Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7267) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ertz
688 příspěvků 18.11.20 07:52

@Ophelie I muži mají své dny :-)

Ophelie
993 příspěvků 18.11.20 09:11

@ertz ten můj nepije fernet, možná je to tím:o)
Jsem si uvědomila, že se můj muž ocitnul v pekelných celebritách, tam nepatří.

giuliettka
7809 příspěvků 18.11.20 16:28

Pripadá vám, že by Olena Zelenska zatienila Kate Midlleton? Mne ani moc nie. Pripadajú mi obidve rovnaké.

(neriešte rúšky, dodržali vraj odstup a nepodávali si ani ruky)

Uživatel je onlineVinca_minor
2138 příspěvků 18.11.20 21:19

@giuliettka Sluší jim to oběma. Jen Kate má boty tak dokonale tělové, že mi na první pohled připadalo, že je bosky.

benyka
8889 příspěvků 18.11.20 21:37

Mně teda nepřipadají ani minimalistické ani sedící. Ale já tomu nerozumím, určitě se najde někdo, kdo mi to rád vysvětlí. https://www.super.cz/…le-sedi.html#…. sznhp. box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Temperance
2917 příspěvků 18.11.20 22:34

@giuliettka Víc se jí lesknou punčochy.

Trianna
20 příspěvků 18.11.20 23:53

@giuliettka Při scrollování mě zaujaly Oleniny kotníky. Zvlášť ve srovnání s Katinými. Nemáte nějaké tipy, jak by se jim mohlo pomoci? Moje totiž vypadají stejně :(.

ertz
688 příspěvků 19.11.20 07:46

Ty boty mě ruší - barva a hlavně střih (typ). @Trianna Kdyby ty boty měla uzavřenější, tak by jí opticky udělaly štíhlou nožičku. Jsou moc otevřené (hlavně ten boční díl je nízký) a tím se zdůrazní šířka nohy.

Ophelie
993 příspěvků 19.11.20 08:20

Paní Zelensku vidím prvně, ale líbí se mi zvolená barevnost vlasů i šatů, jen mi nesedí barva bot vzhledem ke zbytku. Nemusí být nutně stejná s páskem a kabelkou, ale cosi tam nehraje.

xSx
926 příspěvků 19.11.20 08:21

@giuliettka mne teda prijde, ze trochu zastinila. V te bile uplne zari a moc ji to slusi, zatimco Kate je v te barve satu malinko utopena a hodne nenapadna. Slusi ji to taky, ale Zelenska dle me vede :)

Ophelie
993 příspěvků 19.11.20 08:21

@benyka myslím, že autor(ka) zaměnil v kontextu význam slova minimalistický:o)

if5
383 příspěvků 19.11.20 11:42

@Ophelie Mám pocit, že slovo „minimalistický“ teď přišlo do módy podobně jako před časem „luxusní“, které se postupně stalo výstrahou, jak poznat předražený shit.

Ophelie
993 příspěvků 19.11.20 14:29

@if5 máte pravdu. „Nejraději“ mám, když výraz „skandinávský minimalismus“ používá někdo, komu je to ve skutečnosti na hony vzdáleno.

giuliettka
7809 příspěvků 19.11.20 15:16
@Trianna píše:
@giuliettka Při scrollování mě zaujaly Oleniny kotníky. Zvlášť ve srovnání s Katinými. Nemáte nějaké tipy, jak by se jim mohlo pomoci? Moje totiž vypadají stejně :(.

Ja mám jeden, vykašlať sa na tvar nohy a nikdy, ale fakt nikdy nikomu ani slovíčkom nenaznačiť, že máte nejak iné kotníčky, ako by mali byť. Tých fotiek som videla asi tak 40, dala som do vyhladávača len hladanie tých dvoch, lebo som chcela dať na porovnanie a na prvých mi to dávalo len fotku, kde boli zboka a odfotené z diaľky. Včera som váš post čítala a nechápala prečo chcete tým nohám pomáhať. Že riešite tvar mi došlo až dnes po prečítaní príspevku @ertz . Takže si myslím, že nikto okrem vás ani len netuší, že vy nemáte nožky jak Kate. Ja som si to že má Kate nohu štíhlejšiu jak Olena uvedomila až po tom upozornení.

ertz
688 příspěvků 19.11.20 17:06

@Trianna Ty lodičky mají čtvercový „výstřih“ - nevím, jak se tomu říká u bot. A proto ta noha vypadá širší, než je. 

V létě jsem si zkoušela lodičky s podobným vzhledem a na mé noze se mi to nelíbí. I baleríny bývají takové.

Temperance
2917 příspěvků 19.11.20 23:54

@Trianna Jestli myslíte kotníky jako kotníky, řekla bych, že to je genetické, jedna moje kamarádka je má už od dětství podobné. Druhá možnost je, že paní Zelenské otékají nohy.
(Pokud ovšem myslíte kotníky ve významu, jak je používaly naše babičky, tzn. haluxy, odpověď už je výše u @ertz.)

Trianna
20 příspěvků 20.11.20 22:08

@ertz @Temperance Děkuju za reakce a za tipy. :) Zvlášť to s hranatým, hodně otevřeným výstřihem bot je užitečné vědět, až budou otevřené obchody, vyzkouším. :) Jinak tip od Vás, @giuliettka, rozhodně také použiju, svoje tělesné nespokojenosti už nesděluji ani sestře, ještě bych se dočkala nějakého „fakt máš ty nohy divný“ :D.
Napadlo mě, jestli za to taky nemůže ta midi délka. Celkový Olenin model se mi líbí, ta sukně mi přijde sofistikovanější než obyčejná pouzdrovka, ale když si Olenu odskroluju tak, abych viděla jen horní půlku těla a pak to srovnám s oddělenou spodní půlkou, tak mě tam ta disproporce v útlosti a konstituci zaskočila.

mikrob
257 příspěvků 23.11.20 10:53

@giuliettka Mě by zajímalo, jestli tu první fotku fotil černý fotograf :-D

Aroosak
640 příspěvků 23.11.20 16:05
@Ophelie píše:
@if5 máte pravdu. „Nejraději“ mám, když výraz „skandinávský minimalismus“ používá někdo, komu je to ve skutečnosti na hony vzdáleno.

Já jsem po „prolistování“ pár stránek na internetu zjistila, že skandinávským minimalismem je vše, co má na sobě motiv soba.

Temperance
2917 příspěvků 23.11.20 17:57

@Aroosak Tak já jsem zase nabyla dojmu, že skandinávským minimalismem nazývají superoversize svetry.

ertz
688 příspěvků 23.11.20 18:56

Ještě se vrátím k botám paní Zelenské. Co říkáte na tyhle boty? Není to peklo, ale mě to překvapilo. 

bao-baba
1308 příspěvků 23.11.20 20:37

@ertz
Mně to jako peklo přijde.

if5
383 příspěvků 23.11.20 20:57

@ertz Na červeném koberci (asi nějaká oficiální akce?) mi takové křusky jako peklo přijdou. Čímž rozhodně nemyslím, že by tam musely být lodičky na jehlách.

Příspěvek upraven 24.11.20 v 15:58

Gorilka
1347 příspěvků včera v 07:22

Kožené kozačky se masivním podpatkem. Asi maj v paláci zimu ;-)

Judy24
1204 příspěvků včera v 09:17

Venku by mi pekelné nepřišly, ale vzhledem k události a místu rozhodně ano.

Stránka:  « Předchozí 1 2571 2572 2573 2574 2575 2576 2577 2578 2579 2580 2581 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek