Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7257) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
2598 příspěvků 12.10.20 18:32

@giuliettka Původně jsem sem chtěla dát tohle video Miley kvůli tomu, že se tě zeptám, jestli letos není v módě přitlačit na stíny, protože bych mohl zvednout level. Něco ve stylu Cyndie Lauper. Narazila jsem na něj, když mi ho nabídl YT hned po videu Heart of Glass. Teď jsem se na něj podívala znova a ti hudebníci mají roušky i u Jimmyho Fallona https://www.youtube.com/watch?…

To bych po českých hvězdách chtěla moc, aby nosily roušky. Když už utratily takové peníze za plastiky, tak to teď přece nebudou schovávat :-)

Porkpiehat
2598 příspěvků 12.10.20 19:13

Wow, pes se jí zakousne do ruky a ona ani nemrkne. Tomu se říká herecký výkon :-D Zajímalo by mě, jestli tohle byla jediná fotka, která se fotografovi podařila udělat, a tak tam toho hafíka musel nechat.

https://www.super.cz/…axovala.html Takovouhle chatičku bych si na víkendy dokázala představit.

bao-baba
1259 příspěvků 12.10.20 19:23

Bohužel už zemřel někdo, koho znám. Ty pindy Czákové nebo Básikové jistě rodinu potěší.

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 19:29

@bao-baba Presne, sú to obyčajné kurvy neschopné.

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 19:56

Pre tých dvoch čo mi dali červené. Čo iné je 3 krát rozvedená ženská, ak nie kurva? :-D

Královna trnů
30 příspěvků 12.10.20 20:33

@giuliettka Já třikrát rozvedené ženě říkám matko :D

Lizbeth
1417 příspěvků 12.10.20 20:39

Jsem sice z jedné čtvrtiny polka a z jedné čtvrtiny ukrajinská rusínka..a teď už i z jedné třetiny kurva :)

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 21:23

@Lizbeth vy ste trikrát rozvedená a vymetate zoznamky týždeň po poslednom rozchode?! No nazdar, to toho chlapa potrebujete fakt zúfalo:-D ale ak to máte v profile na ziznamke, tak sa tomu čo sa vám hlási vôbec nečudujem. :-D

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 21:27
@Královna trnů píše:
@giuliettka Já třikrát rozvedené ženě říkám matko :D

A ma 60 jak Basikova a vyhlasuje, že hľadá pravú lásku, a ešte ju nenašla? :-D
Mne keby zdrhla 3 manželia, tak sa stanem lezbou. :-) aj keby som trikrát zdrhla tým chlapom ja, tak sa tiež dám na ženské :-D

Královna trnů
30 příspěvků 12.10.20 21:54

@giuliettka Se obávám, že jí je 42, vždycky se pohlav(n)ě zamiluje, pak zjistí, co si to vlastně pořídila, a dříve nebo později se s dotyčným rozloučí, někdy to pak s ním zkusí ještě jednou nebo dvakrát :D Posledně na to šla prakticky, vdala se pro majetek, ale ten třetí rozvod prostě nevychytala…
Pamatuji si, že po rozvodu s mým otcem měla jednoho slušného mužského. Tak od něj utekla, aby se vrátila ke svému druhému ex manželovi, co na tom, že ji prohodil oknem, ona se u toho slušného prý nudila. To je ještě úplně jiná sorta ženské… :)

Vinca_minor
2026 příspěvků 12.10.20 22:00

@giuliettka Z jedné třetiny! Takže jestli umím matiku, je @Lizbeth rozvedená jen jednou. Ještě má co dohánět :D

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 22:04

@Královna trnů no tak nejak si predstavujem vsetky tie trikrát rozvedené:-)

giuliettka
7656 příspěvků 12.10.20 22:08
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Z jedné třetiny! Takže jestli umím matiku, je @Lizbeth rozvedená jen jednou. Ještě má co dohánět :D

Ked sa niekto rozvedie aj dvakrát, tak ho za kurvu neberiem. Ale trikrát, to mi pripadá jak človek, čo po vytiahnuť z vody keď sa topil, tam furt okamzite skáče znova, namiesto toho, aby sa naučil plávať:-) na východe Svk sa vraví, obarený pes sa aj studenej vody bojí. :-)

Královna trnů
30 příspěvků 12.10.20 22:18

@giuliettka Ha! :D A to je přitom jenom takový maličký zlomek z jejího dobrodružství.
A vůbec, jdu vám tu představu ještě zhoršit: teď je asi tři roky poprvé pracující ženou :)

Eleanor Rigby
659 příspěvků 12.10.20 22:46
@kalmar píše:
Tak s tím Leem jste mě potěšily. Myslela jsem, že jsem jediná, komu se jako idol z titanicu nelíbil.

Takových je dost, i když mě překvapuje, že se sešly zrovna tady. Mně až skoro připadá, že ta jeho sladká tvářička je spíš prokletí než kapitál a s Titanicem si naběhnul, protože pak v něm všichni viděli akorát hezounka a ne herce.
Já nad ním taky tenkrát ohrnovala nos, na což mi kamarádka doporučila, ať se podívám na Úplné zatmění, že je ve skutečnosti dobrej. Tam teda taky hraje milovníka, ale sladké to, pokud si vzpomínám, zrovna není. Po čase se mi potom hodně líbil v Chyť mě. (Opěvovaného Letce jsem nikdy neviděla.)

Lizbeth
1417 příspěvků 13.10.20 05:28
@giuliettka píše:
@Lizbeth vy ste trikrát rozvedená a vymetate zoznamky týždeň po poslednom rozchode?! No nazdar, to toho chlapa potrebujete fakt zúfalo:-D ale ak to máte v profile na ziznamke, tak sa tomu čo sa vám hlási vôbec nečudujem. :-D

Přesně tak to určitě bude :)

Ghost B.C.
3961 příspěvků 13.10.20 07:56
@Eleanor Rigby píše:
Takových je dost, i když mě překvapuje, že se sešly zrovna tady. Mně až skoro připadá, že ta jeho sladká tvářička je spíš prokletí než kapitál a s Titanicem si naběhnul, protože pak v něm všichni viděli akorát hezounka a ne herce.

Já třeba moc nechápu, proč se DiCapria pořád drží ta nálepka hezounka a sladké tvářičky. Přijde mi, že odhezounkovatěl velice záhy po Titanicu/Muži se železnou maskou. Už v Pláži jsem si říkala, kam se poděl „Jack“. Ne že by se z něj stala obluda, to vůbec ne, jen je prostě tak nějak normální (v rámci Hollywoodu, nesrovnávám s ulicí). Nemám pocit, že by sladkou tvářičkou vynikal třeba nad Christiana Balea, Toma Hardyho nebo kteréhokoliv jiného podobně starého herce.
Talent nezpochybňuji, jen to označení mi začíná připadat podobné, jakože Trávníček je ještě pořád princ.

pavka_l
1236 příspěvků 13.10.20 11:47

Uf…

Královna trnů
30 příspěvků 13.10.20 11:57

@pavka_l To je… Madonna, která si hraje s filtry na instagramu, nebo někdo, kdo se rozhodl tak vypadat?

Ophelie
936 příspěvků 13.10.20 12:31

Tady se hodně gumovalo, otázka je, čím. Ale přiznám se, že jsem si všechny tyto Madonniny fotky v článku s mírně zvrhlou potměšilostí prohlédla.

Jordaan
9175 příspěvků 13.10.20 12:33

@Královna trnů

At je to kdokoliv, ty brejle ma desne krive, to me desne irituje, na kazdem.

pavka_l
1236 příspěvků 13.10.20 12:35

@Královna trnů jo jo, Madonna.

pavka_l
1236 příspěvků 13.10.20 12:36

@Jordaan Ty brýle mi tam vadí ze všeho nejmíň :-D

Čírina
367 příspěvků 13.10.20 13:52

Ono je to živé? Já v první chvíli myslela, že jde o takovou tu pannu…

Porkpiehat
2598 příspěvků 13.10.20 13:59

@Jordaan :-D Ty křivé brýle mě také iritují :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2564 2565 2566 2567 2568 2569 2570 2571 2572 2573 2574 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek