Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7267) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
dagino
844 příspěvků 14.11.20 15:35
@Paris1789 píše:
@giuliettka proč se bulvár zajímá o tuhle osobu je mi záhadou stejnou, jako je omezení prodejní doby, aby se tam těch lidí mačkalo co nevíc. Nechápu.

Neviem, ako je to v čechách, ale na slovensku pomaly neexistujú nezaujaté, objektívne médiá. To ma trápi viac, bulvár nech si píše čo chce.

Paris1789
5092 příspěvků 14.11.20 20:31

@dagino Situaci na Slovensku nesleduji, vím, že domácí liberálové mají rádi Sme nebo Nko, taky vím, že se tam odebral Šimečka s odůvodněním, že ho teď na Slovensku potřebují.
U nás je myslím nejlepší Economia a Český rozhlas. Lomení rukama na Českou televizí mně moc nebere, považuju to za překonané médium, jehož diváci pomalu vymírají. Co jsem tak slyšela o situaci v Maďarsku, kde s veřejnoprávními médii Orbán zatočil, ukazuje se tam, že to akorát urychlilo odliv mladých lidí ze sledování státní televize. Krátkodobě to možná zabírá, ale dlouhodobě je to neefektivní a ztrácí to účinnost. Dokonce si myslím, že jak se zlepšuje jazykové vybavení obyvatel, přestanou postupně národní média kohokoli zajímat a nakonec bude jejich udržování nad finanční síly režimů.
Proč poslouchat domácí rozhlas, když si můžu pustit BBC nebo CNN? Dneska je na Spotify takových podcastů, které dokážou vmžiku obsáhnout různou a obsáhlou problematiku fundovaně, já jsem optimistka, nikdy nebyly tak parádní časy, jako dnes, protože pro vstup do mediálního prostoru už nepotřebujete žádného Orbána nebo radu, která vás tam pustí.
Nejsem z těch, co si myslí, že je dnes situace špatná, naopak.

Eleanor Rigby
669 příspěvků 15.11.20 00:10

@dagino V Čechách většina velkých novin přímo patří Babišovi. To, myslím, otázku po nezávislosti zodpovídá dostatečně.

dagino
844 příspěvků 15.11.20 15:36

@Paris1789 V kútiku duše dúfam, že je to tak optimistické, ako píšete, ale myslím si že málo ľudí si pustí podkast, alebo rozklikne celý článok v aktualitách. sk.

giuliettka
7809 příspěvků 15.11.20 19:25

@Paris1789 keby mi dali na výber len z dvoch možností pustiť si podcast, alebo umyť okná a vyzehlit prádlo, tak beriem okná a prádlo. Podcasty mi pripadajú ortravné a nudné, bez ohľadu na tému ktorej sa venujú. Ale uznávam, že som stará, takže sa nepočítam do odlivu mladých od televízie.

Paris1789
5092 příspěvků 15.11.20 20:15

@giuliettka dělám to současně, uklízím/zehlim/vařím a poslouchám podcasty.

giuliettka
7809 příspěvků 15.11.20 20:29

@Paris1789 pri varení kecam buď so synom, alebo manželom., mám ráda keď sú pri mne, alebo ja rada sedím v kuchyni s pohárikom vínka keď vari manžel. Ak na mňa nemajú náladu tak mám rada ticho. U zehlenia a upratovania tiež nechcem, aby mi niekto pilil uši kecanim. A podcasty mi pripadajú ako otravný rozhovor, napríklad vo vlaku v kupe, ktorému sa nemôžeš vyhnúť. Ja viem, že si môžem určiť kedy si to pustím, a vybrať tému, párkrát som to skúsila, lebo teraz je in počúvať podcasty, tak aby som nebola za exota, ale pri práci mi to pripadá fakt ako keby otravne susedky debatovali o niečom čo ich zaujíma priamo pod mojím oknom. A bez ohľadu na to či by to zaujímalo aj mňa, by som chcela aby spod toho okna vypadli a išli si podebatovať niekam inam.

MP Janka
706 příspěvků 16.11.20 07:04

Já se přiznám, že mě strašně nebaví si vybírat podcast, jaký budu zrovna poslouchat, ani mě nebaví si vybírat playlist. Poslechnu jeden, dva a přestanu vnímat. Kdyby rádio nejelo pořád covid, tak mě Spotify nevidí, jenže se chci vyhnout zprávám. Tedy aspoň v práci, kde to mám jako kulisu k přehlušení klimatizace puštěné i 10 hodin, když jsem sama bez klienta. V autě pouštím rádio a zprávy tlumim.
A večer to na film taky není, protože bych nikdy nic nedokoukala. Já budu věrný příznivec rozhlasu a televize na dost dlouho.

Vinca_minor
2142 příspěvků 16.11.20 07:18

@MP Janka Já jsem narazila na pár pořadů Českého rozhlasu, které mě baví. Začalo to Historií českého zločinu. Že se to označuje jako podcast, jsem zjistila až dodatečně :D

Ophelie
993 příspěvků 16.11.20 08:34

Jsem nadšený příznivec rozhlasu, i když mi většinou vadí běžně zařazované skladby (Zlaté časy nebo výběr Žbirky jsou jiná káva). Často využívám archiv, kde jsou rozhovory s vypreparovanou hudbou, kvituji, že rozhovory jsou neútočné (na rozdíl od podivného trendu některých jiných médií) a možná právě proto se člověk skutečně něco dozví. Miluju rozhlasové adaptace.

LorelaiH.
3352 příspěvků 16.11.20 12:44

@Vinca_minor já jsem třeba moc ráda, že rozhlas dává své pořady k dispozici i jako podcasty přes Spotify. Mám třeba hrozně ráda rozhovory Lucie Výborné. Teď začala s podcastem i spisovatelka Markéta Lukášková, právě na „historická“ témata, takže jsem zvědavá na pokračování.
Jo, ehm, mám taky podcast, takže jsem malinko deformovaná ;)

zwedavka
1188 příspěvků 16.11.20 18:00

Spotify mne štve, nebýt jedné písničky, co není na YouTube, tak ho nepoužívám. Nedaří se mi navolit hudbu podle svého a to, co mi vnucují mi leze na nervy.
Rozhovory či rozhlasové hry ráda poslouchám při práci, aktuálně jedu v Toulkách českou minulostí.

Paris1789
5092 příspěvků 16.11.20 18:07

@zwedavka pokud máte placenou verzi, můžete si sestavit své vlastní playlisty. Český rozhlas má taky aplikaci mujRozhlas, ale ta je IMHO méně uživatelsky komfortní, nežli Spotify.
Co si kupuju knihy na Audiotéce, i oni mají svou aplikaci, její kvality nemůžu úplně posoudit, protože pokaždé, když si audioknihu pustím, usnu do 5 minut. Takhle jsem už dvakrát poslouchala Vlastníky.

zwedavka
1188 příspěvků 17.11.20 09:16

@Paris1789 děkuju za tip, mám neplacenou verzi, zvážím to.

KajčaLiška
183 příspěvků 17.11.20 12:17

Historie českého zločinu mě osobně docela zklamala, příběh byl zajímavý, ale herecké výkony hrozné. Nicméně šanci mluvenému slovu ještě dám, s miminkem na ruce se mi nedaří otáčet stránky v knize :grinning: i když teď bych potřebovala mluvené učebnice, kdyby měl někdo tip, kde se po nich podívat:slight_smile:

Judy24
1204 příspěvků 17.11.20 12:39
@Judy24 píše:
Mě mnohem víc než její rodinné nastavení baví, jak vydala o synovi a celkově rodinné situaci dvě prohlášení ve dvou dnech a v obou neopomněla připomenout, že do jejího soukromí nikomu nic není a nebude vydávat žádná vyjádření. Očekávám rozhovor na titulní stránce čtvrteční přílohy MF Dnes nejpozději do Vánoc.

Nový článek! :D Stává se z toho moje nejoblíbenější celebrití telenovela.

kilgor
363 příspěvků 17.11.20 17:20

..připomnělo mi to vtip, nečetla jsem článek, ale už je to na ránu do hlavy..No nic, nechám to takto, vtip je asi přes čáru.

Ophelie
993 příspěvků 17.11.20 18:35

@kilgor to nééé, nakousnete a nedopovíte?

kilgor
363 příspěvků 17.11.20 21:00

@Ophelie tak teda jo :)

ptá se muž ženy : " Miláčku, proč, když máš ty své dny, vaříš polévku ve čtyřech hrncích??

miláček se mocně nadechne a zařve: " - NO PROTOŽE VE ČTYŘECH
HRNCÍCH!!! "

benyka
8890 příspěvků 17.11.20 22:01

https://www.super.cz/…dopadlo.html#…. sznhp. box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Vlasy kluka dobrý, ale mohla si před focením aspoň umýt (oblíznout/utřít) tu pusu od kafe.

MarryJu
518 příspěvků 17.11.20 22:09

@benyka pusu má od spiruliny. Píše to tam

benyka
8890 příspěvků 17.11.20 22:13

@MarryJu Kde?…a to se nedá před focením očistit?

MarryJu
518 příspěvků 17.11.20 22:16

Fotka stažená přímo z Vašeho uvedeného článku
Před focením se to dá určitě očistit, ale myslím, že jí to je úplně jedno

benyka
8890 příspěvků 17.11.20 22:18

@MarryJu Jo ták. Už jsem si to taky našla, ale nechápu, jaký to má význam. Jestli je to reklama, tak asi nejsem cílovka. :-)

Ophelie
993 příspěvků 18.11.20 07:49

@kilgor děkuji za sdílení, zpříjemnila jste mi ráno, protože vtip je příhodný pro naši dnešní ranní atmosféru i bez „výjimečných dnů“. Jen role byly prohozeny:o)

Stránka:  « Předchozí 1 2571 2572 2573 2574 2575 2576 2577 2578 2579 2580 2581 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek