Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7260) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
EmilyG.
2149 příspěvků 4.8.20 11:09

@Paris1789 rodičům nic jiného než mlčet nezbývá. Ano, mohli by to uplatit, ale kdo jim zaručí že to nevytáhnou za půl roku, za rok a zase znova? Je to český bulvár, špína největší. Vždyt odtud vzešel Ovčáček, není se čemu divit.

MP Janka
642 příspěvků 4.8.20 11:36

@giuliettka
Jestli je slečna škaredá, tak by polovina republiky měla nosit burku, aby se jich nikdo nelekl…

Femur
507 příspěvků 4.8.20 12:10

@giuliettka Tak jsem to nemyslela, že ty co nepřibraly, nejsou normální, pokud to tak vyznělo, tak ne. Z mojí zkušenosti nejde vždycky jen o ta kila, prostě tělo je povolené. Já jsem teda kojením asi něco shodila, ale nijak vychrtlá jsem nebyla, a to jsem kojila hodně a dlouho. Každý to prostě má jinak.

květušína
523 příspěvků 4.8.20 12:21

@EmilyG. To, že rodiče mlčí a nijak nezasahují do toho, jaké fotky jejich 15 letá dcera ukazuje veřejnosti je nijak neomlouvá ani z nich nijak nesnímá zodpovědnost. Ale já mám spíš pocit, že to rodiče skrytě podporují, a o to je to horší. Právě proto, že je jí teprve 15.
Srovnejte si třeba fotky v plavkách o dva roky starší Natálie Grossové, která taky často bývá v bulváru. Tak vyzývavé pózy u ní ale nevidíte.

PanenkaMalenka
291 příspěvků 4.8.20 12:21

Po porodu jsem byla nejhubenější ve svém životě, neb jsem za těhotenství přibrala 4,8 kg. Ovšem bez vlastní zásluhy, prostě to tak bylo.

Porkpiehat
2483 příspěvků 4.8.20 12:24

@giuliettka Škaredá možná ne, ale tuctová. Ale jak tu o ní tady čtu, tak se mi vybavila Lenka Kořínková ve filmu Léto s kovbojem. Té postavě také bylo 15 let :-)

květušína
523 příspěvků 4.8.20 12:26

A ce se těla týká, strie jsem měla už v pubertě, jelikož mi nějak rychle narostla prsa. Při těhotenství na břiše přibylo strií jen pár, a to jsem přibrala více než 20 kilo. Do půl roku při kojení bylo všechno pryč, ačkoliv jsem doslova žrala. Teď mám vlastně stejnou váhu jako na střední škole, jen se to jaksi jinak přeskupilo, ten hubený pas už prostě nemám.

Femur
507 příspěvků 4.8.20 12:30

@Porkpiehat Jo, jak se jí trhala schválně! ta záplata na zadku, aby zaujala. :-)
Taky mi ta holka nepřijde vyloženě šeredná, ale označit ji za krasavici mi přijde přehnané. Taková normální patnáctka, co je akorát známá, namaluje si pusu křiklavě rudou rtěnkou a myslí si o sobě, že si z ní svět sedne na zadek.

Porkpiehat
2483 příspěvků 4.8.20 12:56

Četla jsem titulek „Z Kena je vdaná Barbie!“ a říkám si „tos to vzal, hochu, pěkně hopem“. V článku o svatbě samozřejmě ani zmínka :-) Ale župánek a pantoflíčky má hezké.

https://www.super.cz/…lavkach.html#…. sznhp. box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Edit: Po opětovném přečetní titulku mi to samozřejmě došlo, přišlo mi legrační, jak mě u některých osob nepřekvapí ani takový extrém, který by mě donutil přezkoumat okamžitě nadpis :-)

Příspěvek upraven 04.08.20 v 13:13

chitrá alex
342 příspěvků 4.8.20 13:09
@Porkpiehat píše: Četla jsem titulek „Z Kena je vdaná Barbie!“ a říkám si „tos to vzal, hochu, pěkně hopem“. V článku o svatbě samozřejmě ani zmínka :-) Ale župánek a pantoflíčky má hezké.

https://www.super.cz/…nadna-barbie
ne vdaná, ale vnadná
jo aha, už jsem to pochopila, ona je to ironie, tak nic, no.

Čírina
350 příspěvků 4.8.20 13:27

@chitrá alex, @Porkpiehat V pohodě, já četla vadná…

chitrá alex
342 příspěvků 4.8.20 13:30
@Čírina píše:
V pohodě, já četla vadná…

což asi nejvíc vystihuje skutečnost

Porkpiehat
2483 příspěvků 4.8.20 13:53
@Čírina píše:
@chitrá alex, @Porkpiehat V pohodě, já četla vadná…

Uf, nejsem v tom sama :-) Vzpomněla jsem si na takovou tu osmisměrku, která občas koluje po sociálních sítích - první tři slova, která najdeš, předpovídají, co tě čeká v novém roce (třeba „nevěra - rozvod - mimino“). Vdaná už jsem, tak nevím, co mi ta moje slovní záměna chtěla naznačit. Ale možná jen přeji Barbie, aby konečně našla štěstí v životě. @Čírina Vy to vidíte přece jen trochu realističtěji :-D

EmilyG.
2149 příspěvků 4.8.20 14:07

@Femur @Porkpiehat prosim vas, je to patnactilete dite, uz to nechte byt.
A opravdu bych byla hooodne opatrna v kritizovani cizich deti, vychovy atd., on Panbuh velice rad oplaci a vraci.

Temperance
2829 příspěvků 4.8.20 14:39

Ad Ken/Barbie - na té úvodní fotce mi přišlo, že má ve výstřihu… jak to říct… to, co patří dozadu pod pas.

benyka
8717 příspěvků 4.8.20 17:26

@Temperance Jen se neostýchejte, prostě „zadeček“. Je to v každém prvním celebritím článku, pokud se týká ženské.

MarryJu
492 příspěvků 12.8.20 12:16

Jessica Alves.
Když na to koukám, tak to ve mě vzbuzuje jen lítost

benyka
8717 příspěvků 12.8.20 12:20

@MarryJu Jakpak se to asi obléká.

vvy
338 příspěvků 12.8.20 12:34

@MarryJu To musí být hodně bolavá duše. :-(

porjk
3158 příspěvků 12.8.20 13:05

@benyka Blbě.

bao-baba
1195 příspěvků 12.8.20 20:53

Kromě plastických operací by ta osoba měla věnovat také nějaký čas cvičení - sice má nafouklá prsa a pozadí, ale nohy má totálně beztvaré.

eriam
431 příspěvků 12.8.20 22:21

A kam mu ( jí ) se ztratily ty pekáče buchet na břiše? :-D

benyka
8717 příspěvků 12.8.20 22:50

@eriam Hádám, že jsou vyhozené do smetí.

Temperance
2829 příspěvků 13.8.20 08:29

@eriam Třeba plujou oceánem…

MarryJu
492 příspěvků 13.8.20 09:58
@bao-baba píše:
Kromě plastických operací by ta osoba měla věnovat také nějaký čas cvičení - sice má nafouklá prsa a pozadí, ale nohy má totálně beztvaré.

Kromě plastických operací by měla i nějaký čas strávit s psychologem

Stránka:  « Předchozí 1 2547 2548 2549 2550 2551 2552 2553 2554 2555 2556 2557 2569 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek