Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7235) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7174 příspěvků 31.5.20 19:32

A John Pitt oslavuje sladkých 16. :-D

Porkpiehat
2334 příspěvků 31.5.20 19:34

@giuliettka Tomu se říká přepálit start. Jak dlouho běžela? Minutu?

giuliettka
7174 příspěvků 31.5.20 19:37

@Porkpiehat No ale s vozíkom, ja by som nedala ani meter. :-D
Včera som pozerala video, kde cvičila dajaká fitneska a bola úžasná a asi minutu po začiatku cvičenia vybehla spod postele mačka a ja som potom celé video hrála hru, najdi mačku. :-D
Takže aj u tej Khloe som sledovala prevážne vozík a True. :-)

Porkpiehat
2334 příspěvků 31.5.20 19:42

@giuliettka To není, jako bys tu váhu nesla na zádech :-) Neboj, ona zase ten vozíček uloží, protože nebude přece natáčet dvě stejná videa.

giuliettka
7174 příspěvků 31.5.20 19:48

@Porkpiehat Ale jak v tom druhom vedľa nej beží zen réner či čo to je, tak to vyterá jak beh Laurela a Hardyho. :-D Dajaké divné zrýchlené pohyby. Ale vzhľadom na to, že ona bola vždy oplácaná, si myslím, že na tej postave fakt maká.

giuliettka
7174 příspěvků 31.5.20 20:00

@Porkpiehat Ps ja som pozerala niektoré časti „Keeping Up with the Kardashians” a ju mám spojenú s tým, že bola najnormálnejšia z nich. Napríklad sa dohodla s matkou, že budú piecť koláče jak za jej detstva a ona fakt piekla, miešala cesto a dávala na plech. Matka mala k ruke kuchárku a len vydávala rozkazy. A tá Khloe dávala najavo nesúhlas, že načo je také pečenie, keď matka nepečie. Alebo ich pozvala na dovolenku do Kostariky a chcela do mora, na pláž a tak, a oni neboli ochotné opustiť vilu a bazén. Naozaj mi pripadala najnormálnejšia. Síce som nechápala ako može básniť o Tristanovi, že je to úžasný partner, keď nechal tehotnú priateľku mesiac pred porodom, aby mohol byť s Khloe, ale tak láska je slepá. Teraz mi už však pripadá komplet "Kardashianovská“.

giuliettka
7174 příspěvků 31.5.20 20:23
@Porkpiehat píše:
Ty jim křivdíš, nikdo z téhle rodiny nikdy nelhal. I když… Právě jsem dočetla článek, že časopis Forbes obvinil Kylie Jenner, že lhala o své kosmetické společnosti, aby jí mohla s velký ziskem rozprodat. Prodala 51% svého podniku společnosti Coty (já si od nich vybavuji jen Miss Sporty, v Čechách jsem si od nich hodně kupovala) za 600 milionů dolarů, a oni dodatečně zjistili, že to není zdaleka tak velká společnost a nemá takové zisky, jak jim bylo prezentováno.

Coty sa prepadli akcie o 60% dolu? No tak som zvedavá aké toto bude mať pokračovanie. :-D

Porkpiehat
2334 příspěvků 1.6.20 08:06

@giuliettka Pořád je to ale telereality show, takže těžko říct, které scény jsou nahrané a které jsou opravdové. Tomu, že nechtěly na pláž a do moře, bych ale i věřila, protože jim moře a pláž mohou připadat „neestetické“, něco jiného je tam dělat fotky a něco jiného se nechat natáčet, jak se hrabou z moře a vlny jim podráží nohy a vlasy se nehezky přilepí na obličej :-). Ale zná je dost dlouho na to, že to mohla nejspíš tušit, že to tak dopadne. Ale nějakou náplň do dílů najít musí. Navnadila jsi mě, že bych se na jeden díl podívala? ;-)

xSx
860 příspěvků 1.6.20 09:11
@giuliettka píše:
A John Pitt oslavuje sladkých 16. :-D

A ona/on podstupuje zmenu jo? Nejak to nesleduju…

Venda79
582 příspěvků 1.6.20 10:13
@giuliettka píše:
@ertz Ja si tiež myslím, že to musí bolieť jak sviňa a preto nakoniec sú tie hviezdy väčšinou závislé na práškoch proti bolesti. V tom programe Botched tá jedna pacientka po plastike nosa vraví, že to nebolí, lebo jej dávajú každé 2 hodiny tabletky proti bolesti. Vtedy som premýšľala, že u nás kážu aspoň 6 hodinový interval, kým si vezmete ďalšiu tabletku. Že asi máme silnejšie tabletky. :-)

no teda teď jste mě dostala, já měla představu, že plastičtí chirurgové se snaží dělat to šití nenápadné, že udělají přesné řezy a pak to sešívají malinkými nenápadnými stehy, ale tohle vypadá jako když mi na pojišťovnu řezali křečáky!

květušína
490 příspěvků 1.6.20 10:35

@Venda79 toto vypadá čerstvě po zákroku, takže to má asi celé oteklé. Až to splaskne, určitě to bude méně nápadné. Když jsem před rokem podstoupila menší chirurgický zákrok na krku, zašili mi to takovým pro mě tehdy zvláštním stehem - řez dlouhý cca 3 cm zašitý jen jednou „nití“ a „zauzlováno“ jen na začátku a na konci. Ze zájmu jsem se na to při kontrole ptala lékaře a on říkal, že to je steh, který převzali od plastických chirurgů, a když to jde, tak jej používají, jelikož se kůže lépe spojí a je po tom méně viditelná jizva. To moje „šití“ vypadalo po zákroku podobně, ale samozřejmě v o moc menším rozsahu. :D A jizvu mám nyní téměř neviditelnou.

Na druhou stranu i celebrity mohou mít zfušované plastické operace, teď mě napadá jen Tori Spelling a její prsa, ale určitě je jich nepovedených víc, takže nedokážu odhadnout, jestli to má udělané dobře nebo ne. To jen, že s tím stehem mi to přišlo tehdy zajímavé a teď jsem si na to vzpomněla v souvislosti s těmito fotografiemi.

Vinca_minor
1776 příspěvků 1.6.20 11:14

@květušína Mně plastickým stehem šili před víc jak deseti lety slepák a mám krásnou jizvu, hezčí, než po znamínku.

Ophelie
818 příspěvků 1.6.20 11:37

A kdo to prosím na fotce po plastickém zákroku je?

giuliettka
7174 příspěvků 1.6.20 17:53

@Ophelie Katie Price.

Čírina
320 příspěvků 2.6.20 10:11

@giuliettka Myslíte, že na sebe ten samoopalovák dostává průmyslovým nástřikem jako v lakovně?
Tak nějak mi přijde.

pavka_l
1201 příspěvků 2.6.20 10:29

@Čírina jo, to bude nástřik v kabince, jen se musíte včas otočit :-D
https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
7174 příspěvků 3.6.20 19:35

Slovenské celebritné (netuším čo sú to za celebrity, tak ma nebijte. :-) ) mamičky sú už doma. Monika Bagárová s dcérkou Rumiou a Lucka Mokráňová a jej dcérka Talia Mám chuť na Talianský rum. :-D

giuliettka
7174 příspěvků 3.6.20 19:47
@Čírina píše:
@giuliettka Myslíte, že na sebe ten samoopalovák dostává průmyslovým nástřikem jako v lakovně?
Tak nějak mi přijde.

Ha! To vďaka tým Kardashiankám tiež viem. :-D Kurňa asi som videla priveľa dielov. :-D
Je to fakt jak v lakovni, akurát, že je to manulálne nástrek, Strieka jeden človek ručnou pištoľou s rozprašovačom.

pavka_l
1201 příspěvků 3.6.20 20:30

@giuliettka tak to mi připadá ta Rossova kabinka mnohem lepší :-)

kobylkalucni
366 příspěvků 3.6.20 20:54

@giuliettka U Bagárové mi to nevadí, otec je cizinec ( nechce se mi teď hledat jméno) a dítě má jeho příjmení, tam to ladí. A moc hezky řekli, že dcerka dostala jméno po své babičce, tím utli bulváru právě narážky na rum, ale napadlo to asi každého :-). Snad se s tím holčina popere ve škole, děti umí být hnusné.

Porkpiehat
2334 příspěvků 3.6.20 22:32

@kobylkalucni Jsem téměř abstinent, takže já měla asociaci s „rumištěm“ https://cs.wikipedia.org/wiki/Rumiš

Vinca_minor
1776 příspěvků 3.6.20 22:44

@kobylkalucni Chlap Bagárové je Makhmud Muradov, uzbecko-český zápasník MMA. A jméno po babičce chápu. Tu druhou ženskou vůbec neznám.

Mysterious
148 příspěvků 3.6.20 23:49

To se na Slovensku fasují takovéto župánky?

benyka
8417 příspěvků 4.6.20 00:18

@giuliettka Ne, že by mi na tom až tak záleželo, jen pro pořádek: „Monika Bagárová je česká zpěvačka, která se narodila 5. července v Brně.“ :-)

květušína
490 příspěvků 4.6.20 08:46

@Mysterious taky mě to zarazilo. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2524 2525 2526 2527 2528 2529 2530 2531 2532 2533 2534 2546 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek