Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7257) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7656 příspěvků 18.10.20 07:16

Tak ja neviem, akože uznávam, že mesiac po porode ma postavu ok, ale ten zvyšok okolo na fotke mi už ok nepripadá. Je to jak z fotky násťročných puberťáčok, čo im nevadí záchod v pozadi, podprsenka z maminho šatníku a celkové prostredie v ktorom sa odfotia. Myslím, že v jej veku by už mala mať viac súdnosti.

LorelaiH.
3346 příspěvků 18.10.20 07:56

@giuliettka sice nevím, kdo to je, ale podprsenku má nejspíš kojicí, takže té bych se nedivila, nicméně ten záchod mohla aspon zaklapnout (notabene třeba ten stojan na ručníky postavit před něj)

giuliettka
7656 příspěvků 18.10.20 08:04

@LorelaiH. Volá sa Markéta Konvičková a je to vraj speváčka. Nepočula som ju spievať, ale sama seba, za celebritu považuje, ukazuje nám necelebritám, jak sa líčia celebrity. :-D

ertz
609 příspěvků 18.10.20 09:02

@giuliettka Asi jsou tyto „oringle“ módní, ale když je vidím, hned mi naskočí asociace Zulukafr -uši vytahané až k rameni - talířky ve rtu apod.

Eleanor Rigby
659 příspěvků 18.10.20 13:50

Náušnice jsou tenký dutý plíšek, který neváží skoro nic. Mnohem menší bývají těžší (třeba s kusem skla a tak). Vkusnost nebo riziko případného zachycení a úrazu nekomentuju.

Judy24
1186 příspěvků 19.10.20 11:16

@giuliettka Mě rozčiluje i to chlubení se postavou po porodu. Vůbec nepopírám, že vypadá dobře, ale přijde mi, že to spoustě žen může jen posílit komplexy a celkově takový ten tlak, že tohle je standard, žádoucí, atd.

benyka
8778 příspěvků 19.10.20 12:25

@Judy24 Však ono jim mnohým splaskne, až budou po druhém nebo třetím. :-) Vypadat po pěti dětech pořád stejně, to se nepodaří každé ženě.

Ghost B.C.
3961 příspěvků 19.10.20 12:44

Ono jestli se nepletu, tak Konvičková rodila zhruba o měsíc dřív. Nejsem expert, ale řekla bych, že je to ohledně postavy také jistá výhoda. Asi se pak snáz ukazuje návrat k původnímu stavu, když byla ušetřena toho největšího břicha.

BeKaa
592 příspěvků 19.10.20 15:49

Chápu její radost, že jí břicho splasklo, ale vzhledem k tomu, že si sama prošla obdobím, kdy kvůli nemoci byla odulá, tak bych čekala trochu víc empatie vůči ostatním maminkám, kterým se břicho nebo boky samovolně nestáhly.
Pamatuju si na sebe, z porodnice jsem šla domů se svoji predtěhotenskou váhou a stejně jsem se do ničeho nevešla. Prostě boky se mi nestáhly a mohla jsem se postavit na hlavu.

giuliettka
7656 příspěvků včera v 16:33

Kim otrčila tanga, som zvedavá za jak dlho budeme zase chodiť s vykukujucími tangami. :-D

BeKaa
592 příspěvků včera v 17:04

@giuliettka Fakt jsou to tanga? Vím, že to v nějakém článku psali, ale mně to připadá spíš jako součást těch šatů.

Uživatel je onlinezwedavka
1164 příspěvků včera v 20:05

Dost mizerné držení těla.

xSx
918 příspěvků včera v 20:39

@zwedavka se divíte, s takovou prdelí :D

mikrob
252 příspěvků dnes v 09:39

Si nachladí ledviny :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2564 2565 2566 2567 2568 2569 2570 2571 2572 2573 2574
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek