Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7238) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7309 příspěvků 27.7.20 14:35

@Oldyn To ja tiež nie, ale ohradila by som sa po prvom drone a nie po pol roku. :-D

giuliettka
7309 příspěvků 27.7.20 14:38

A Ornella Koktová, ktorá bola schopná o manželovi vyhlásiť verejne, že je to gentleman čo lízal a lízal a nič za to nechcel, najednou pociťuje stud, lebo sa jej matka vydala. Panebože, ak ju to tak točí, že sa tie dve handrkujú pred novinármi, tak mala držať zobák.

Oldyn
6400 příspěvků 27.7.20 16:37

@giuliettka
No tak po půlroce obtěžování dronama, bych po anglicku začala střelbu kachen. :D

Acrobaleno
1004 příspěvků 28.7.20 12:46
@giuliettka píše:
Baví ma prestrelka medzi Štikovými, aj keď som tu reality šou nevidela a po vyjadrení Charlotte, že ona obézna nie je, ale matka áno, som hľadala jej fotku bez retuše a táto ma teda pobavila. Je stará, ale tie plavky sú proklatě nízko. :-D

Pani naľavo je matka či dcéra?

Ophelie
842 příspěvků 28.7.20 13:46

Dle vlasů bych si tipla, že vlevo je dcera.

vlm
5322 příspěvků 28.7.20 17:59

Stojí za připomenutí: Žila jsem s Matušem, řekla Barbora Škrlová z kuřimské kauzy, on to potvrdil
Tohle by snad bylo lepší nevědět.

Ophelie
842 příspěvků 28.7.20 18:12

@vlm ale Lucinka byla v té době ještě malá, tak může žít v blažené nevědomosti:o)

vlm
5322 příspěvků 28.7.20 18:29

@Ophelie no myslím že se to k ní donese, ale on ji to Bohoušek náležitě vysvětlí.

bao-baba
1102 příspěvků 28.7.20 19:04

@vlm No tě pic…

xSx
874 příspěvků 29.7.20 09:59

Rebel Wilson hubne. Myslím, že hodně prokoukla

květušína
517 příspěvků 29.7.20 10:10

@xSx ano, mně vždycky příjemně překvapí, jaká líbezná tvář vykoukne, když někdo s velkou nadváhou nebo obézní výrazně zhubne.

VeronikK
1235 příspěvků 29.7.20 10:11
@Paris1789 píše:
@EmilyG. mně se třeba hodně líbila s holou hlavou paní Slováčková, líbila se mi víc, než s těmi loknami. Ty lokny z ní dělaly takovou tuctovou buchtu, s holou hlavou byla najednou hodně výrazná a vyloženě krásná. Ta má taky kulatou hlavu. Podle mě by si to měly zejména mladé dívky s dobrou pletí vyzkoušet, je to svým způsobem poznání sebe samé.
Chápu, že když má někdo nadváhu, více brad, visící tváře a bramborovitou hlavu, že do toho nejde (tím nechci ani omylem naznačit, že je to váš případ, probůh!).
Někomu to prostě nesluší. Někomu zas jo. Jako ostatně všechno.
Mně třeba nesluší romantický styl, pinup a podobné styly.
Ale přemýšlím o paruce, že bych s ní byla zase někdo jiný, což mě vyloženě láká.

Jste mě rozesmála :-) Nadváhu mám, sice bez brad a dalších efektů, ale právě si na ty plešaté vlasy přijdu moc neforemná. Kdysi kolem 20 let jsem se nechala ostříhat vždy začátkem léta na 3mm a bylo to skvělé -umýt a usušit vlasy - žádný problém. Navíc to podle mě vypadalo dobře a extravagantně. Hlavu nemám kulatou, spíš protáhlou a jak jsem byla štíhlá mladá dívčina, tak mi to vyhovovalo. Jen jsem se musela aspoň trochu nalíčit nebo vzít naušnice, abych nevypadala jako kluk. Na krátké (hodně) vlasy mám ještě spadeno, musím zhubnout. Sice doma chlapci s tím mají nějaký problém, ale to přežijou :-)

giuliettka
7309 příspěvků 29.7.20 20:03
@Acrobaleno píše:
Pani naľavo je matka či dcéra?

V bielych lepšie padnucich plavkách je matka. Dcéra je tlustejsia a vždy bola. Teraz je ešte obeznejsia jak na tej fotke.

giuliettka
7309 příspěvků 29.7.20 20:09
@xSx píše:
Rebel Wilson hubne. Myslím, že hodně prokoukla

Ale tie dristy by si mohla odpustiť. Vraj bola tlusta preto, že pre film ju chceli tlustu a platili jej za to. Tak ona je v tom, že sa vyžrala nevinne. Už vidím jak zhubne a nezozenie rolu vo filme, lebo nevie hrať, tak to zvali na to, že hubenu ju nechcú. Niečo jak tá baby z hriesneho tanca. Nie že ja som mizerná herečka, ale plastika nosa je na vine, že nehrám vo filme.

xSx
874 příspěvků 30.7.20 09:24

@giuliettka Ja si to treba nemyslim. Ona samozrejme nerika, ze se vyzrala kvuli filmu, ale ze ji uplaceli, aby tlusta zustala. To jsou dve ruzne veci. A celkem tomu i verim, docela jsem ji sledovala a proste ona se nejak prezentuje a k tomu to, ze je tlusta proste nejak patrilo, nebo ona to vzdy nejak zainkorporovala do role. Showbyznys je hnus, takze by me to fakt neprekvapovalo, jakmile mate jednou nejakou trademark, tak i tahle znacka Vas prodava. (btw me celkem prekvapila, prislo mi, ze je to celkem chytra zenska)

Paris1789
4760 příspěvků 30.7.20 11:21

@xSx mně se líbila i tlustá. U ní mi to nějak nevadilo.

vlm
5322 příspěvků 2.8.20 22:39

Mladá Kubelková je hezká o tom není pochyb, ale je fakt nutné aby se patnáctiletá holka řečeno slovy paní Škopkové že Slunce, seno… takhle vystavovala…a ještě ty kecy i tomu.

Natálie se sice nestydí ukázat veřejně fotky v plavkách, sama si je vědoma svých rezerv a podle komentářů u fotek se snaží nepodléhat kultu těla. „Pojďme si trošku ukázat tu pravou realitu těl a toho, jak naše těla fungují. Přijde mi, že se teď hrozně moc ukazuje jak by vlastně “měla” žena/holka vypadat. Hubený pas, velký zadek, velký prsa, čistá pleť, žádný akné, kus ženský, žádná vychrtlina, pevná postava a samozřejmě žádná celulitida ani strie, ale takhle to nefunguje. My takhle nefungujeme, naše těla takhle nefungují, naše celulitida ani strie takhle nefungují, to všechno je svým způsobem nereálný, protože každý má jinou genetiku a jinou stavbu těla,“ komentovala své fotky pořízené v plavkách.

květušína
517 příspěvků 2.8.20 23:36

@vlm taky jsem na to nevěřícně koukala, že se patnáctiletá holka veřejně vystavuje v takové lascivní póze. Tedy spíš, že to rodiče dovolí, ba co víc, podporují.

Brep
757 příspěvků 3.8.20 07:38

@vlm To zni taaak presvedcive, kdyz patnactileta modelka pise o celulitide a striich :D

Porkpiehat
2366 příspěvků 3.8.20 07:39
@vlm píše:
Přijde mi, že se teď hrozně moc ukazuje jak by vlastně “měla” žena/holka vypadat. Hubený pas, velký zadek, velký prsa, čistá pleť, žádný akné, kus ženský, žádná vychrtlina, pevná postava a samozřejmě žádná celulitida ani strie, ale takhle to nefunguje… komentovala své fotky pořízené v plavkách.
:-) Komentář od holky, která má hubený pas, velký zadek, velká prsa, čistou pleť, žádné akné, pevnou postavu, žádnou celulitidu ani strie, je to kus ženské, žádná vychrtlina :-) Co tím chtěla naznačit? Že je vlastně to, co se teď pořád ukazuje a že by měla pokračovat v ukazování?
Jinak trošku zaspala dobu, teď je právě velmi moderní ukazovat strie, které zůstaly po porodu, fitness trenérky či jiné štíhlé aspoň trochu slavnější ženy ukazují, že když si sednou, tak se jim na břiše také udělá „špíček“ jako každé normální ženské. Možná tahle móda nedorazila do ČR a nebo na IG sleduje jen ty „dokonalé“.
Brep
757 příspěvků 3.8.20 07:42

@Porkpiehat nezaspala dobu, nema co ukazat s takovou postavou a vekem :D

Porkpiehat
2366 příspěvků 3.8.20 07:42

@květušína Když jsme na ten článek narazila, tak jsem si musela vyjet nahoru, abych se podívala na její věk, jestli náhodou od posledně trochu nezestárla a není jí aspoň 17 let. Tak ne, nezestárla.

ertz
493 příspěvků 3.8.20 08:09

@květušína Mamince se životní strategie vsadit na vzhled vyplatila, tak k tomu vede i dceru.

porjk
3114 příspěvků 3.8.20 09:33

@vlm … nepodléhat kultu těla… hmmm :))

Ophelie
842 příspěvků 3.8.20 11:45

Takových holek je dvanáct do tuctu…

Stránka:  « Předchozí 1 2542 2543 2544 2545 2546 2547 2548 2549 2550 2551 2552 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek