Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7238) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
joohana7
20 příspěvků 12.7.20 14:47

Meghan je velice nesympatická tím, jak se vždy chytí tématu, které letí (ekologie, BLM) a svatouškovsky poučuje a káže vodu, pije víno. K tomu má samé přátele „na jedno použití“ - když se jí už nehodí se s nimi znát, rychle je hodí přes palubu. Připomíná mi jednu bývalou spolužačku.

Teď nedávno si stěžovala, že si její Archie nemá s kým hrát, protože na normální setkání matek s dětmi je moc slavná. No kdyby dítě neodstěhovala na druhý konec světa, mohlo si hrát s mnoha stejně slavnými bratránky a sestřenicemi.

Fakt jsem je jako pár chtěla mít ráda, ale teď už jen kroutím hlavou.

tajinka
97 příspěvků 13.7.20 11:06

Tak v LA nie je dost dostatocne znamych ludi, ktori maju male deti?
Saty sa mi nepacia su prilis velke v hornej casti a prilis pokrcene. Auto moze byt :)

BeKaa
564 příspěvků 13.7.20 12:11

Známých lidí s dětmi je tam určitě dost, ale Meghan si nynější kariéru založila na tom, že je chudinka, která má všechno těžší než obyčejní smrtelníci… stejně jsem ještě zvědavá, jak tohle všechno dopadne. Ta holka žije z popularity a velkých gest.
Co vymyslí příště? Na rozvod je ještě brzy…

porjk
3114 příspěvků 13.7.20 12:34

@BeKaa Přitom nastartováno měla slušně :)

Královna trnů
24 příspěvků 13.7.20 13:25

@BeKaa Pokusí se vyprovokovat královnu k tomu, aby jim skutečně odebrala tituly :D Pak budou moci zase plakat, že jsou chudáci a že jsou na ně všichni zlí…

giuliettka
7312 příspěvků 13.7.20 15:45
@BeKaa píše:
Co vymyslí příště? Na rozvod je ještě brzy…

Ja tipujem, že to s tým bourakom napáli tak nenápadne do dajakého mostného stlpu, alebo aspoň do dajakej malej brezy pri ceste. Tak aby sa moc nepoudierala, ale na splynutie s Dianou a jej osudom to bude akurát stačiť.

Kryptozoo
347 příspěvků 13.7.20 17:09

Tradáá!

Eleanor Rigby
640 příspěvků 13.7.20 23:10

@Kryptozoo Mankote, kolik mu… uh, ono je to tam vlastně vidět. Skoro třikrát tolik, kolik jí. Takže ona bude mít dítě a on… pravnouče.

joohana7
20 příspěvků 13.7.20 23:13

Především nechápu Lucinčiny rodiče. Mám dítě jen o něco málo mladší a kdyby čekalo mimino, samozřejmě bych pomohla, jak by bylo třeba. Ovšem kdyby mělo takového postaršího obšourníka za partnera, asi bych milého pána prohodila oknem.

Eleanor Rigby
640 příspěvků 13.7.20 23:23

@joohana7 Pokud to chápu správně, tak postarší obšourníci se typicky stávají zranitelným holkám z nepříliš funkčních rodin. Takže hádám, že její rodiče budou nejspíš terno tak nějak celkově.

porjk
3114 příspěvků 14.7.20 07:04

@Kryptozoo No,jde na to od podlahy. Nejdřív si holku vychová, nabarví ji vlásky, upraví k obrazu svému a teď má matku pro své dítě :)

Ghost B.C.
3932 příspěvků 14.7.20 07:27

Já furt čekám, kdy bulvár napadne, že Lucinka je ČESKÁ Courtney Stodden a ono pořád nic.

Paris1789
4762 příspěvků 14.7.20 08:25

Baví mě představa, že by se slečna zajímala o to, co si o jejím milostném životě a partnerovi myslí rodiče. Vězte, že nezmůžete většinou nic. Pokud budete prudit, přijdete o dceru a hlavně o vnouče.
Za prohazování oknem půjdte maximálně tak sedět, dceru spíše utvrdíte v její nastoupené cestě.

bao-baba
1106 příspěvků 14.7.20 09:27

@joohana7
Pokud si dítě skutečně postaví hlavu, tak s tím jako rodič moc nenaděláte.

Lizbeth
1382 příspěvků 14.7.20 16:42

Já si pamatuju, jak si mě rodiče v sedmnácti posadili do obýváku a vážným hlasem mi promlouvali ( nařizovali) do duše, že nemohu chodit s mužem, kterému je 26, protože já jsem v podstatě ještě dítě a on už muž..chtěli použít opravdu rozumné důvody, tak mi o hlavu neomlátili jeho červené vlasy do pasu, šest náušnicí, kozí bradu a tetování..
Za rok už jsem s ním bydlela..toliko k rodičovskému vlivu na vztahy dětí - jsem z milující fungující rodiny.

U Bohuše mi otcovství přijde jako taktický tah..na chvíli to zřejmě otřese názorem na jeho jinou orientaci. Mě to otřáslo přesně na 30 sekund a dál si myslím svý..

Eleanor Rigby
640 příspěvků 14.7.20 17:17

@Lizbeth 26 ještě není postarší obšourník, to může dokonce i dopadnout dobře. Ale když si sedmnáctku nabrnkne chlápek, kterému táhne na padesátku, tak už ji opravdu nebere jako potenciální rovnocennou partnerku, ale jako snadnou kořist.

bao-baba
1106 příspěvků 14.7.20 22:15
@Lizbeth píše:
U Bohuše mi otcovství přijde jako taktický tah..na chvíli to zřejmě otřese názorem na jeho jinou orientaci. Mě to otřáslo přesně na 30 sekund a dál si myslím svý..

Proč by měl takticky tahat…dnes je to už každému jedno. Mně se spíš zdá, že bičuje mrtvého koně své kariéry.

Jordaan
9026 příspěvků 16.7.20 02:03

@Lizbeth

No a jak to dopadlo?

Jordaan
9026 příspěvků 16.7.20 02:06

Ja v sedmnacti chodila s o 11 let starsim umelcem a lokalni hvezdou, protoze si mne nevsimal spoluzak z gymnazia. Ktery mi po letech na srazu rekl, ze se mnou strasne chtel chodit, ale neodvazil se, protoze jsem chodila s tou lokalni hvezdou. Hotova tragedie :-).

pavka_l
1205 příspěvků 16.7.20 15:25

@Jordaan Z toho by mohl být pěkný letní romantický film, nechcete z toho něco vytěžit?

giuliettka
7312 příspěvků 16.7.20 16:56
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Přemýšlím, proč zakrývá vlasy část nápisu na tričku…
Takovéhle kudrliny jsem si udělala asi v páté třídě pěnovými natáčkami, působilo do děsně přirozeně :-D

Videla si nový účes Kate? A videla si novú účes Meghan? Čo tipuješ? Ktorá sa vyžehlila prvá? :-D

giuliettka
7312 příspěvků 16.7.20 17:00

A pre tých čo ma obvinia, že som posadnutá porovnávaním, tak prosím nie som v tom sama, „ujíždi na tom polka internetu“. :-D
Vraj je tehotná, ma nafuknuté rty, botox a predlžené vlasy. :-D

tajinka
97 příspěvků 16.7.20 17:32

Neviem ako si to afro vyzehlila, ale su krasne :grinning:

Porkpiehat
2367 příspěvků 16.7.20 22:53

@giuliettka Žehlila vlasy nebo žehlila obličej? Ty víš, že Kate a její robátka jsou moji oblíbenci, takže nemůžu být nestranná ;-) Ať tak nebo tak, ty vlasy, které má na fotkách s modrým topem, se mi nelíbí, chybí jim život. Kdyby měla mikádo v úrovni, kde jí končí první stupeň sestříhání (pod bradou), tak to vypadá dobře.

giuliettka
7312 příspěvků 17.7.20 05:38
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Žehlila vlasy nebo žehlila obličej?

Počkaj, Kate mi v tvári vyžehlená nepripadá. Ksicht vypiglovala podľa novínárov len Meghan. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2541 2542 2543 2544 2545 2546 2547 2548 2549 2550 2551 2552 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek