniciach su momentálne kontroly. Takže to nie je pár hodín. Skúste si prejsť z Rakúska na Slovensko, máte hranicu na 2-4 hodiny. Z Nemecka do CZ to bude podobné. Takto mal odbavenie už v tom Frankfurte a kontrolu len na letisku. Čo vzhľadom na množstvo toho čo teraz lieta bolo určite kratšie ako pri ceste autom.

Helenuše
350 příspěvků 24.5.20 13:11

@giuliettka Tak zdržení na hranicích mě nenapadlo.

benyka
8331 příspěvků 24.5.20 14:46

@Helenuše Možná kdybyste produkovala několikadenní akci s milionovým rozpočtem a pěti sty sjednaných lidí v pronajatém divadle, tak by vám to tak nepřišlo. :-)

giuliettka
6734 příspěvků 24.5.20 19:09

Zaujímalo by ma čo vedie ženu nechať si vytetovať mena synov na čelo.

MarryJu
424 příspěvků 24.5.20 19:14

@giuliettka Řekla bych, že koktejl hormonů - pocit, že je to pecka- né příliš vysokého IQ- a návykových látek

eriam
424 příspěvků 24.5.20 22:44

Kolikrát si tak říkám, jak asi bude jednou nadšený puberťák z toho,,že otec má jeho podobiznu v miminkovském věku vytetovanou na ruce nebo lýtku ( viděla jsem již oboje několikrát ).

EmilyG.
1694 příspěvků 24.5.20 23:07

@eriam a ze nejvic jsou takhle vyzdobeni ti, co ziji na davkach, ze?

Stránka:  « Předchozí 1 2518 2519 2520 2521 2522 2523 2524 2525 2526 2527 2528 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek