Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7257) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7656 příspěvků 10.10.20 08:54

Keď už vraj dráždi svojím sexy telom, investovala do plastiky, nemohla by sa aspoň tvarit troška prívetivejšie. Moc krásy nepobrala, ale ten jej výraz zabil aj tu štipku čo tam niekde možno pred plastikou bola. :-D

Judy24
1186 příspěvků 10.10.20 09:25

@giuliettka Taky nechápu, proč si z toho dělá obchodní značku. :) Moje oblíbená fotka AP je tahle:

giuliettka
7656 příspěvků 10.10.20 09:31

@Judy24 Ja si pri jej fotkách vždy spomeniem na túto, kde má tvar jak „šmirgeľ papier“ a pri pohľade do zrkadla si poviem, že to so mnou nie je až také zlé ako s ňou, nemusím si retušovať ksicht komplet a najlepšie odzadu. :-D

giuliettka
7656 příspěvků 10.10.20 10:34

A Miley Cyrus a jej „Heart Of Glass“ od Blondie. Prekvapilo ma, že kritiku schytal spev a nie ten overal, vraj to odkričala a nie odspievala. :-)
https://www.youtube.com/watch?…

Porkpiehat
2598 příspěvků 10.10.20 12:14

@giuliettka Překvapuje mě, že tě ten overal překvapil :-D Ona ani ta Blondie nebyla v klipu zrovna nabalená jako cibule.
Originál od Blondie znám, na verzi od Miley mě nic neuráží. Kdopak jí to zkritizoval? Vzala jsem jí na milost v okamžiku, kdy jsem slyšela Jolene. Takže musím uznat, že ať je jaká je, tak zpívat umí. Stejně jsem vzala na milost DiCapria, který mě fyzicky tak nepřitahoval, že mi trvalo hodně dlouho než jsem si všimla, že je výborný herec :-D A vrcholem bylo, že ve Star Treku jsem musela uznat, že Cumberbatch není kuní ksicht a že má něco do sebe. Nejspíš za to mohla změna účesu. A nebo stárnu a snižuji požadavky na přitažlivost :-D :-D :-D

giuliettka
7656 příspěvků 10.10.20 12:58
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Překvapuje mě, že tě ten overal překvapil :-D

Počkaj mňa prekvapuje, že kritizovali spev, ten sa mi práve páčil. :-)
Ale uznávam, že ja som hudobný antitalent. Ta Jolene sa mi viac páči v podaní krstnej matere Miley, teda v origináli. Ale ja som vysadená na Dolly Parton a mne sa viac páči v jej podaní aj ‚I Will Always Love You‘. To černošské zavýjanie uaaahhh a eeeeauuuuh v podaní Whitney Houston mi drása nervy. :-D

Ophelie
936 příspěvků 10.10.20 13:00

To je zajímavé, DiCaprio mě nikdy nebral, považovala jsem ho za „slaďouše“, který má přivábit ženské publikum. Ale pak jsem viděla Nouzový východ, kde hrál s Winsletovou, a musela jsem svůj náhled přehodnotit. Třeba Rimbauda hraje v Úplném zatmění skvostně jako nesnesitelného, přesto strhujícího frocka.

giuliettka
7656 příspěvků 10.10.20 13:09
@Porkpiehat píše:
Stejně jsem vzala na milost DiCapria, který mě fyzicky tak nepřitahoval, že mi trvalo hodně dlouho než jsem si všimla, že je výborný herec :-D

Ale musíš uznať, že toho Oscara dostal za nesprávný film a len za zásluhy. Lebo by im bolo blbě, keby tam zase zostal stáť s prázdnými rukami. :-D

Porkpiehat
2598 příspěvků 10.10.20 14:32

@Ophelie Mně vadil v Pláži i Titanicu, ani nevím proč. Možná proto, že v té době vypadal, že je mu 16 let :-D Pak jsem viděla Shutter Island a Inception a obrátila jsem. Asi jsem si potřebovala uvědomit, že se mi nemusí líbit (jak nám bylo vtloukáno do hlavy) na to, abych ho ocenila jako herce.
@giuliettka Tak dobře se s Leonardem neznám, abych věděla, za co dostal Oscara :-) Za ten film s medvědem? (ten jsem neviděla).

witty1
123 příspěvků 10.10.20 16:41

Ještě předtím, než začal být za hvězdu, Leo natočil film Co žere Gilberta Grapea a je v něm skvělý. Kdo nezná, doporučuji.

Judy24
1186 příspěvků 10.10.20 18:10

@giuliettka Oscara dostal, protože se celý internet rozhodl, že je to největší nespravedlnost v historii cen akademie a tak dva roky těch memů byly plné diskuze (trochu přeháním, ale ne moc). Tím nechci říct, že si to vůbec nezasloužil, film jsem neviděla, ale vím, že herec je dobrý. Jen že tlak tam byl. :)

Paris1789
5031 příspěvků 10.10.20 18:36

Di Capria pamatuju ve Varech, bylo to ještě dítě. Vtipné to bylo.
Hodně se mi líbil v té poslední Tarantinovce, která se mi ale nelíbila vůbec.

Femur
529 příspěvků 10.10.20 18:53

Mně se Di Caprio taky nikdy nelíbil, nepřipadal mi přitažlivý. Zpětně jsem ho docenila jako staršího a uvědomila si, že je to dobrý herec. Myslím, že když má někdo nálepku idolu, tak mě to automaticky odrazuje a nijak mě neláká se na něj dívat. Takže jsem některé filmy viděla přesto, že v nich hrál, a ne proto, že v nich hrál. :-)

Pýthia
307 příspěvků 10.10.20 19:52

@witty1 Naprostý souhlas!!

Jordaan
9175 příspěvků 10.10.20 19:54

@witty1

To je skvely film, LdC je tam vyborny. Ja ho tehdy jeste neznala a behem filmu nekolikrat premyslela, jestli to „normalni“ herec hraje nebo jestli skutecne obsadili nekoho s postizenim. Ze je to di Caprio mi doslo, az kdyz jsem pak videla nejaky z jeho slavnych filmu.

Uživatel je onlinebao-baba
1259 příspěvků 10.10.20 20:22

Mám to s LdC úplně stejně - jako hezounek pro mě nezajímavý, později jsem si ho oblíbila. Výborný byl také v životopisném filmu o zakladateli FBI - J. Edgar. Líbil se mi i ve filmu Letec (zase životopis) a Vlkovi z Wall Street podle skutečného příběhu. Ráda se kouknu i na film Chyť mě, když to dokážeš, je velmi zábavný (zase podle skutečného příběhu :-)).

giuliettka
7656 příspěvků 11.10.20 07:50
@Judy24 píše:
@giuliettka Oscara dostal, protože se celý internet rozhodl, že je to největší nespravedlnost v historii cen akademie a tak dva roky těch memů byly plné diskuze (trochu přeháním, ale ne moc). Tím nechci říct, že si to vůbec nezasloužil, film jsem neviděla, ale vím, že herec je dobrý. Jen že tlak tam byl. :)

No zaslúžil, ale nie za ten film. V tom naozaj dobrý nebol, A vtipy vďaka tomu, že Oscara dostal za film v ktorom to nebolo nč moc, neprestali. Boli oveľa intenzínejšie. :-D

Uživatel je onlinebao-baba
1259 příspěvků 11.10.20 09:59

@giuliettka
To měl tedy kliku. Dnes by mohl Oskara dostat, jedině kdyby medvěd byla nevidomá trans medvědice menšinového původu :-)

Jordaan
9175 příspěvků 12.10.20 16:04

Tak Csakova si mimo obliceje nejspis nechala neco udelat i s mozkem. Dopadlo to jeste hur, nez ten oblicej.
https://www.idnes.cz/…_lidicky_zar

Porkpiehat
2598 příspěvků 12.10.20 16:29

@Jordaan Z článku je dobře vidět, jak se k nemoci staví ti, kteří měli velmi slabý (nebo vůbec žádný) průběh. Zato ti, kteří doma leželi dva týdny v posteli a nemohli se ani pohnout nebo dokonce skončili v nemocnici, ti to už vidí jinak. Mírný průběh může také znamenat, že si tělo nevytvořilo dostatek protilátek a dotyčný/á může covid chytit znovu. Pak už si to můžou pořádně odležet, když si to tak vroucně přejí. Šťourání špejlí v hlavě… zapomněla dodat, že se tím naruší mozek… u těch, kteří teda mozek mají.

kalmar
172 příspěvků 12.10.20 16:36

Tak s tím Leem jste mě potěšily. Myslela jsem, že jsem jediná, komu se jako idol z titanicu nelíbil. Jo a hrozně se mi pletl s Mattem Damonem, ve filmu Skrytá identita hrají oba (nějaké agenty, je to celé tajemné, dobrodružné a špionážní) a nic jsem z toho neměla, protože jsem se netihla zorientovat.

benyka
8778 příspěvků 12.10.20 16:49

@Porkpiehat Taky se tak mohou stavět k této nemoci ti, kteří už byli někdy nemocní a nikoho to nezajímalo.

Porkpiehat
2598 příspěvků 12.10.20 16:55

@kalmar Patřilo by to spíš do zpovědí, ale kromě Lea (než jsem mu přišla na chuť) se mi také vůbec nelíbil film Casablanca. Asi jsem od měla příliš velké očekávání, podle toho, co se o něm kdy napsalo. Přitom příběh sám o sobě mi zpětně nepřijde špatný, ale asi za to mohl Humphrey Bogart. Věřím, že kdyby udělali remake, tak se mi bude líbit daleko víc… teda pokud by hlavní role nedostali Robert Pattinson a Kristen Stewart. Ti se budou muset snažit víc než Leo, abych jim přišla na chuť.
A nebude to ani dobou natočení, protože třeba film Poznamenaní byl natočen jen o pár let později a mohl mi srdce utrhnout.

Vinca_minor
2026 příspěvků 12.10.20 17:06

Za sebe si skoro přeju, abych ten covid chytla teď a měla imunitu aspoň přes zimu. O sebe strach nemám, jsem mladý zdravý člověk. Ale nechápu, jak má každá celebrita potřebu se o tom vyjadřovat do médií a totálně to zlehčovat. Mám kolem sebe i starší a nemocné lidi, takže používám roušku, dezinfekci a než třeba jedu k mamince, tak svůj zdravotní stav důkladně zanalyzuji.

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 17:58
@Vinca_minor píše: . Ale nechápu, jak má každá celebrita potřebu se o tom vyjadřovat do médií a totálně to zlehčovat.

No ono im už moc možnosti nezostáva. Zahraničné hviezdy vystupujú, viď taká Miley Cyrus kde vidieť na youtube, že majú jej hudobníci roušky a že to nahrali teraz. Ma to milióny pozreti. Tito nevstupujú, na to aby zaujali na youtube hovno vedia. Žiaden kumšt neovládajú. Pitchu s rouškou uz nafotila Boudová, dobre tvarovanu riť otrčila do fotoaparátu Dara. Ak nechcú otrčiť nahé proridzenie, o fotky ktorých napríklad vo veku a váhe Csakovej najskôr ani záujem nebude, tak už im zostáva len covid. Na tom sa momentálne zvezie každá neschopná nula. Keby Ilona začala spievať, tak si to nepustí nikto, lebo každý vie, že už nič nové nevypotí, je za zenitom. Keď sa vymedzi proti covidu, tak na ten profil klikol každý. Priznávam ja sama by dom na titulok Csáková nahrala novú pieseň neklikal, ani keby mi zaplatili.

Stránka:  « Předchozí 1 2564 2565 2566 2567 2568 2569 2570 2571 2572 2573 2574 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek