Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7277) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Judy24
1229 příspěvků 24.11.20 13:33

Asi to nepatří úplně do pekelných celebrit, ale do Hezky česky mi to taky dvakrát nesedí. Jen si potřebuju zanadávat.
Nemohli by si čeští tvůrci všeho druhu už konečně všimnout, že apostrof „'“ není to samé jako česká čárka „´“? Úplně mě z toho bolí oči.

Femur
635 příspěvků 24.11.20 18:52

@Gorilka Přiběhla zvenku a nestihla se přezout. :-)

ertz
772 příspěvků 24.11.20 19:16

Tak jste mě teda přesvědčili, je to peklo. Mě to připomnělo zimní zájezd busem do divadla, kdy se někomu nechtělo nosit v tašce lodičky a v divadelní šatně se přezouvat.
Je to estonská premiérka u norského krále (zastoupil ho syn), asi už je tam velká zima :-). Nebo schovala široké kotníky a nehezké nohy.

kalmar
185 příspěvků 24.11.20 21:06

Elsa nosí kozačky a je to celé takové severské, tak se třeba inspirovala :-D

benyka
9067 příspěvků 24.11.20 22:38

@ertz Jó, s přezouváním v šatně by tady taky neuspěla, to je pasé. Jediná možnost je přijet v sandálech bez punčoch taxíkem… Á pardon, to je na ples. Tady by se hodilo spíš v lodičkách s punčochami. Ale tělové punčochy jsou pasé, takže… fakt nevím. Možná si měla vzít kalhotový kostým a mokasíny naboso. :-)

Singer ka
36 příspěvků 24.11.20 22:47

@benyka silonky ve spreji

benyka
9067 příspěvků 24.11.20 22:56

@Singer ka Nic proti ničemu, ale mně to připadá jako maso ze sóji.

Singer ka
36 příspěvků 25.11.20 06:14

@benyka ty silonky jsem nezkoušela, nevím jak v vypadá, jen mě to napadlo.

ertz
772 příspěvků 27.11.20 11:06

Asi jsou kozačky k šatům trendy, ale vypadá jako kocour v botách. Ta estonská politička se mi líbila víc. 

ertz
772 příspěvků 27.11.20 11:09

Nedaří se mi vložit obrázek Máximy

zwedavka
1242 příspěvků 2.12.20 16:14

Proč?
Proč nevěnuje aspoň minimální úsilí, ať nevypadá jak škaredý chlap? Takhle chytrá ženská…

sirena007
1190 příspěvků 2.12.20 17:41

@zwedavka To je Drábová?

Byljednoujedenživot
198 příspěvků 2.12.20 17:47

@zwedavka Může vypadat i třeba jako škaredý strom, když bude chtít.

zwedavka
1242 příspěvků 2.12.20 18:16

Ano, Drábová.
Ano, je to bedna.

sirena007
1190 příspěvků 2.12.20 18:41

@zwedavka Ani bedna nemusí vypadat jako kisna… ale myslím, že paní Drábová je nad podobné věci povznesená

BeKaa
630 příspěvků 2.12.20 18:44

@zwedavka To je zajímavé, u nás na fakultě jsou ty nejchytřejší ženské taky mimo módu. Buď jsou nevkusné - štrasové sponky, rolák, svetr a dlouhá sukně, nebo je jim to fuk…
Ty méně chytré jsou vkusné a pěkně upravené… tak teď nevím, jestli to má nějakou souvislost. Asi bych před zkouškovým měla méně času trávit u zrcadla a víc u knížek :-)
Teď vážně, myslím, že ti opravdu geniální lidé mají hodnoty prostě poskládány jinak a vzhled až tolik neřeší.

Femur
635 příspěvků 2.12.20 19:03

@BeKaa U některých profesorek se vyplatilo, jít na zkoušku za šedou myš Ne u těch skutečně chytrých, nad módu povznesených, ale u těch vkusnějších. Jednou jsem, už jako dospělá dálkařka, čekala na zkoušku z anglické literatury u vyhlášené brusičky. A byly tam s námi i holky z denního studia. Jedna měla minisukni, jehly, rudou rtěnku a kruhové náušnice. Slušelo jí to, ale stěžovala si, že už ji ta profesorka dvakrát vyhodila a že ji nespravedlivě stírá, dává horší otázky atd. Tak jsme jí s kolegyněmi napověděly: „Sundej ty kruhy, umyj rtěnku, zapni blůzku a půjč si tady od kámošky balerínky.“ Pomohlo to, prý se k ní chovala úplně jinak, asi tak jako k ostatním studentům. Myslím, že ta profesorka to nedělala schválně, ale ta holka ji asi podvědomě dráždila. A nevěděla o tom (ta holka).

bao-baba
1428 příspěvků 2.12.20 19:12

@BeKaa
Těší mě, kolik geniálních lidí potkávám na ulici :-)

Příspěvek upraven 02.12.20 v 19:14

bao-baba
1428 příspěvků 2.12.20 19:14

@Femur Když jsem chodila na VŠ, tak bylo o jedné profesorce známo, že se k ní chodí na zkoušku bez makeupu a s mastnejma vlasama. Zvlášť měla spadeno na vdané, takže i bez snubáku.

Femur
635 příspěvků 2.12.20 19:22

@bao-baba A zajímavé bylo, že ti opravdu dobří profesoři a profesorky byli nad tohle povznesení, bylo jim celkem jedno, jak kdo vypadá. Nepotřebovali si nic dokazovat. Ovšem teda jeden vyrazil od zkoušky kluka, který tam přišel v teplákách (byl to student tělocviku), ale ten termín mu nepočítal, prostě mu řekl, převlékněte se do něčeho slušného, pane kolego.

Vinca_minor
2278 příspěvků 2.12.20 20:10

Na zkoušky jsem chodila slušně, což na naší fakultě znamenalo cokoli lepšího než džíny. Ale na úplně první zkoušku jsem šla v předtermínu v manžestrákách a triku, nic lepšího na kolejích nebylo. Profesor vyhazoval ostošest a já byla čím dál nervóznější, protože mi ten předmět přišel jednoduchý a moc jsem se neučila. Oblečení bylo profesorovi jedno a dal mi za jedna :D

andano
855 příspěvků 2.12.20 21:24

Jednou jsem se potkala s Drábovou na vědecké konferenci, myslím, že to bylo o budoucnosti energetiky. Všichni byli v kostýmcích a oblecích, jen ona měla černé džíny a černou mikinu… a to seděla vepředu v konferenčním výboru.
Bylo to sice jako pěst na oko, ale když mluvila, všem bylo jedno, co má na sobě.

Paris1789
5235 příspěvků 2.12.20 22:21

Já měla na ČVUT matikáře, který neměl ruce. Vůbec mu nevyrostly, měl jen takové pahýly. O něm se tradovalo, že je na ten hendikep háklivý a když mu student podá index už otevřený, nasere ho. Prý by bylo nejlepší zabalit index do igelitu, převázat drátem a hodit za topení :-)
Nevyzkoušela jsem to, protože jsem k němu na zkoušku nakonec nešla. Vtipné bylo, že jsem si toho, že nemá ruce, vůbec nevšimla, on nosil sako a vypadalo to, jako že ho má jen tak halabala přehozené přes sebe. Psal s tím i na tabuli, nechápu.
Samozřejmě všichni hlavně spekulovali, jak si utírá zadek a souloží.

Vinca_minor
2278 příspěvků 2.12.20 23:16

@Paris1789 Kamarádčin expartner nemá vlivem genetické vady dovyvinutou ruku. Je kratší a má pididlaň s pidiprstíky. Taky jsem si toho vůbec nevšimla, dokud mi to kamarádka neřekla. Jsou prostě lidé, u kterých to člověk nevnímá :D Mimochodem, všimli jste si, že Radar v MASHi taky má nevyvinutou malou ruku? :D

if5
425 příspěvků 3.12.20 08:43

@Vinca_minor??? Jak se dělá smajlík s vykulenýma očima?

Stránka:  « Předchozí 1 2576 2577 2578 2579 2580 2581 2582 2583 2584 2585 2586 2588 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek