Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7267) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7809 příspěvků 24.10.20 14:25

Program som nevidela, vyhrážanie sa Čvančarovej mi pripadá strašné, ale vyjadrenie Novy ma rozosmialo.
„Pokud tedy má kdokoli potřebu se vyjadřovat k textu písně Cardi B, musí se obrátit na tvůrce pořadu. "N-word“ se v určitém žánru používá, pokud ho použije afro-americký umělec k označení stejného etnika, je sice vulgární, nikoli však urážlivé,“ informovala televize.
Práve som zistila, že Čvančarová je afroameričanka! Je čierna! :-D

MP Janka
706 příspěvků 24.10.20 15:15

@Ghost B.C.
Mám přes prsa asi 93 cm a v běžné konfekci podprsenku neseženu. Kim má oproti mě malá prsa. Hodně dělá šířka hrudního koše.

benyka
8889 příspěvků 24.10.20 15:39

Co říkáte, je lepší být nekrásná k poznání nebo krásná k nepoznání? https://www.super.cz/…-skvele.html

BeKaa
611 příspěvků 24.10.20 18:54

@benyka Hlavně by mě zajímala ta operace, která jí zúžila obličej, co to bylo za injekce.

Mimochodem všimli jste si někdy, že dokud jsou holky tlusté, tak se stále smějí, asi ve stylu „vůbec mi to nevadí“ a když zhubnou, tak je po úsměvu?
Všimla jsem si toho u svých kamarádek a tady mě to taky praštilo do očí.

benyka
8889 příspěvků 24.10.20 19:25

@BeKaa Mně to připadá jako moderní verze zombie.

Temperance
2918 příspěvků 26.10.20 00:36

@BeKaa Úsměv rozšiřuje obličej, to by nebylo vidět, jak moc zhubly…

bao-baba
1309 příspěvků 26.10.20 08:16

@Temperance Podle mě na těch hubených fotkách i vtahuje tváře

Acrobaleno
1009 příspěvků 26.10.20 11:41

@BeKaa V provom rade uhol, uhol a ešte raz uhol. Potom určite IG filter alebo niečo na spôsob snow, a možno botox do sánky? Či kam sa to pichá. V krajnom prípade osekanie sánky - V shape.

giuliettka
7809 příspěvků 26.10.20 11:59
@Temperance píše:
@BeKaa Úsměv rozšiřuje obličej, to by nebylo vidět, jak moc zhubly…

A podľa mojho názoru je to nadobudnutým sebavedomím. Už nepotrebujú byť usmievavé a milučké na všetkých, aby ich mal niekto rád.

bao-baba
1309 příspěvků 26.10.20 14:14

@giuliettka
Včera jsem četla rozhovor s nějakou kulturistkou, která tvrdila, že lidé s nadváhou nemají žádné koníčky. Na takovou pitomost se dá v podobně přihlouplém duchu odpovědět, že jí to budování svalů sežralo mozek. Lidi s nadváhou mají koníčky a ani nepotřebují být na všechny milí a usměvaví. Překvapení - i je má někdo rád.

BeKaa
611 příspěvků 26.10.20 15:22

@bao-baba Ale o tom to není, samozřejmě, že i lidi s nadváhou má někdo rád, mají koníčky a žijí normálně. Ale hodně často jsou ty holky takové usměvavé a bodré, takové holky - kámošky do nepohody.
A najednou když zhubnou, tak se změní, a souhlasím s @giuliettka, že je to novým sebevědomím… prostě se najednou cítí krásné a s chlapama si víc hrají, nemají už potřebu být za každou cenu vždy dobře naložené kámošky.
Ale jasně, že existují výjimky, jen jsem to pozorovala u jiných (i u sebe) a zajímalo mě, jestli si toho všiml i někdo v jiné sociální bublině :-)

giuliettka
7809 příspěvků 27.10.20 07:35

Je to cukrárka z dajakého programu na tv. Dnes som prvýkrát videla recept od nej, fascinoval ma sposob akým rozpráva. Prihovára sa divákom ako mentálne retardovaným a ťuťu, ňuňu, ale najviac ma fascinoval jej účes. Pani fakt vyzerá, v tom ružovom hniezde na hlave, jak debil. Iné slovné spojenie sa použiť nedá. :-D

Paris1789
5092 příspěvků 27.10.20 07:48

@giuliettka no přesně kvůli těmhle případům si říkám, že už je lepší nemít na hlavě nic, než toto. Bohužel hodně mých zmámých se vydává touhle cestou a myslí si, že jsou šik.

Femur
587 příspěvků 27.10.20 08:25

@giuliettka @Paris1789 Hodně žen jejího věku v mém okolí se po jarní karanténě rozhodlo zůstat u šedivých vlasů, někde to vypadá fakt dobře. No rozhodně lépe než tohle.

Paris1789
5092 příspěvků 27.10.20 08:35

@Femur já sama jsem se přestala barvit v roce 2018, teď lituju, že jsem to neudělala dřív. Vypadá to jako melír a většina lidí, co mě nezná, si myslí, že jsem si tenhle melír nechala udělat v kadeřnictví.

Femur
587 příspěvků 27.10.20 08:50

@Paris1789 No přesně, mám kolegyni, štíhlá, sportovní a teď, co jsem se vrátila po mateřské, jsem ji viděla po dlouhé době a hrozně jí to slušelo. Jako stříbrný melír.

Ophelie
993 příspěvků 27.10.20 10:32

Mně vždycky přišlo, že výrazná barva vlasů hodně omezuje celkový styling. V devadesátkách byla v módě červená, trochu jsme o ní uvažovala, ale nakonec jsem to vyhodnotil jako příliš svazující. Barevný nesoulad by pro mě byl řádným trestem:o)

Paris1789
5092 příspěvků 27.10.20 10:43

Jinak teda co se pořadů o vaření týká, dávám přednost takovým, kde ten kuchař vůbec není vidět a kamera zabírá jen pracovní plochu. Jak mám ten nový rychlý telefon, našla jsem si na fb sekci videí, ona tam teda byla už dřív, ale teď se mi ta videa spouští sama, a zjistila jsem, že celý večer fascinovaně zírám na to, co všechno a jak se dá vařit. Je tam nějaký kanál, který se jmenuje Chefclub Network a kde vaří takové bizáry, že kdybych se tímto způsobem stravovala, mám už asi 200 kilo, což je stejně jedno, protože bych už asi byla mrtvá, pravděpodobně by mě skolil infarkt. Vždycky nad tím kroutím hlavou, co všechno lidi vaří, kolik do toho dají energie a surovin, aby se tím akorát zabíjeli. Guilty pleasure.
Kdepak celebrity, v hlavní roli slanina a hromady másla.

Lizbeth
1424 příspěvků 27.10.20 11:31

@giuliettka
paní vypadá jak typická alkoholička..

giuliettka
7809 příspěvků 27.10.20 11:56

@Lizbeth To je myslím už cez čiaru.
Je to Mirka van Gils Slavíková, žije v Holandsku a predtým, kým sa odtrepala do českej súťaže v televizii, vyzerala normálne. Precestovala pol, zemegule a je úspešná.

Birdonawire
588 příspěvků 27.10.20 11:58

@Lizbeth Uces ma pekelny, ale prohlasit jen dle fotky neco takoveho mi pripada prehnane.

Lizbeth
1424 příspěvků 27.10.20 12:09

Takže napsat že vypadá jako debil je Ok..a že vypadá jako alkoholička ne? Tak snad jde vždy jen o estetický dojem ze vzhledu a ne konstatování pravdy..Ale pokud jsem kohokoliv pobouřila omlouvám se.

MarryJu
518 příspěvků 27.10.20 12:40

@Paris1789 Já mám podobnou " úchylku". Večer, kdy mám pár hodin sama pro sebe a měla bych vytáhnout šicí stroj, žehličku nebo si zacvičit, tak fascinovane koukám na americké " pečení",kdy vlastně jen rozdrobí nějaké sušenky (většinou Oreo), nasekají sneakers, twix či jiné jejich čokoládové tyčinky a zpatlaji to dohromady

Paris1789
5092 příspěvků 27.10.20 12:46

Tak přiznám se, že mě při pohledu na tu paní taky napadlo, že její glykemie není úplně ok a ledviny dostávají zabrat, ale to nemusí nutně souviset s alkoholem. Akorát u nás skoro každého napadne jako první tohle, protože v lití jsme mistři světa.

Paris1789
5092 příspěvků 27.10.20 12:49

@MarryJu jo, no, to jejich vaření je velmi specifické, už se nedivím, že vypadají tak, jak vypadají. Mně se do toho připletl ještě kanál nějaké dámy, která se natáčí, jak žere. Pardon maj frenč, ale jezení se tomu říct nedalo.
Tak tu jsem si do sledování nedala, ale followerů měla paní hodně, asi to někoho baví.

Stránka:  « Předchozí 1 2570 2571 2572 2573 2574 2575 2576 2577 2578 2579 2580 2581 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek